Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Анна27 писав:То есть получается я отправляю такой же РК ,только с правильным наименованием ? Я читала эту консультацию где то на сайте,но не совсем поняла.
А я зрозуміла що новий РК потрібно, але вже без табличної частини розділу Б

Анна27
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 липня 2011, 04:06
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна27 »

Nelli-Nelli писав:
Анна27 писав:То есть получается я отправляю такой же РК ,только с правильным наименованием ? Я читала эту консультацию где то на сайте,но не совсем поняла.
А я зрозуміла що новий РК потрібно, але вже без табличної частини розділу Б

Попробую сейчас отправить без раздела Б! Спасибо.

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

Добрый день. Не могу из МЕДок отправить контрагенту РК для регистрации... Как бы отправлена, но им не пришла. Что это может быть и как с этим бороться подскажите, пожалуйста!

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Добрый день. Не могу из МЕДок отправить контрагенту РК для регистрации... Как бы отправлена, но им не пришла. Что это может быть и как с этим бороться подскажите, пожалуйста!
Як у Вас і у них встановлено обмін документами? Через сервер ДПС чи через платформу птах? Мають бути однакові. Краще, здається, сервер.

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

созвонились. Было у меня через сервер. Поменяла на Птах. Всё равно не получили(...

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

tango писав:
16 березня 2020, 15:36
Добрый день. Не могу из МЕДок отправить контрагенту РК для регистрации... Как бы отправлена, но им не пришла. Что это может быть и как с этим бороться подскажите, пожалуйста!
цифирку в ЕДРПОУ не доставила :wacko:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

tango писав:
16 березня 2020, 17:46
tango писав:
16 березня 2020, 15:36
Добрый день. Не могу из МЕДок отправить контрагенту РК для регистрации... Как бы отправлена, но им не пришла. Что это может быть и как с этим бороться подскажите, пожалуйста!
цифирку в ЕДРПОУ не доставила :wacko:
:g_haha: Буває. Все добре, що добре закінчується.

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

блин..., это ещё не конец(( Составила РК, но не принимает ДПС. Регистрирует его покупатель, т.к. тип причины 20." розрахунок коригування не виводить в нуль показники ПН от ... № .." Как так? Сумма в НН , которую нужно обнулить = сумме в РК с минусом. Подскажите, пожалуйста, что делать?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

tango писав:
18 березня 2020, 12:18
блин..., это ещё не конец(( Составила РК, но не принимает ДПС. Регистрирует его покупатель, т.к. тип причины 20." розрахунок коригування не виводить в нуль показники ПН от ... № .." Как так? Сумма в НН , которую нужно обнулить = сумме в РК с минусом. Подскажите, пожалуйста, что делать?
Чому тип причини 20 в РК? І чому реєструє покупець ? З яким кодом причини реєструєте ? Який рядок ПН редагуєте ? О! Може, в ПН не одна позиція, і Вам Потрібно обнулити приміром, третій рядок, а ви обнуляйте 1 ?

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

По отгрузке составлена и зарегистрирована НН № 4. Затем по факту оплаты зарегистрирована НН № 9. Вот на неё нужно сделать РК. По информации к таким НН ( №9) используют тип причины 20 и регит её покупатель.. Код причины пишу 301. Позиция в номенклатуре одна.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”