Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
elena030376
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 12 липня 2017, 16:27
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення elena030376 »

ElenaHelena писав:
marina11 писав:
ElenaHelena писав:Помогите, плиз. Вчера отправила повыдомлення на заблокированную корректировку. Получила отказ. Причина - "відсутній факт зупинення реєстрації в ЕРПН". В кабинете платника в разделе заблокированных она есть. Уже пробовала копировать данные из кабинета платника и вставляла в повидомлення в медке. Всё-равно-отказ. Что я делаю не так?
Цілком можливо, що Ви все робите так. Є і такий "глюк".
І як з цим боротися?
а у Вас РК не по филиалу?

ElenaHelena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 30 листопада 2017, 12:44
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення ElenaHelena »

elena030376 писав:
ElenaHelena писав:
marina11 писав: Цілком можливо, що Ви все робите так. Є і такий "глюк".
І як з цим боротися?
а у Вас РК не по филиалу?
Ні. Звичайне підприємство. Коригування заблоковано на повернення авансу Замовнику. Все дуже примітивно...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ElenaHelena писав:
marina11 писав:
ElenaHelena писав:Помогите, плиз. Вчера отправила повыдомлення на заблокированную корректировку. Получила отказ. Причина - "відсутній факт зупинення реєстрації в ЕРПН". В кабинете платника в разделе заблокированных она есть. Уже пробовала копировать данные из кабинета платника и вставляла в повидомлення в медке. Всё-равно-отказ. Что я делаю не так?
Цілком можливо, що Ви все робите так. Є і такий "глюк".
І як з цим боротися?
У мене ще такого не було. Але ящо Ви уважно перевірили всі реквізити РК, вказані у повідомленні, і вони правильні - готуйте скаргу, з описом зупинено/відсутність зупинення. І паралельно до ДФС і омбудсмену.

ElenaHelena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 30 листопада 2017, 12:44
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення ElenaHelena »

marina11 писав:
ElenaHelena писав:
marina11 писав: Цілком можливо, що Ви все робите так. Є і такий "глюк".
І як з цим боротися?
У мене ще такого не було. Але ящо Ви уважно перевірили всі реквізити РК, вказані у повідомленні, і вони правильні - готуйте скаргу, з описом зупинено/відсутність зупинення. І паралельно до ДФС і омбудсмену.
Якщо в РК сума ПДВ минусова, то в Повідомленні я теж пишу мінусову?
І ще питання. В реєстрі заблокованих РК в кабінеті платника в графі "обсяг операцій" стоїть 0. Може мені в Повідомленні теж ставить 0?

NataljaAcc
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 01 жовтня 2017, 22:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення NataljaAcc »

https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/46225
Очередные изменения...Что бы хуже не сделали

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ElenaHelena писав:
marina11 писав:
ElenaHelena писав: І як з цим боротися?
У мене ще такого не було. Але ящо Ви уважно перевірили всі реквізити РК, вказані у повідомленні, і вони правильні - готуйте скаргу, з описом зупинено/відсутність зупинення. І паралельно до ДФС і омбудсмену.
Якщо в РК сума ПДВ минусова, то в Повідомленні я теж пишу мінусову?
І ще питання. В реєстрі заблокованих РК в кабінеті платника в графі "обсяг операцій" стоїть 0. Може мені в Повідомленні теж ставить 0?
Повідомлення Ви повинні заповнити у 100%-вій відповідності з документом, на який Ви його подаєте. Тобто якщо у Вас РК на -, то і у Повідомленні має бути -
А що це за реєстр заблокованих ПН? Вже створили окремий а ми нічого не знаємо? :).
Не ображайтеся, це вже нервове. Якщо ви про ЄРПН, то операція ж не поведена, вона зараз знаходиться у "підвішеному" стані, тож і сума 0. #curtsey#

ON
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 23 листопада 2017, 14:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення ON »

Подскажите пожалуйста. У нас такая ситуация.Кинули на регистрацию налоговую накладную.ЕЕ заблокировали.Бухгалтер бросила эту же накладную, только с другим номером второй раз на регистрацию.ЕЕ тоже заблокировали.Что делать?

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

Бухгалтер111 писав:
Inna Medvetska писав:
Moka писав:Подскажите плиз: нашему поставщику зарегистрировали ПН отклоненную ДФС, но она не появляется у меня, делала витяги. Как отображаютя такие ПН в Медке? Если ПН была сентябрем, а зарегистрирована в ноябре? где ее искать?
в вересні
у нас было так, НН наших поставщиков которая была выписана в октябре была разблокирована после 20 ноября, и она действительно появилась в реестре за октябрь, но почему то без отметки "принята" и без квитанции№1 о принятии. Мы звонили поставщику и он отправлял нам квитанцию о принятии по Повидомленню, а я вытягивала запитом НН,что конкретно помогло то что я затянулаквитанцию или то что я делала "Запит" за дату первоначальной регистрации не знаю ) но она в реестре уже была как "зарегистрированная"
Сделайте запыт за тот день когда поставщик отправлял первый раз на регистрацию( тоесть день блокировки)

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

NataljaAcc писав:https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/46225
Очередные изменения...Что бы хуже не сделали
Пытаються "плыть на дырявой лодке"))))

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ON писав:Подскажите пожалуйста. У нас такая ситуация.Кинули на регистрацию налоговую накладную.ЕЕ заблокировали.Бухгалтер бросила эту же накладную, только с другим номером второй раз на регистрацию.ЕЕ тоже заблокировали.Что делать?
Точно не робіть третьої спроби. Дехто вже має судові спори з ДФС на предмет заниження податкових зобов'язань і виставлених за це штрафів.
І готуйте "Повідомлення", причому на обидві ПН. Тепер Вам повинні зареєструвати обидві ці ПН, і після цього зробити і зареєструвати РК на "зайву". Або розблоковувавти одну, а суму ПДВ по іншій "подарувати" ДФС і чекати штрафів за заниження зобов'язань.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”