Корректировка НН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Allysya писав:Подскажите, пжл, правильно ли я рассуждаю.
Исправляю ИНН покупателю ( раньше были филиал, потом стали отд. юр. особой) Название-адрес в НН указаны правильные.
Мои действия: выписываю 2 РК :
один на "минус"( регистрирует фирма, чей ИНН попал в НН) ;
второй РК с правильным ИНН и товаром, соответственно. Или все-таки лучше новую НН выписать ? Сроки еще позволяют.
И как исправить прошлый год этому же покупателю? За каждый месяц я делаю УР и к НН прошлогодней по два РК?
вважаю, що нову.
РК виписується на ПН, а ПН немає

за минулий рік прийдеться "попотіти",
ваш клієнт, що, не проводив собі ПК взагалі?
якщо ваші ПН не реєструвалися в ЄРПН і контрагент не проводив ПК, то поміняти ПН і УР + дод 5 з +і- за кожен місяць
адже РК зробити датою виявлення помилки і т.д. ще складніше

Allysya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 296
З нами з: 31 травня 2011, 04:43
Дякував (ла): 528 разів
Подякували: 59 разів

Повідомлення Allysya »

svitlass, спасибо за ответ! Я потому и решила спросить, потому что первым РК на "минус" я "убила" первоначально выписанную НН. Хотя инспектор мой сказал, что надо делать два РК. Это меня и смутило.
Мой клиент " не заметил" , что ИНН не их((((
Все НН за прошлый год зарегистрированы. И контрагент их включал в ПК. - В таком случае Вариант " с УР + дод.5 з +і- за кожен місяць "- не пройдет?

Ljahoff
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 24 вересня 2012, 04:33
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ljahoff »

Тюша писав:
Ljahoff писав:
Тюша писав: Если изменилась только номенклатура, то делайте РК с причиной-смена номенклатыры, где 1 стр. все переносите с выписанной НН с "-", а 2 стр. уже меняете номенклатуру на нужную и все с "+". Если изменилось и количество, то можно сделать аналогично приведеной мною схемы и по количеству.
А если у меня 8 позиций , 3 из которых надо менять, то в РК я указываю только эти3 позиции сначала с "-", а затем с "+" и в каждой строке пишу причину "смена номенклатуры"?
Да, у вас в любом случае получится "0" РК, который нигде в отчетности не проходит. И регите его вы, т.к. там по "0".
Тюша, спасибо. Буду пробовать#smile3#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Ljahoff писав:
Тюша писав:
Ljahoff писав: А если у меня 8 позиций , 3 из которых надо менять, то в РК я указываю только эти3 позиции сначала с "-", а затем с "+" и в каждой строке пишу причину "смена номенклатуры"?
Да, у вас в любом случае получится "0" РК, который нигде в отчетности не проходит. И регите его вы, т.к. там по "0".
Тюша, спасибо. Буду пробовать#smile3#
Если сомневаетесь, сделайте РК, отправьте своим контрагентам на согласование, а потом-с чистой совестью и регте.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Allysya писав:svitlass, спасибо за ответ! Я потому и решила спросить, потому что первым РК на "минус" я "убила" первоначально выписанную НН. Хотя инспектор мой сказал, что надо делать два РК. Это меня и смутило.
Мой клиент " не заметил" , что ИНН не их((((
Все НН за прошлый год зарегистрированы. И контрагент их включал в ПК. - В таком случае Вариант " с УР + дод.5 з +і- за кожен місяць "- не пройдет?
значить ви реєструєте РК мінусове датою виявлення помилки, т.е. квітень 2015
а як ви зареєструєте нові правильні ПН за минулий рік? які дати ставитиме? Програма вам пропустить?
і друге РК на контагента з іншим ІПН не вийде.
мені цікаво як це зробити...

Natalya_L
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 19 квітня 2012, 04:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Natalya_L »

Доброго дня!
Допоможіть будь ласка в такій ситуації, не приходилось мати справи з коригуванням.
07.04.15 виписала ПН з невірною номенклатурою і сумою, 15.04.15 цю ПН зареєструвала.
Як правильно виправити? Складати 1 чи 2 штуки РК? Яку причину вказувати, якою датою РК?

Allysya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 296
З нами з: 31 травня 2011, 04:43
Дякував (ла): 528 разів
Подякували: 59 разів

Повідомлення Allysya »

svitlass Вот нашла. Получается, что все таки 2 РК надо делать.

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmi ... 63549.html
Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку:

в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–";

в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+".
Сейчас попробую зарегистрировать второй РК , с правильным ИНН за этот месяц.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Natalya_L писав:Доброго дня!
Допоможіть будь ласка в такій ситуації, не приходилось мати справи з коригуванням.
07.04.15 виписала ПН з невірною номенклатурою і сумою, 15.04.15 цю ПН зареєструвала.
Як правильно виправити? Складати 1 чи 2 штуки РК? Яку причину вказувати, якою датою РК?
Ну поднимите глаза на пару страниц назад, этот вопрос все время обсуждается.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Allysya писав:svitlass Вот нашла. Получается, что все таки 2 РК надо делать.

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmi ... 63549.html
Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку:

в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–";

в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+".
Сейчас попробую зарегистрировать второй РК , с правильным ИНН за этот месяц.
я читала це роз'яснення
тільки поясніть мені як до ПН на покупця з ІПН 222222222222 причепити РК на покупця з ІПН 33333333333
податківці вважають, що відбір п/п йде по назві?
пробуйте, я вважаю, що це невірний шлях

Allysya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 296
З нами з: 31 травня 2011, 04:43
Дякував (ла): 528 разів
Подякували: 59 разів

Повідомлення Allysya »

Allysya писав:svitlass Вот нашла. Получается, что все таки 2 РК надо делать.

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmi ... 63549.html
Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку:

в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–";

в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+".
Сейчас попробую зарегистрировать второй РК , с правильным ИНН за этот месяц.
Таки да, не проходит регистрацию. Надо ж было убедиться #blush#
Виявлені помилки:
Помилка - відсутня податкова накладна для покупця з ІПН ХХХХХХХХХХХХХ від 10.04.2015, № '66'.
За этот месяц я им выпишу новые НН. А вот что делать с зарегистрированными НН прошлого года?????#help#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”