Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

І що її тепер переробляти , чи лишити як є?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:І що її тепер переробляти , чи лишити як є?
Если я правильно понял вопрос, то регистрировать можно хоть с одним хоть с двумя. А вот Покупателю - токмо с двумя.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я роздрукувала в 1 С для покупця правильну з двома хрестиками , але ще відправила в електронному вигляді ту , що зареєструвала, а там один хрестик стоїть. От і думаю, що то буде? Мені теж прийшла накладна в електронному вигляді зареєстрована, а там назва фірми не правильна не повністю написана, і слово вулиця пропущена . Хоча в бумажному вигляді мені правильну накладну дали. Теж думаю, чи це правильно чи ні?

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Альона1 писав:Я роздрукувала в 1 С для покупця правильну з двома хрестиками , але ще відправила в електронному вигляді ту , що зареєструвала, а там один хрестик стоїть. От і думаю, що то буде? Мені теж прийшла накладна в електронному вигляді зареєстрована, а там назва фірми не правильна не повністю написана, і слово вулиця пропущена . Хоча в бумажному вигляді мені правильну накладну дали. Теж думаю, чи це правильно чи ні?
Если исходить из того, что основанием для налогового кредита является все таки накладная в бумажном виде с "мокрой" печатью и подписью, отсутствие крестика в электронном варианте ничего не значит. другой вопрос входящая накладная от Вашего поставщика. Возможен вариант, что накладную в бумажном виде делали в 1с, а для отправки на регистрацию создали в программе отправки отчетов и допустили ошибку...это не есть хорошо, но Вы это никак не проверите (если, конечно, витяг из ЕРНН пришел положительный)

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Тільки не кидайте в мене камінням за знов підняте питання:ПН виписана в квітні, зареєстрована в травні. Коли виникає право на ПК( по ПК поки не немає факту реєстрації - немає права на кредит., так я по крайній мірі вичитала) і був лист про те що у такій ситуації право на ПК виникає в квітні. Хто як робить?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

оляля писав:Тільки не кидайте в мене камінням за знов підняте питання:ПН виписана в квітні, зареєстрована в травні. Коли виникає право на ПК( по ПК поки не немає факту реєстрації - немає права на кредит., так я по крайній мірі вичитала) і був лист про те що у такій ситуації право на ПК виникає в квітні. Хто як робить?
Я роблю в квітні, мені дуже потрібен цей НК. Роздрукувала Наказ ДПСУ від 16.02.12 № 127 (питання 3), підшила в папку виданих ПН.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Если нужен кредит беру по дате выписки, несмотря на дату регистрации, а шо делать...

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Я тоже пользуюсь несогласованностью в стройных рядах НКУ и обобщённых налоговых консультаций: куда мне нужнее в данном конкретном случае, туда и включаю.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Бюгюльмэ писав:Я тоже пользуюсь несогласованностью в стройных рядах НКУ и обобщённых налоговых консультаций: куда мне нужнее в данном конкретном случае, туда и включаю.
благо у меня мало входящих НН, подлежащих регистрации...провожу в месяце регистрации, но если понадобиться, буду пользоваться консультацией.

Тот самый гость
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 21 квітня 2012, 08:55
Дякував (ла): 1333 рази
Подякували: 1060 разів

Повідомлення Тот самый гость »

Я такое находила: http://kchp.com.ua/nds/nds-po-nalogovoy ... aniem.html (по дате регистрации)
http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 85185.aspx (скорее по дате регистрации)
http://profiwins.com.ua/ru/letters-and- ... -9749.html (по дате выписки)

Или статья 201 НКУ:
201.6. Податкова накладна є податковим документом і одночасно відображається у податкових зобов'язаннях і реєстрі виданих податкових накладних продавця та реєстрі отриманих податкових накладних покупця.


Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”