Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
olgaVB
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 23 жовтня 2014, 16:52
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення olgaVB »

подскажите, в налоговой накладной мой поставщик (была предоплата)поставил в количестве три знака после запятой, если умножить на цену, сумма не выходит, которую они поставили.
я делаю своим клиентам 6 знаков после запятой и у меня все красивенько.
я могу им написать вот это, чтоб они мне сделали корректировку:

Лист ДФС від 02.02.2016 № 2081/6/99-99-19-03-02-15Розділ: Консультації Для Юридичних Осіб

Про розгляд листа



Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податку щодо порядку скорочення та округлення вартісних і кількісних показників податкової накладної та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Згідно із пунктом 201.2 статті 201 Кодексу форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Відповідно до пункту 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 (далі – Порядок № 957), усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

Водночас пунктом 15 Порядку № 957 передбачено, що графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

Таким чином, вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством).

При цьому Порядком № 957 не визначено обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 податкової накладної.

Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графах 8 – 13 податкової накладної.

Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 податкової накладної отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на „1” (одиницю).

Додатково повідомляємо, що відповідно до пункту 201.10 статті 201 Кодексу податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.



Голова Р.М. Насіров

мало того..они мне корректировку сделали, так как цена изменилась в большую сторону. они сделали корректировку, изменили цену, а потом отминусовывали количество, а цену опять написали старую, и это типа нулевая корректировка.... если множу гр.7 на гр.8 в корретировке, у меня никак не получ.гр.13, как они поставили...вообщем волосы дыбом...как могут арифм.данные не быть правильными?

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Подскажите пожалуйста!У меня от 25.03.16 от поставщика акт на изменение цены, но рк, от него до сих пор нет, насколько я знаю, поставщик составляет,присылает мне, а я регистрирую, или что-то и в этом поменялось???А то с этими новшествами начинаю во всем сомневаться!#blush#

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Ninok писав:Подскажите пожалуйста!У меня от 25.03.16 от поставщика акт на изменение цены, но рк, от него до сих пор нет, насколько я знаю, поставщик составляет,присылает мне, а я регистрирую, или что-то и в этом поменялось???А то с этими новшествами начинаю во всем сомневаться!#blush#
у Вас произошло уменьшение стоимости? тогда РК регистрируете Вы. Поставщик должен выписать его. Поторопите поставщика, иначе вы попадете на штраф за несвоевременную регистрацию.

новичок89
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 03 лютого 2015, 18:24
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення новичок89 »

подскажите это только у нас проблемы с регистрацией НН?? пишет причину:


ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - Рядок ІІІ розділу А (18.32) не дорівнює рядку V розділу А х 0,20 (18.31).


НН нужно выписать на суму 109,89 грн. НДС как бы 18,32, сума без НДС 91,57 грн., но если рядку V розділу А х 0,20 то выходит 18.31. из-за округление не дает выписать НН на нужную суму!! как быть??

chudo
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 21 січня 2015, 13:26
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення chudo »

Подскажите кто регистрировал РК к налоговым прошлого периода ( март, февраль 2016 и т.д.) как быть с заполнением (Розділ Б стовпчик № з/п рядка податкової накладної, що коригується) если все эти налоговые накладные были без номерации этих строк.???????

Лелешка
Гений
Гений
Повідомлень: 467
З нами з: 26 січня 2013, 13:00
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Лелешка »

Подскажите, на сколько важно и нужно заполнение поля: "вид цив-прав.договору"?!

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Лелешка писав:Подскажите, на сколько важно и нужно заполнение поля: "вид цив-прав.договору"?!
Где? Его уже нет)))

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Лелешка писав:Подскажите, на сколько важно и нужно заполнение поля: "вид цив-прав.договору"?!
уже не важно, в новой форме НН и РК такого поля нет, с нового тгода если я правильно помню это был необязательный реквизит

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

-Latka- писав:
Лелешка писав:Подскажите, на сколько важно и нужно заполнение поля: "вид цив-прав.договору"?!
уже не важно, в новой форме НН и РК такого поля нет, с нового тгода если я правильно помню это был необязательный реквизит
Это вы имеете ввиду в Медке? Так это для внутреннего документооборота в Медке. Я не заполняю,т.к. в самой форме новой НН-этого реквихита вообще нет.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Тюша писав:
-Latka- писав:
Лелешка писав:Подскажите, на сколько важно и нужно заполнение поля: "вид цив-прав.договору"?!
уже не важно, в новой форме НН и РК такого поля нет, с нового тгода если я правильно помню это был необязательный реквизит
Это вы имеете ввиду в Медке? Так это для внутреннего документооборота в Медке. Я не заполняю,т.к. в самой форме новой НН-этого реквихита вообще нет.
Есть внизу вид договора, у меня клиент только что попросил внести, вот так

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”