Номер и дата ГТД в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Виктория 80 писав:
Elisa писав:
Виктория 80 писав:Спасибки Лапусик -Викусик, интересно кто то так делал впихивал в одну колонку все кода импортного комплекта ??!!! прошло или нет
Я думаю, сначала нужно согласовать с покупателем, устраивает ли его такой вариант.
Если да, то попробовать зарегистрировать НН. Если ЕРНН пропустит, то все нормально.
вот переговорили мы с ними , делаем как я придумала, кстати сказали что в одну колонку не впихнёшь несколько кодов - налоговая не пропускает
А если не в одну колонку (строчку)?
Если можно разбить по цене:

1. блок внутренний - код 1= 1 шт*25 (условно)
2. блок внешний - код 2 = 1 шт*10.
3. комплект - код 3= 1 шт*5.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Elisa писав:
Виктория 80 писав:
Elisa писав: Я думаю, сначала нужно согласовать с покупателем, устраивает ли его такой вариант.
Если да, то попробовать зарегистрировать НН. Если ЕРНН пропустит, то все нормально.
вот переговорили мы с ними , делаем как я придумала, кстати сказали что в одну колонку не впихнёшь несколько кодов - налоговая не пропускает
А если не в одну колонку (строчку)?
Если можно разбить по цене:

1. блок внутренний - код 1= 1 шт*25 (условно)
2. блок внешний - код 2 = 1 шт*10.
3. комплект - код 3= 1 шт*5.
вотя ж про это и говорю , так и буду делать , только надо доп соглашение .....
фуххххх бл...... прошла 7 кругов ада у покупателя #wall# #wall# #wall# чтоб это согласовать
позвонила в отдел приёма документов ( они сверяют контракт и входящие доки - рассказала ситуацию в этом отделе сначала объяснила рядовому потом начальнику, их мозг этого не вынес пошли советоваться с отделом налогового учёта , они позвонили мне сказали - наверное будет так как я сказала, вроде всё одобрили тут звонит отдел сопровождения договоров и говорит - рассказывайте что случилось - рассказываю, ой ржу не магу - мне выдают - а зачем разбивать по запчастям - мы же покупаем и заказали одной позицией . я чуть со стула не упала ., уже не дурно а просто ржуууууууууу, говорю значит так - будет как я сказала , фух - язык болит #g_haha#

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

Виктория 80 писав:
Elisa писав:
Виктория 80 писав: вот переговорили мы с ними , делаем как я придумала, кстати сказали что в одну колонку не впихнёшь несколько кодов - налоговая не пропускает
А если не в одну колонку (строчку)?
Если можно разбить по цене:

1. блок внутренний - код 1= 1 шт*25 (условно)
2. блок внешний - код 2 = 1 шт*10.
3. комплект - код 3= 1 шт*5.
вотя ж про это и говорю , так и буду делать , только надо доп соглашение .....
фуххххх бл...... прошла 7 кругов ада у покупателя #wall# #wall# #wall# чтоб это согласовать
позвонила в отдел приёма документов ( они сверяют контракт и входящие доки - рассказала ситуацию в этом отделе сначала объяснила рядовому потом начальнику, их мозг этого не вынес пошли советоваться с отделом налогового учёта , они позвонили мне сказали - наверное будет так как я сказала, вроде всё одобрили тут звонит отдел сопровождения договоров и говорит - рассказывайте что случилось - рассказываю, ой ржу не магу - мне выдают - а зачем разбивать по запчастям - мы же покупаем и заказали одной позицией . я чуть со стула не упала ., уже не дурно а просто ржуууууууууу, говорю значит так - будет как я сказала , фух - язык болит #g_haha#
Ну вот пусть у них штаны преют #rolf# #rolf# а ты делай как решила.

nnna-bux
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 13 лютого 2012, 05:43
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення nnna-bux »

Виктория 80 пишет:
Elisa пишет:
Виктория 80 пишет:
Elisa пишет:
Виктория 80 пишет:
Спасибки Лапусик -Викусик, интересно кто то так делал впихивал в одну колонку все кода импортного комплекта ??!!! прошло или нет

Я думаю, сначала нужно согласовать с покупателем, устраивает ли его такой вариант.
Если да, то попробовать зарегистрировать НН. Если ЕРНН пропустит, то все нормально.

вот переговорили мы с ними , делаем как я придумала, кстати сказали что в одну колонку не впихнёшь несколько кодов - налоговая не пропускает

А если не в одну колонку (строчку)?
Если можно разбить по цене:

1. блок внутренний - код 1= 1 шт*25 (условно)
2. блок внешний - код 2 = 1 шт*10.
3. комплект - код 3= 1 шт*5.


