Новая форма НН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Ир4ик писав:
aniri писав:требуйте надбавки! если решать вам, значит пусть платят за это#rtfm#
Не знаю, как у Evelina, а у меня "догонят и еще добавят"
вот именно ТАК #g_crazy#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Evelina писав:не помню в какой теме спрашивали о подарках на новый год для себя любимой, так вот, я определилась, хочу ящик чего-нибудь покрепче, чтоб забыть этот ужас))) и пусть мне потом будет плохо, но хотя бы чуть-чуть не думать о работе....
Ой, Евеліна, по - моєму, що забути цей ужас і ящика буде мало#smile3#

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:
Evelina писав:не помню в какой теме спрашивали о подарках на новый год для себя любимой, так вот, я определилась, хочу ящик чего-нибудь покрепче, чтоб забыть этот ужас))) и пусть мне потом будет плохо, но хотя бы чуть-чуть не думать о работе....
Ой, Евеліна, по - моєму, що забути цей ужас і ящика буде мало#smile3#
мені вистачить, я не питуща #g_crazy#

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

у меня аллергия на юристов, на прошлой работе допекли. мне приходилось за ними исправлять ошибки. наломают вечно дров, а выгребаем мы.
потому на этой работе жестко! даже денег не хочу, не стоит оно того. неблагодарное дело.

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

так проблемы при обновлении какой версии 1с ?? 8.2 или 7.7???
у меня базовая бухгалтерия для Украины-я сама все обновляю всегда. сегодня обновила - сравнила НН с бланком от минфина. .. поубирала коды У К Т В Э Д из названия номенклатуры, и заполнила их в соотв. поля.... тоже полдня убила на эту мутотень!!!!!

чего лезть в ОПЗ??? наша старая "Новая НН" в опз была с точками в дате если не ошибаюсь...у меня есть пару таких корявых НН от поставщиков, сделанные через ОПЗ....просто сейчас не вспоиню, а в понедельник посмотрю.что там было не так.


Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

кто-то писал, что ошибки в обновлении комплексной 7.7. но у меня вроде бы нормально все прошло с комплексной. теперь вот с квадратиками непонятно - нужны они или нет.
а в опз лезла, потому, что у меня еще и другие 1с, которые обновить не успела, а нужны были сегодня накладные

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

Доброе утречко))))) Девочки, и все же клеточки должны быть или нет?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

Наталья__1982 писав:Доброе утречко))))) Девочки, и все же клеточки должны быть или нет?
" 2. Податкова накладна заповнюється державною мовою за встановленою формою шляхом:
або видруковування такої форми з подальшим заповненням її платником податку на додану вартість розбірливим почерком ручкою з чорнилом (пастою) синього або чорного кольору без підчисток і
виправлень тексту та цифрових даних;
або заповнення її в електронному вигляді з подальшим видруковуванням. Друкована податкова накладна може бути як з клітинками, так і без них. Реквізити заголовної частини податкової накладної вирівнюються по правій межі поля. "

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

popen писав:
Наталья__1982 писав:Доброе утречко))))) Девочки, и все же клеточки должны быть или нет?
" 2. Податкова накладна заповнюється державною мовою за встановленою формою шляхом:
або видруковування такої форми з подальшим заповненням її платником податку на додану вартість розбірливим почерком ручкою з чорнилом (пастою) синього або чорного кольору без підчисток і
виправлень тексту та цифрових даних;
або заповнення її в електронному вигляді з подальшим видруковуванням. Друкована податкова накладна може бути як з клітинками, так і без них. Реквізити заголовної частини податкової накладної вирівнюються по правій межі поля. "
спасибо

taha-173
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 09 листопада 2011, 03:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення taha-173 »

"Реквізити заголовної частини податкової накладної вирівнюються по правій межі поля." интересно это касается всех реквизитов (названия, адреса) или только договоров, кодов....

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”