Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Dfcbkbcf писав:
Fleyta писав:
Shmupsik_1980 писав:Попыталась загрузить обещанное 190 -е обновление в медок, а мне в ответ:
Помилка підключення до сервера оновлень:
Немає доступу до мережі Інтернет.
Налаштуйте з'єднання з проксі сервером в параметрах системи.



что это значит? подскажите пожалуйста.
Медок отключил автоматическое обновление через интернет. Надо заходить на сайт Медок, скачивать на флешку обновления и потом грузить себе.
сбросьте ссылку плиз, найти у них на сайте не могу
Немає ще оновлення

ось http://www.medoc.ua/uk/news/medoc-stvor ... -v-program

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

вот интересно как теперь за июнь формировать ндс? в обязательство включаем все налоговые в т.ч и те которые заблокированы. а в кредит ничего??????? и платим по полной программе??не треснет страна от такого избытка ??

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

NTL писав:
Діна 1977 писав:
NTL писав: В каком виде Вы носили? в бумажном? А бланки где брать?
Носила в бумажному , підписаний та з печаткою( копії) Я носила свої документи ттн, акти, договори, пояснюючу, платіжні доручення.
Пояснительная в произвольной форме, на чье имя?
Просто писала Головне управління ДФС у Київській області і все.В двох екземплярах. Одне їм , одне собі, на ньому в канцелярії поставили печатку і дату коли прийняли.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Я БУХ.... писав:вот интересно как теперь за июнь формировать ндс? в обязательство включаем все налоговые в т.ч и те которые заблокированы. а в кредит ничего??????? и платим по полной программе??не треснет страна от такого избытка ??
Не сипте сіль на рану. І так тошно. Мені ще стільки реєструвати що капец, а вони падли блокують.

Zvedlana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 12 березня 2015, 12:14
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 170 разів

Повідомлення Zvedlana »

Я БУХ.... писав:вот интересно как теперь за июнь формировать ндс? в обязательство включаем все налоговые в т.ч и те которые заблокированы. а в кредит ничего??????? и платим по полной программе??не треснет страна от такого избытка ??
Естессно, в обязательтва включаем всё, в кредит только то, что зарегилось #g_mad#. Говорящие головы отрапортуют, что всё зашибись, НДСа полно, хоть *опой жуй (автоматически возмещай кому надо)#clamping#

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Відправляю 10 раз цей додаток до критеріїв... не приймає, хоч застрелься... Пише значення УКТ ЗЕД не відповідає значення..
Що робити не знаю?
в мене це значення 0103 (це свині) в мене всі ПН з таким кодом/що далі?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Zvedlana писав:
Я БУХ.... писав:вот интересно как теперь за июнь формировать ндс? в обязательство включаем все налоговые в т.ч и те которые заблокированы. а в кредит ничего??????? и платим по полной программе??не треснет страна от такого избытка ??
Естессно, в обязательтва включаем всё, в кредит только то, что зарегилось #g_mad#. Говорящие головы отрапортуют, что всё зашибись, НДСа полно, хоть *опой жуй (автоматически возмещай кому надо)#clamping#
Даа, такой наглой выкачки денег у предприятий еще не было! А главное - все законно! #aggr# Теперь и НДС никак не спланируешь за месяц - полная интрига на счет налогового кредита......

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Наташа_75 писав:Відправляю 10 раз цей додаток до критеріїв... не приймає, хоч застрелься... Пише значення УКТ ЗЕД не відповідає значення..
Що робити не знаю? в мене це значення 0103 (це свині) в мене всі ПН з таким кодом/що далі?
\
А проверку проходил? Я наконец-то свой отправила, никак не хотел пройти проверку.
Уже не принят мой. Порушен п.3 Критеріїв, шо воно таке?

zolir
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 10 липня 2017, 15:26
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення zolir »

подскажите, где найти форму 1360101?

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

ну да!!!! уже написали бы сколько каждому предприятию доплатить ндс в бюджет- и не городили огород. юмор у бухгалтеров уже черный (((((

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”