Налоговая накладная для страховой компании

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Irinitta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 13 жовтня 2012, 23:25
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Irinitta »

Добрый вечер! Веду СТО. Поступила оплата от страховой компании по страховому случаю по предприятию "Х" кому я должна выписать налоговую накладную страховой или предприятию "Х". Изначально подумала что страховой, ей и выписала, а теперь засомневалась. И если я все таки была не права, что выписала на страховую как быть в ситуации, что нужному предприятию я не выписала и сдала реестр и декларацию с додатками. Помогите плиз. Заранее спасибо.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Irinitta писав:Добрый вечер! Веду СТО. Поступила оплата от страховой компании по страховому случаю по предприятию "Х" кому я должна выписать налоговую накладную страховой или предприятию "Х". Изначально подумала что страховой, ей и выписала, а теперь засомневалась. И если я все таки была не права, что выписала на страховую как быть в ситуации, что нужному предприятию я не выписала и сдала реестр и декларацию с додатками. Помогите плиз. Заранее спасибо.
Робоча ситуація дня: Ремонт автомобіля за рахунок страхового відшкодування: на кого складати податкову накладну
http://golovbukh.ua/news/robocha_situat ... _nakladnu/

Ремонт автомобиля за счет страховых выплат: будет ли иметь право владелец автомобиля на налоговый кредит?
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=19316

http://zir.minrd.gov.ua/main/bz/view/?src=ques
Повна:
Відповідно до п. 198.3 ст. 198 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг (у разі здійснення контрольованих операцій - не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ) та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п. 193.1 ст. 193 ПКУ, протягом такого звітного періоду у зв’язку з:
придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;
придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.
Згідно зі ст. 9 Закону України від 7 березня 1996 року № 85/96-ВР «Про страхування» із змінами та доповненнями страхове відшкодування - страхова виплата, яка здійснюється страховиком у межах страхової суми за договорами майнового страхування і страхування відповідальності при настанні страхового випадку.
Страхове відшкодування не може перевищувати розміру прямого збитку, якого зазнав страхувальник. Непрямі збитки вважаються застрахованими, якщо це передбачено договором страхування. У разі коли страхова сума становить певну частку вартості застрахованого предмета договору страхування, страхове відшкодування виплачується у такій же частці від визначених по страховій події збитків, якщо інше не передбачено умовами страхування.
Франшиза - частина збитків, що не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування.
Таким чином, якщо ремонт автомобіля, що використовується в оподатковуваній діяльності, здійснений за рахунок страхових виплат від страховою компанією, то сума ПДВ, сплачена в складі такого платежу, до складу податкового кредиту власника автомобіля не відноситься.
При цьому, якщо ремонт автомобіля здійснений частково за рахунок коштів страхувальника у вигляді франшизи, то платник податку має право віднести до податкового кредиту суму ПДВ, що пропорційна частці платежу, сплаченого у вигляді франшизи, в загальній вартості витрат, понесених на ремонт застрахованого автомобіля.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”