Корректировка НН. Возврат денежных средств/товаров

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
вика Дон
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 14 березня 2012, 01:09
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення вика Дон »

Романтика писав:
вика Дон писав:в один день была отгрузка и оплата, оплатили клиенты на 6 гривен больше...мне нужно на 6 гривен сделать им нн ,а потом корект. с минусом этого количества??? я правильно рассуждаю?
Правильно, корректировку датой возврата денег, или замену номенклатуры при след. отгрузки
а дата корек. должна быть какой? если я сделаю нн на 6,00грн 14,06,12 этим днем же корект - 6 гривен , так можно?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Корректировка только датой возврата денег или по дате отгрузки иного товара (иного, чем указан в НН на 6грн.). А если Вы умудритесь выписать НН на 6 грн. с тем товаром, который в будущем покупателю и отгрузите, то вообще никакого РК не нужно будет.

вика Дон
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 14 березня 2012, 01:09
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення вика Дон »

я бы тоже хотела умудриться)))))))) но розетки буду по половинке делать новерно)))))) чтоб на 6,00 выйти))))))

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Ничего крамольного с точки зрения НКУ в половине розетки нет )))

вика Дон
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 14 березня 2012, 01:09
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення вика Дон »

Бюгюльмэ писав:Ничего крамольного с точки зрения НКУ в половине розетки нет )))

дада))) 0,599 шт. директор не понимает как бухгалтерию продает))))

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

вика Дон писав:
Бюгюльмэ писав:Ничего крамольного с точки зрения НКУ в половине розетки нет )))

дада))) 0,599 шт. директор не понимает как бухгалтерию продает))))
Виписування податкової накладної на часткову оплату товару
Як правильно виписати податкову накладну на часткову оплату товару

Згідно з п. 201.7 статті 201 V розділу ПКУ від 02.12.2010 р. №2755-VI та п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПАУ від 21.12.2010 р. №969, податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів/послуг і на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
Якщо у податковій накладній можна зазначити відокремлену вартість та перелік (номенклатуру) частини товарів/послуг, то виписується податкова накладна у звичайному порядку.
Якщо частина товару/послуги не містить відокремленої вартості, то перелік (номенклатура) частково поставлених товарів зазначається у додатку 1 до податкової накладної й у повній вартості враховується у податковій накладній та загальних податкових зобов’язаннях.

При отриманні попередньої оплати за товар (послуги), частка яких не має відокремленої вартості, додаток 1 до податкової накладної не заповнюється, а виписується лише податкова накладна на частину отриманої передоплати, яка і враховується у податкових зобов’язаннях. Наприклад: у разі отримання передоплати за зазначене обладнання платник податку заповнює податкову накладну, у графі 5 якої зазначає кількість обладнання пропорційно до суми отриманої передоплати (дробове число). Така кількість розраховується як відношення суми отриманої передоплати до загальної вартості обладнання.

Так что 0,599 шт это нормально.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

А если поменялась дата в зарегестрированных НН, то в корректировке что писать?
Это же не "кількість" и не "ціна"...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Колеги, направте мене в правильне русло, в серпні минулого року нам перерахували кошти зг договору, але по факту продукції відвантажено на меншу суму і ПН виписана по факту зависла дебіторська заборгованість, в лютому 2012 я їм повертаю на р/ рахунок кошти в призначенні пишу "повернення дебіторської заборгованості", тепер мені ж потрібно виписати РК №2 до ПН, що виписана , то він буде виписаний аж червнем, а декаларацію куди включити в мене (скорочена) сільгоп.виробник, вперше роблю , боюсь помилитись.Дякую.

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

LLM писав:Колеги, направте мене в правильне русло, в серпні минулого року нам перерахували кошти зг договору, але по факту продукції відвантажено на меншу суму і ПН виписана по факту зависла дебіторська заборгованість, в лютому 2012 я їм повертаю на р/ рахунок кошти в призначенні пишу "повернення дебіторської заборгованості", тепер мені ж потрібно виписати РК №2 до ПН, що виписана , то він буде виписаний аж червнем, а декаларацію куди включити в мене (скорочена) сільгоп.виробник, вперше роблю , боюсь помилитись.Дякую.
А почему не выписали февралем? Клиент что говорит? По сути у него проблемы, нужно уточнять февраль

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

*Людок* писав:
LLM писав:Колеги, направте мене в правильне русло, в серпні минулого року нам перерахували кошти зг договору, але по факту продукції відвантажено на меншу суму і ПН виписана по факту зависла дебіторська заборгованість, в лютому 2012 я їм повертаю на р/ рахунок кошти в призначенні пишу "повернення дебіторської заборгованості", тепер мені ж потрібно виписати РК №2 до ПН, що виписана , то він буде виписаний аж червнем, а декаларацію куди включити в мене (скорочена) сільгоп.виробник, вперше роблю , боюсь помилитись.Дякую.
А почему не выписали февралем? Клиент что говорит? По сути у него проблемы, нужно уточнять февраль
А клієнт проснувся і говорить щоб я виписала червнем, тож бо не хочу у себе проблем, а як зробить не знаю#blush#

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”