Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Tasa писав:
10 вересня 2020, 10:41
Ребекка писав:
10 вересня 2020, 10:34
Спойлер
Oska писав:
10 вересня 2020, 10:25
Добрый день. Продали товар и вместо кода УТК ВЕД я поставила код услуги. Подскажите как правильно исправить ситуацию? Аннулировать нн и зарег новую или сделать РК? Спасибо за советы.
скласти РК на зміну номенклатури https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/51954
Можливо тут кращий варіант - зробити РК з 103 кодом щоб обнулити і нову правильну ПН...
У мене всі РК які були на зміну номенклатури, де мінялися перші 4 цифри коду - попали в блок... ризикові типу операції...
я змінювала код ще у травні, тоді начебто не такі скажені податківці були і мало блокували. А зараз тільки і чуть про блокування, молися перед відправкою кожної ПН :(

Gulat
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 03 квітня 2013, 08:59
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Gulat »

Добрый день. Ситуация такова: 07.08 ошибочно выписана НН на неплательщика (вышла путаница с документами). Заказчик только сейчас задал вопрос об отсутствующей НН!!! Подскажите пожалуйста, как правильно исправить ситуацию?
1) Я 11.09 зарегила НН от 07.08 (естественно с нарушением сроков регистрации) на правильного получателя и с новым номером.
2) Сделала минусовую РК к ошибочной НН со следующими параметрами: "Підлягає реєстрації в ЄРПН постачальником (продавцем)" - Х; тип причины - 20; код причины - 301 и внизу в поле "Інформаційні дані щодо складеної та зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної7" указала данные зарегистрированной 11.09 верной НН.
Отправила этот РК на регистрацию 12.09, но он висит до сих пор без какого-либо результата.
С РК вообще не сталкивалась :? Подскажите, правильно ли я сделала? И что будет дальше, если этот РК заблокируют? В августовской деке мне показывать ошибочную НН или только верную? И если, всё-таки мне повезёт и мой РК зарегистрируют, то его мне потом в сентябрьской деке тоже не показывать?
Возможно, для многих моя ситуация покажется элементарной, но у меня нет опыта составления РК :g_in_dreams: :g_impossible: Помогите советом! Спасибо всем, кто ответит.
14.09 РК не прийнято "Порушено вимоги ПКУ щодо визначення сторони, яка повинна здійснювати складання та направлення на реєстрацію РК"

Кому интересна эта тема, вот что нашла (исчерпывающий ответ, на мой взгляд) https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911 ... 41493.html
Востаннє редагувалось 14 вересня 2020, 15:34 користувачем Gulat, всього редагувалось 1 раз.

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 669 разів

Повідомлення Аллусик »

Подскажите плиз! Выписала налоговую накладную
ЗображенняЗображення
затем сделала корректировку на стр.3
ЗображенняЗображення
но не приняли:
ЗображенняЗображення
Вопрос, что я упустила. Я убрала корректировкой третью строчку, пишут должно быть в корректировке две строки? раньше принимали так. Подскажите плиз!

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Аллусик писав:
14 вересня 2020, 10:55
Подскажите плиз! Выписала налоговую накладную
Спойлер
ЗображенняЗображення
затем сделала корректировку на стр.3
ЗображенняЗображення
но не приняли:
ЗображенняЗображення
Вопрос, что я упустила. Я убрала корректировкой третью строчку, пишут должно быть в корректировке две строки? раньше принимали так. Подскажите плиз!
Ви повністю анулюєте дані певного рядка. Це 103 (повернення товару або авансових платежів)

