Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Энфилд
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 08 серпня 2014, 14:09
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Энфилд »

Реалист писав:Создала РК с "-". Пытаюсь через Медок отправить контрагенту для регистрации. Пишет "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС". И всё, никаких ошибок не выдаёт. В то же время НН зарегистрировала и отправила контрагенту без проблем. Ни у кого нет такой проблемы?
у меня такая проблема, не знаю в чем дело и как ее решать

Реалист
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 04 квітня 2016, 13:04
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 28 разів

Повідомлення Реалист »

Энфилд писав:
Реалист писав:Создала РК с "-". Пытаюсь через Медок отправить контрагенту для регистрации. Пишет "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС". И всё, никаких ошибок не выдаёт. В то же время НН зарегистрировала и отправила контрагенту без проблем. Ни у кого нет такой проблемы?
у меня такая проблема, не знаю в чем дело и как ее решать
Дозвонилась в Медок, сказали, что это проблема на сервере налоговой и я не одна такая. Уже легче

ov
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 03 липня 2011, 04:29
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ov »

Анна19877 писав:регистрировала только что нн мартовские по новой форме, пришла 2 квитанция с ошибкой - дата подання податкової накладної (04.04.16) не збігається з періодом подання (березень 2016) , так как регистрировать мартовские нн, у кого такое было ????
А вы в каком периоде создали НН?

Zla-ta
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 22 листопада 2014, 22:26
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення Zla-ta »

Подскажите пожалуйста. Сама поспешила и в результате... Вручную составила нн в медке по новой форме и отправила на регистрацию, потом только увидела что дата выписки не 25.03 а 01.03. Теперь надо рк подавать (никогда не делала) ? А если оставить 1м числом какие штрафы за несвоевременную регистрацию?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Zla-ta писав:Подскажите пожалуйста. Сама поспешила и в результате... Вручную составила нн в медке по новой форме и отправила на регистрацию, потом только увидела что дата выписки не 25.03 а 01.03. Теперь надо рк подавать (никогда не делала) ? А если оставить 1м числом какие штрафы за несвоевременную регистрацию?
1-м буде неправильно, ваш покупець втратить ПК... РК на "мінус" має реєструвати теж ваш покупець.

Zla-ta
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 22 листопада 2014, 22:26
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення Zla-ta »

А чому втратить? а РК мені потрібно продублювати всі рядки з мінусом відправити покупцю він зареєструє, а потім разееструвати цю саму податкову правильною датою?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Zla-ta писав:А чому втратить? а РК мені потрібно продублювати всі рядки з мінусом відправити покупцю він зареєструє, а потім разееструвати цю саму податкову правильною датою?
В целом гоперация конечно же "0". Но в конкретный момент у вашего покупателя может не хватить лимита.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Tasa писав:
ov писав:Если 31.03.16 - согласна, но у меня зарегистрирована 01.04.16- что делать???
Ну по-перше вияснить у постачальника, може глюк Медка... Спробуйте видалити дану податкову і зробити по-новому витяг з ЄРПН - впевнитесь чи дійсно на старому бланку зареєстрували.
В мене сьогодні після оновлення Медка вийшло все, правда в мене трішки інша ситуація, але все ж...
Ні, то хай роблять РК на стару форму ПН і реєструють по новій....

Така сама фігня, прошу РК, у відповідь ні, ми звонили в налогову є 1 квитанція то все нормально. РК не потрібно... Задовбали..

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Tasa писав:
Анна19877 писав:регистрировала только что нн мартовские по новой форме, пришла 2 квитанция с ошибкой - дата подання податкової накладної (04.04.16) не збігається з періодом подання (березень 2016) , так как регистрировать мартовские нн, у кого такое было ????
Я реєструвала в п"ятницю, все вийшло... Робила в Медку. Налаштувала так як Медок інструктував Адмінітстрування-параметри системи-Перетворення форм ПН-проставила галочки...
А там всі 3 галочки треба ставити?

dimxbox
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 04 квітня 2016, 17:54
Подякували: 1 раз

Повідомлення dimxbox »

Энфилд писав:
Реалист писав:Создала РК с "-". Пытаюсь через Медок отправить контрагенту для регистрации. Пишет "Не вдалося відправити документ через сервер ДФС". И всё, никаких ошибок не выдаёт. В то же время НН зарегистрировала и отправила контрагенту без проблем. Ни у кого нет такой проблемы?
у меня такая проблема, не знаю в чем дело и как ее решать
Я решил проблемму таким образом:
Адміністрування - Параметри системи - Документообіг
Поставити чекпоінт "СДО", замість "Сервер ДФС"

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”