Особенности заполнения НН (услуги)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Valentina писав:Ир4ик! А разве в 1С если поставить в гр.6 не количество а слово"послуга", то в гр 8 появится сумма?
Я работала несколько лет назад по услугам , работаю естественно в 1С, и у меня не получалось выполнять требования ГНАУ по заполнению строк 5 и 6. Ведь в гр 6 (количество) умножается на гр 7 (цена) и в гр 8. формируется сумма.
Может я не "догнала" как это правильно заполнить. Если знаешь, подскажи пожалуйста. Меня всегда раздражало это требование в гр 6 писать словом "послуга". Логичнее и правильнее ( на моё усмотрение), всё таки ставить количество услуг в гр 6. 1 или 2 или 3 . Ведь в номенклатуре понятно, что это не товар а услуга, да ещё и написано какая именно услуга.
Когда заполняешь карточку услуги : поставить галочку в "Измеряется в суммовом выражении" - Текст для печати в НН: "послуга". Тогда при формировании НН будет в открытом варианте: Количество:1 Цена: ХХ,ХХ Сумма: произведение 1 на ХХ,ХХ и т.д. В печатном варианте : гр.5 - грн., гр.6-послуга.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Підкажіть будь ласка, у мене акти форми КБ 3, по будівництву . Дата складання акту 18.06.2012 р.; Генпідрядник підписав поставив дату 18.06.2012 р. Замовник підписав поставив дату 21.06 2012 р. Де тут перша подія ????Якою датою виписувати податкову накладну??????? Яка дата винекнення податкового зобовязання???????#help# #help# #help# #help# #help#

NatalyD
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 649
З нами з: 20 січня 2012, 04:24
Дякував (ла): 239 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення NatalyD »

Я думаю, что у Вас дата возникновения обязательства 21.06.12, поскольку акт полностью подписан этим числом. Без второй подписи это как-бы не совсем акт.

Татьяна бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 558
З нами з: 22 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Татьяна бух »

Альона1 писав:Підкажіть будь ласка, у мене акти форми КБ 3, по будівництву . Дата складання акту 18.06.2012 р.; Генпідрядник підписав поставив дату 18.06.2012 р. Замовник підписав поставив дату 21.06 2012 р. Де тут перша подія ????Якою датою виписувати податкову накладну??????? Яка дата винекнення податкового зобовязання???????#help# #help# #help# #help# #help#
Почему у Вас такая несогласованность? Вообще-то принимает работу Заказчик, значит его дата первое событие.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я теж так думаю. І я вимагаю дату , щоб ставив замовник сам і він так робив, дата була одинакова. Тут у мене субпідрядник поставив дату сам, хотів раніше гроші отримати за роботи. А я як завжди знову крайня!!!!!

Татьяна бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 558
З нами з: 22 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Татьяна бух »

Альона1 писав:Я теж так думаю. І я вимагаю дату , щоб ставив замовник сам і він так робив, дата була одинакова. Тут у мене субпідрядник поставив дату сам, хотів раніше гроші отримати за роботи. А я як завжди знову крайня!!!!!
А Вы одним актом закрываете генподряд и субподряд?

инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

Альона1 писав:Підкажіть будь ласка, у мене акти форми КБ 3, по будівництву . Дата складання акту 18.06.2012 р.; Генпідрядник підписав поставив дату 18.06.2012 р. Замовник підписав поставив дату 21.06 2012 р. Де тут перша подія ????Якою датою виписувати податкову накладну??????? Яка дата винекнення податкового зобовязання???????#help# #help# #help# #help# #help#
В любом случае 21.06.12- генподрядчик выполняя свои дог обязат- проверил и принял работу,
заказчик аналогично проверил и принял и его дата - дата прием и переход права собствен к заказчику.
Конечно лучше чтобы даты были одинаков- меньше объяснений.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

я тільки що подзвонила замовнику , сказали написати 18.06.2012 р. , бо у длговорі зазначено, що вони мають право на підписання актів три дні. А ПКУ України пише 187.1.б датою виникнення податкових зобовязань для послуг є дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку От і думай де раки зимують.!!!!

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Татьяна бух писав:
Альона1 писав:Я теж так думаю. І я вимагаю дату , щоб ставив замовник сам і він так робив, дата була одинакова. Тут у мене субпідрядник поставив дату сам, хотів раніше гроші отримати за роботи. А я як завжди знову крайня!!!!!
А Вы одним актом закрываете генподряд и субподряд?
Ні , двома.

Татьяна бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 558
З нами з: 22 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Татьяна бух »

Альона1 писав:я тільки що подзвонила замовнику , сказали написати 18.06.2012 р. , бо у длговорі зазначено, що вони мають право на підписання актів три дні. А ПКУ України пише 187.1.б датою виникнення податкових зобовязань для послуг є дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку От і думай де раки зимують.!!!!
Пусть Вас не путают. Заказчик подписал 21.06, значит это первое событие. Если Заказчик поставит дату 18.06 тогда другое дело.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”