вотя ж про это и говорю , так и буду делать , только надо доп соглашение .....
фуххххх бл...... прошла 7 кругов ада у покупателя Brick wall Brick wall Brick wall чтоб это согласовать
позвонила в отдел приёма документов ( они сверяют контракт и входящие доки - рассказала ситуацию в этом отделе сначала объяснила рядовому потом начальнику, их мозг этого не вынес пошли советоваться с отделом налогового учёта , они позвонили мне сказали - наверное будет так как я сказала, вроде всё одобрили тут звонит отдел сопровождения договоров и говорит - рассказывайте что случилось - рассказываю, ой ржу не магу - мне выдают - а зачем разбивать по запчастям - мы же покупаем и заказали одной позицией . я чуть со стула не упала ., уже не дурно а просто ржуууууууууу, говорю значит так - будет как я сказала , фух - язык болит Haha

Ну вот пусть у них штаны преют Rolf Rolf а ты делай как решила.

Девочки у меня все время аналогичное положение и Я давно-давно решила

1)если есть работа , например монтаж этого кондиционера .ТО ЭТО уж украинский продукт , и в налоговой и в акте пишем одинаково . С описание работ и составляющих внутренние+ наружные... и ни каких кодов.

2)если это продажа то просто копируем что есть с кодами

3)если клиент уперся то делаем смесь из двух вариантов. Сначала продали с кодами ,а потом если будет вести себя хорошо то работы отдельно#thank2# и пусть себе вводит как хочет #dance#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »


И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

На их думку нужно указывать № ГТД и дату в НН, а как на их думку нужно это делать в тех ситуациях, которые мы описывали в запросе для Миндоха?
#g_mad#

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Як заповнювати податкову накладну при продажу імпортного товару
Підприємець отримав від постачальника імпортне дизельне паливо. Чи потрібно в податковій накладній вказувати номер та дату ВМД при реалізації дизельного палива. Що робити з податковими накладними вже складаними та зареєстрованими у Єдиному реєстрі без даних щодо МД?
Згідно зі змінами, внесеними до Податкового кодексу України (ПК) Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів» від 20.11.2012 № 5503-VI з 1 січня до 1 липня 2013 року при складанні податкової накладної не потрібно було проставляти номер та дату митної декларації (МД), за якою здійснювалось митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України (п. 30 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України). Тобто з 01.07.2013 підприємствам при торгівлі імпортованими товарами потрібно проставляти дату та номер митної декларації у податковій накладній.
Але ж Міндоходів у своєму листі № 5790/6/99-99-19-04-01-10 від 26.06.2013 повідомив, що реквізити «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України» підлягають зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.
Оскільки підпункт «ї» пункту 201.1 ПК вже діє, то, на нашу думку, потрібно зазначати номер та дату МД у податковій накладній, адже листи податкового органу не допоможуть захистити себе при перевірці.
****************
Автор, сделавший такой вывод, совершенно не учел существования "прямої дії закону" и "бланкетної (відсильної) дії закону".

ПРЯМА ДІЯ ЗАКОНУ - дія закону незалежно від наявності нормат. актів, що конкретизують чи доповнюють його. При П. д. з. його норми застосовуються безпосередньо. Це дає змогу суб'єктам правовідносин звертатися до судів та ін. держ. органів за захистом порушених прав, посилаючись на П. д. з. Властивістю прямої дії наділено Конституцію України, закони, що визначають права і свободи гр-н, тощо.
У ряді випадків пряма дія стосується тільки частини положень закону. Ін. частину можуть становити положення, що застосовуються «за участю» підзакон. нормат.-прав. актів, які їх конкретизують, тобто не безпосередньо.
Літ.: Общая теория права и гос-ва. М., 2001; Скакун О. Ф. Теорія д-ви і права. X., 2001.
С. В. Бобровник.
****************
Структура норми права
«Структура правової норми – це її внутрішня побудова, яка характеризується наявністю в ній відносно автономних, але нерозривно пов’язаних одна з одною складових частин, що різняться за функціональною роллю».
Диспозиція – центральний елемент норми права, в якому у вигляді владного припису закріплено правило поведінки, змістом якого виступають суб’єктивні права та юридичні обов’язки.
• Види диспозицій:
1.За ступенем визначеності:
• Визначені – закріплюють однозначне правило поведінки, тобто учасники відносин позбавлені можливості для вибору іншої поведінки;
• Не повністю визначені – вказують лише на загальні ознаки поведінки, в рамках яких суб’єкти уточнюють свої права та обов’язки самостійно;
• Відносно визначені – вказують на права і обов’язки суб’єктів, але надають можливості для їх уточнення залежно від конкретних обставин;
• Альтернативні – вказують на настання декількох правових наслідків, але передбачають настання лише одного з них.
2.За способом викладення:
• Проста – правило поведінки визначається у загальному вигляді без деталізації його ознак;
• Описова – правило поведінки закріплюється повно, з деталізацією його ознак; чітко визначаються права і обов’язки учасників відносин;
Бланкетна – закріплюється лише загальні ознаки правила поведінки, а для встановлення ознак, яких бракує, слід звертатися до норм іншого нормативного акта іншої галузі права;
Відсильна – аналогічна бланкетній з тією різницею, що для встановлення ознак, яких бракує, слід звертатися до інших частин даної норми або до інших норм цієї ж галузі права.
3.За складом:
• Прості – містять одне правило поведінки;
• Складні – містять два або більше обов’язкових правил поведінки;
• Альтернативні – містять декілька правил поведінки, суб’єкт може виконувати будь-яке з них.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 0%B2%D0%B0
****************
Ну, а теперь переходим к самому Налоговому кодексу...

