Тип причини в ПН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Yulia
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 24 березня 2010, 10:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Yulia »

Ми юр. особа на загальних підставах-покупці в основному фізичні особи, на протязі 2011 року я роздруковувала собі в підшивку податкові з поміткою Х залишається у продавця, а зараз звернула увагу , що мабуть треба було ставити ще тип причини 02? Невже мені потрібно буде передрукувати всі пн?? підкажіть бідь-ласка#dntknw#

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Yulia писав:Ми юр. особа на загальних підставах-покупці в основному фізичні особи, на протязі 2011 року я роздруковувала собі в підшивку податкові з поміткою Х залишається у продавця, а зараз звернула увагу , що мабуть треба було ставити ще тип причини 02? Невже мені потрібно буде передрукувати всі пн?? підкажіть бідь-ласка#dntknw#
Если следовать букве закона, то - да, Еще и по два экземпляра. Но лично я старое не трогала бы, а теперь делала бы правильно.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Yulia писав:Ми юр. особа на загальних підставах-покупці в основному фізичні особи, на протязі 2011 року я роздруковувала собі в підшивку податкові з поміткою Х залишається у продавця, а зараз звернула увагу , що мабуть треба було ставити ще тип причини 02? Невже мені потрібно буде передрукувати всі пн?? підкажіть бідь-ласка#dntknw#
Допишите от руки 02, крестики и спите спокойно. Но, между прочим, в реестре эти НН следует отражать как ПН02

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”