Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

NTL писав:Люди!!!! У всех файлы норсмально в дод. подтягиваютя? У меня какая-то катастрофа. Они не добавляются.
А У ВАС ОНИ В PDF, ИЛИ МОЖЕТ БОЛЬШОГО РАЗМЕРА, У МЕНЯ МЕДЛЕННО, НО ВТЯГИВАЛИСЬ

Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

Подписывать нужно двумя подписями или только директора, не понимаю в чем дело все заполняю уже 5 раз не прийнято "Перевірте правильність підписанта"

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Olga(Ольга) писав:
vatanya писав:
Бухгалтер1995 писав: Особисто я робила так (у мене опт - що купив, те й продав): рядок 1 , перша колонка - осн. КВЕД, друга - код УКТ ЗЕД по прибуттю; рядок 2, перша - той же КВЕД, друга пуста, третя -УКТ ЗЕД що й у першому рядку друга колонка... І так всі КВЕДи, і так всі товари, але поки що описала лише ті, по яких заблоковані ПН. Може щось не так - не знаю...
получается нельзя заполнить одновременно в одной строке колонку 3(прибд.) и кол.4 (постач)?
ДА, ЗАПОЛНЯЕТЕ 2 И 3 А 4 ПУСТАЯ ИЛИ 2 И 4 А 3 ПУСТАЯ
Бо в квитанції 2 буде - неприйнято. Вже це пройшла)))

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Бухгалтер1995 писав:
Olga(Ольга) писав:я даже не знаю где наша комиссия, кто возглавляет, в гор.налог.просто не отвечают на звонки. А Вы как узнавали?
Інспектор по ПДВ не брала телефон мобільний майже добу, директор полетів в обласну до нач. відділу адміністрування ПДВ, вона "поохала-поахала", у них там 6 числа теж повний нуль, але видала заповітний телефон голови комісії, мабуть, щоб її не чіпали. Сьогодні ця голова невловима, на засіданні вже четверту годину(((
а мне сказали это все ни к нам, мы на эти вопросы не отвечаем, звоните в Киев, а куда???? вот сижу и жду квитанции 2, а директор в командировке, а то б чувствую, что тожеб уже были по дороге в налоговую

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Alisa 2017 писав:Подписывать нужно двумя подписями или только директора, не понимаю в чем дело все заполняю уже 5 раз не прийнято "Перевірте правильність підписанта"
В п`ятницю майже з глузду з`їхала з підписом бухгалтера - зачекайте і все... А в понеділок тут на форумі дізналася, що без бухгалтера потрібно. Ну чи потрібно, а підписує без нього...

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

подскажите.кто несет документы в налоговую- что нести кроме ксерокопии. Тільки повідомлення? а додаток де файли підтягують - не потрібно??? ми ж нічого не втягуємо а несемо на папірі. Я так розумію.... І як здавати? в файлику на кожну заблоковану податкову окремо весь пакет? нічого вже не розумі.((((((((((((((((((((((((((((

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Olga(Ольга) писав:
NTL писав:Люди!!!! У всех файлы норсмально в дод. подтягиваютя? У меня какая-то катастрофа. Они не добавляются.
А У ВАС ОНИ В PDF, ИЛИ МОЖЕТ БОЛЬШОГО РАЗМЕРА, У МЕНЯ МЕДЛЕННО, НО ВТЯГИВАЛИСЬ
pdf размер 200-400 КБ

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Olga(Ольга) писав:
vatanya писав:
Бухгалтер1995 писав: Особисто я робила так (у мене опт - що купив, те й продав): рядок 1 , перша колонка - осн. КВЕД, друга - код УКТ ЗЕД по прибуттю; рядок 2, перша - той же КВЕД, друга пуста, третя -УКТ ЗЕД що й у першому рядку друга колонка... І так всі КВЕДи, і так всі товари, але поки що описала лише ті, по яких заблоковані ПН. Може щось не так - не знаю...
получается нельзя заполнить одновременно в одной строке колонку 3(прибд.) и кол.4 (постач)?
ДА, ЗАПОЛНЯЕТЕ 2 И 3 А 4 ПУСТАЯ ИЛИ 2 И 4 А 3 ПУСТАЯ
спасибо!!! нервы уже сдают

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

NTL писав:
Olga(Ольга) писав:
NTL писав:Люди!!!! У всех файлы норсмально в дод. подтягиваютя? У меня какая-то катастрофа. Они не добавляются.
А У ВАС ОНИ В PDF, ИЛИ МОЖЕТ БОЛЬШОГО РАЗМЕРА, У МЕНЯ МЕДЛЕННО, НО ВТЯГИВАЛИСЬ
pdf размер 200-400 КБ
а вы сверку додатка № страничек ставили, если не ставить не будет сохранять - пишет ругню

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Olga(Ольга) писав:
NTL писав:
Olga(Ольга) писав: А У ВАС ОНИ В PDF, ИЛИ МОЖЕТ БОЛЬШОГО РАЗМЕРА, У МЕНЯ МЕДЛЕННО, НО ВТЯГИВАЛИСЬ
pdf размер 200-400 КБ
а вы сверку додатка № страничек ставили, если не ставить не будет сохранять - пишет ругню
У меня даже загрузить не получается

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”