Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

nikinvest2017 писав:
Вик@ писав:
nikinvest2017 писав:Добрый день, та же проблемы. Уже три месяца блокируются НН, причем как-то выборочно по одной и той же фирме и проходят и блокируются. По итогу отправленных повидомлень опять же таки некоторые разблокировались, по некоторым отказ. У кого были положительные ответы по скаргам поделитесь пож примером и куда ее направлять на Киев или областную ДФС? Фирма - оптовый продавец
Жалобу отправлять в ГФС: 04053, г. Киев, Львовская пл., 8
А нет примера, что именно надо в ней писать. А то в постанове как-то все в общих чертах?
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst38595p314.aspx

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Колеги, сьогодні у мене теж блоканули РК мінусовий. Я зареєструвала податкову накладну помилково не на того контрагента. Зробила РК мінусовий. Після довгих потуг бухгалтер контрагента відправив його на реєстрацію і його заблокували.
Підкажіть, що потрібно подавати на помилкову накладну?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

КамЛ писав:Боже! У меня приняли таблицу с 12-го раза!!! Отправляла каждый раз одно и тоже, и вот - чудо! Отправила 29.11, а 01.12 пришел ответ. Посмотрю позже, работает ли она...
Мои поздравления, у нас тоже в пятницу -01.12.2017. Мы их замордовали всяческими жалобами.

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

IUL писав:
КамЛ писав:Боже! У меня приняли таблицу с 12-го раза!!! Отправляла каждый раз одно и тоже, и вот - чудо! Отправила 29.11, а 01.12 пришел ответ. Посмотрю позже, работает ли она...
Мои поздравления, у нас тоже в пятницу -01.12.2017. Мы их замордовали всяческими жалобами.
У них в пятницу видимо хорошее настроение было)) нам в пятницу по одному предприятию приняли, по второму - нет, но сегодня омбудсмен отправил по второму письмо по поводу не принятия таблиц - поглядим чем закончится, надеюсь до 15 примут)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6498 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:Колеги, сьогодні у мене теж блоканули РК мінусовий. Я зареєструвала податкову накладну помилково не на того контрагента. Зробила РК мінусовий. Після довгих потуг бухгалтер контрагента відправив його на реєстрацію і його заблокували.
Підкажіть, що потрібно подавати на помилкову накладну?
Цікаве питання....
Сама зараз трясусь аби тільки не робити РК мінусових...
Як варіант - копію виписки за цей день, копію видаткових за цей день (актів) + пояснення у письмовій формі...
Який жеж брєд колеги #wall#
Я через цю роботу хворію знову #g_hospita

Наталья9211
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 24 липня 2017, 21:54
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Наталья9211 »

IUL писав:
КамЛ писав:Боже! У меня приняли таблицу с 12-го раза!!! Отправляла каждый раз одно и тоже, и вот - чудо! Отправила 29.11, а 01.12 пришел ответ. Посмотрю позже, работает ли она...
Мои поздравления, у нас тоже в пятницу -01.12.2017. Мы их замордовали всяческими жалобами.[/quote


Підкажіть будь-ласка, Ви в таблиці коди ставили в шахматному порядку, і Яку кількість рядків? Немає вже сили, відмовили 26 раз.(((((((((

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Наталья9211 писав:

Підкажіть будь-ласка, Ви в таблиці коди ставили в шахматному порядку, і Яку кількість рядків? Немає вже сили, відмовили 26 раз.(((((((((
Сначала ставила 8 входящих, потом - один исходящий. Больше у меня нет исходящих кодов на постоянной основе. Но не принимают у вас таблицу вовсе не из-за того, что вы ее как-то не так заполнили, а просто не хотят на вашем областном уровне. Может, вы их в своем письме не убедили, что действительно существуете и имеете все необходимые мощности и ресурсы для ведения хоз.деятельности

Nataly2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 13 липня 2017, 08:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Nataly2017 »

Коллеги подскажите, если с поставщиками на мелкие суммы поставок нет договоров, только счет и накладная, насколько проблематично подтверждать?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tasa писав:
Natalenna писав:Колеги, сьогодні у мене теж блоканули РК мінусовий. Я зареєструвала податкову накладну помилково не на того контрагента. Зробила РК мінусовий. Після довгих потуг бухгалтер контрагента відправив його на реєстрацію і його заблокували.
Підкажіть, що потрібно подавати на помилкову накладну?
Цікаве питання....
Сама зараз трясусь аби тільки не робити РК мінусових...
Як варіант - копію виписки за цей день, копію видаткових за цей день (актів) + пояснення у письмовій формі...
Який жеж брєд колеги #wall#
Я через цю роботу хворію знову #g_hospita
МИ всі живемо в дурдомі, на жаль#g_cray2# Тому бережіть себе і своє здоров'я
Ну з випискою ніби все ясно, а от акти... може я така злобна скрутчиця (сума ПДВ 1700 грн) що не додала саме їх видаткової? І докажи що ти не баран...
Я поки схиляюся на посилання на правильну і помилкову податкову накладну у поясненні...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

Moka писав:
IUL писав:
КамЛ писав:Боже! У меня приняли таблицу с 12-го раза!!! Отправляла каждый раз одно и тоже, и вот - чудо! Отправила 29.11, а 01.12 пришел ответ. Посмотрю позже, работает ли она...
Мои поздравления, у нас тоже в пятницу -01.12.2017. Мы их замордовали всяческими жалобами.
У них в пятницу видимо хорошее настроение было)) нам в пятницу по одному предприятию приняли, по второму - нет, но сегодня омбудсмен отправил по второму письмо по поводу не принятия таблиц - поглядим чем закончится, надеюсь до 15 примут)
Наш инспектор-омбудсмен (по жалобе на таблицу) посоветовал жалобу не отзывать, т.к. не известно, как ГФС дальше "закрутит" с рег. НН. Критерии опять изменили, рассчитывать показатели D и P теперь ГФС будет... Так что, покой нам только снится!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”