201.1.
<…>
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:
<…>
ї) номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.

201.2. Форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
****************
В случае, если бы автор из "Главбуха" владел и нормами ПРАВА, то он пришел бы совсем к другому выводу, но, видимо, он с ними не знаком...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Любознательная писав: В случае, если бы автор из "Главбуха" владел и нормами ПРАВА, то он пришел бы совсем к другому выводу, но, видимо, он с ними не знаком...
Немножно переиначу...

В случае, если бы тов. Клименко и Дериволк из "Минздоха" (не к ночи помянуты будут!!!) владели и нормами ПРАВА, то они пришли бы совсем к другому выводу, но, видимо, они с ними не знакомы...

Другими словами:
если всё так четко и ясно с точки зрения права, то что мешало Минздоху выпустить в свет нормальное налог.разъяснение, прошедшее процедуру экспертизы Минюста, а не ограничится писульками-отписками ???

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Popen писав:
Любознательная писав: В случае, если бы автор из "Главбуха" владел и нормами ПРАВА, то он пришел бы совсем к другому выводу, но, видимо, он с ними не знаком...
Немножно переиначу...

В случае, если бы тов. Клименко и Дериволк из "Минздоха" (не к ночи помянуты будут!!!) владели и нормами ПРАВА, то они пришли бы совсем к другому выводу, но, видимо, они с ними не знакомы...

Другими словами:
если всё так четко и ясно с точки зрения права, то что мешало Минздоху выпустить в свет нормальное налог.разъяснение, прошедшее процедуру экспертизы Минюста, а не ограничится писульками-отписками ???
Я напомню положения статьи 52 Налогового кодекса:

Стаття 52. Податкова консультація

52.1. За зверненням платників податків контролюючі органи надають безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

52.2. Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

52.3. За вибором платника податків консультація надається в усній, письмовій або електронній формі.

52.4. Консультації надаються органом державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, або митним органом за місцем митного оформлення товарів, або вищим органом державної податкової служби або вищим митним органом, якому такий орган адміністративно підпорядкований, а також центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері митної справи.

52.5. Контролюючі органи мають право надавати консультації виключно з тих питань, що належать до їх повноважень.

52.6. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері митної справи проводить періодичне узагальнення податкових консультацій, які стосуються значної кількості платників податків або значної суми податкових зобов'язань, та затверджує наказом узагальнюючі податкові консультації, які підлягають оприлюдненню, у тому числі за допомогою Інтернет-ресурсів.
********************
1. Как видите, высший орган может создать ... обобщающую налоговую консультацию лишь после "узагальнення" уже данных ранее индивидуальных налоговых консультаций по этому вопросу... Перед 01.07.2013 "горело", но еще не были даны другие индивидуальные консультации, так, что ... нечего было "обобщать", чтобы создать разъяснение в виде приказа.
2. Так, для общего развития, обобщающие налоговые консультации в виде приказов Миндоходов не регистрируются в Минюсте, в отличие от других приказов.
3. Почему не создают приказ сейчас, когда уже было дано достаточно индивидуальных консультаций, - вот это мне неведомо.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Любознательная писав: 1. Как видите, высший орган может создать ... обобщающую налоговую консультацию лишь после "узагальнення" уже данных ранее индивидуальных налоговых консультаций по этому вопросу... Перед 01.07.2013 "горело", но еще не были даны другие индивидуальные консультации, так, что ... нечего было "обобщать", чтобы создать разъяснение в виде приказа.
2. Так, для общего развития, обобщающие налоговые консультации в виде приказов Миндоходов не регистрируются в Минюсте, в отличие от других приказов.
3. Почему не создают приказ сейчас, когда уже было дано достаточно индивидуальных консультаций, - вот это мне неведомо.
1. Дык, горит не с 01.07.2013, а, если не ошибаюсь, с 12.08.2012.
2. Прасю пардону, но я еще недостаточно развит...#blush# . Хотя, мне кажется. что жениться уже могу...#dance#
3. Воистину, святая простота: всем ведомо, а вам неведомо... Патамушта профФессионалы.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”