Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Olga(Ольга) писав:я в таблице заполняла : колонка 2 - мой квед, 3 - с какими кодами ДК входят услуги, 4- с какими кодами ДК услуги моей фирмы, все отдельными строчками
а если это произведенная продукция?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

vatanya писав:Помогите, пожалуйста, с додатком до критериев.. как его заполнять, а то повідомлення подала, а эту табличку нет, никак не пойму как ее заполнять(((#wall#
Особисто я робила так (у мене опт - що купив, те й продав): рядок 1 , перша колонка - осн. КВЕД, друга - код УКТ ЗЕД по прибуттю; рядок 2, перша - той же КВЕД, друга пуста, третя -УКТ ЗЕД що й у першому рядку друга колонка... І так всі КВЕДи, і так всі товари, але поки що описала лише ті, по яких заблоковані ПН. Може щось не так - не знаю...

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Olga(Ольга) писав:люди добрые, ответьте, Вы все в эл.виде подаете таблицу и уведомления или + в налоговую ходили с док.????????????
Я поки що вчора відправила і також чогось чекаю((( Голова нашої комісії по розблокуванню на засіданні вже другу годину, буду їй телефонувати, але ж кожна область по-своєму працює: у нас первинку категорично не брали до понеділка, вчора категорично не відповідали на дзвінки)))

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

vatanya
ну значит в кол.3 - коды уктзед по полученным материалам и код ДК по полученным услугам если есть, а в 4 - что у Вас на выходе

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

я даже не знаю где наша комиссия, кто возглавляет, в гор.налог.просто не отвечают на звонки. А Вы как узнавали?

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Я так заповнювала теж, але матюкається, що код не дійсний (не, знаю що і робити, вже і з крапками відправляла і без..), все рівно не приймає

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Я так заповнювала теж, але матюкається, що код не дійсний (не, знаю що і робити, вже і з крапками відправляла і без..), все рівно не приймає

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Кто может просветить по следующим вопросам:
1. Если я не буду подавать документы на разблокировку НН, выписанных неплательщикам НДС, но в декларации покажу - будут ли штрафы?
2. Подам документы на разблокировку НН, выписанных обычным покупателям-НДС-никам. По закону, комиссия их рассматривает 5 дней и выносит свое решение. Допустим, оно негативное. Будут ли штрафы, если все равно в декларации отразить?
3. Если документы не примутся комиссией к рассмотрению, я подам во второй раз, в третий. Опять вопрос - будут ли штрафы за нерегистрацию НН и когда?

wwwEkaterina
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 03 квітня 2015, 14:53
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення wwwEkaterina »

Знакомые бухгалтера сказали, что в сонате заполняется автоматически этот "Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків..." , вот я и надеялась что и в др.программах это можно сделать((((((

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Наташа_75 писав:Я так заповнювала теж, але матюкається, що код не дійсний (не, знаю що і робити, вже і з крапками відправляла і без..), все рівно не приймає
у
а у Вас услуги или товар?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”