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Gulat писав:
13 вересня 2020, 23:55
Добрый день. Ситуация такова: 07.08 ошибочно выписана НН на неплательщика (вышла путаница с документами). Заказчик только сейчас задал вопрос об отсутствующей НН!!! Подскажите пожалуйста, как правильно исправить ситуацию?
Спойлер
1) Я 11.09 зарегила НН от 07.08 (естественно с нарушением сроков регистрации) на правильного получателя и с новым номером.
2) Сделала минусовую РК к ошибочной НН со следующими параметрами: "Підлягає реєстрації в ЄРПН постачальником (продавцем)" - Х; тип причины - 20; код причины - 301 и внизу в поле "Інформаційні дані щодо складеної та зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної7" указала данные зарегистрированной 11.09 верной НН.
Отправила этот РК на регистрацию 12.09, но он висит до сих пор без какого-либо результата.
С РК вообще не сталкивалась :? Подскажите, правильно ли я сделала? И что будет дальше, если этот РК заблокируют? В августовской деке мне показывать ошибочную НН или только верную? И если, всё-таки мне повезёт и мой РК зарегистрируют, то его мне потом в сентябрьской деке тоже не показывать?
Возможно, для многих моя ситуация покажется элементарной, но у меня нет опыта составления РК :g_in_dreams: :g_impossible: Помогите советом! Спасибо всем, кто ответит.
14.09 РК не прийнято "Порушено вимоги ПКУ щодо визначення сторони, яка повинна здійснювати складання та направлення на реєстрацію РК"

код 20 застосовується виключно у випадках, коли складено і спрямовано на реєстрацію/зареєстровано кілька абсолютно ідентичних ПН, що відрізняються лише номером податкової накладної.
Вам ще пощастило. Могли заблокувати, і тоді взагалі незрозуміло було б, що робити.
Складаєте РК як до помилково складеної ПН (103 "повернення товару або авансових платежів") РК цілком може потрапити під блокування, так як ДФС вважає, що усі ПН на неплатника можуть коригуватися виключно протягом 14-ти днів з моменту їх складення. :cry: Вони не чули про імовірність повернення товару, наприклад, ФОП-ом - неплатником ПДВ і про ще дуже багато нюансів роботи неплатників ПДВ. :wacko:

oksanasmm
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 09 вересня 2020, 22:45
Дякував (ла): 25 разів

Повідомлення oksanasmm »

Доброго дня , підкажіть будь ласка , як відкорегувати Додаток 2 до податкової накладної (РК)??? Відправила (РК)14.08.20., а потрібно 01.08.20 Коригування нульове.Коригується тільки дата!!!!
код 104 -кількість 5
код 104 +кількість 5
Вже як тількі не відправляла, Допоможіть !!!!Дякую

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

oksanasmm писав:
14 вересня 2020, 19:37
Доброго дня , підкажіть будь ласка , як відкорегувати Додаток 2 до податкової накладної (РК)??? Відправила (РК)14.08.20., а потрібно 01.08.20 Коригування нульове.Коригується тільки дата!!!!
код 104 -кількість 5
код 104 +кількість 5
Вже як тількі не відправляла, Допоможіть !!!!Дякую
Старе, але думаю, допоможе в цьому випадку

https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2 ... 23609.html

Анжелика1403
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 23 грудня 2016, 09:12
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Анжелика1403 »

Здравствуйте коллеги. В январе покупатель оплатил счет на 2 вида товара, налоговая зарегистрирована на всю сумму, но забрал покупать только товар А. В начале сентября покупатель оплатил «новый счёт» но за минусом суммы товара Б, который он не забирал. Правильно ли делаю: на январскую нн делаю РК за минусом суммы товара Б (змина номенклатури), добавляю второй строкой со знаком + товар, на эту сумму, а новую нн регистрирую на сумму, которую он оплатил?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Анжелика1403 писав:
29 вересня 2020, 12:36
Здравствуйте коллеги. В январе покупатель оплатил счет на 2 вида товара, налоговая зарегистрирована на всю сумму, но забрал покупать только товар А. В начале сентября покупатель оплатил «новый счёт» но за минусом суммы товара Б, который он не забирал. Правильно ли делаю: на январскую нн делаю РК за минусом суммы товара Б (змина номенклатури), добавляю второй строкой со знаком + товар, на эту сумму, а новую нн регистрирую на сумму, которую он оплатил?
Навіщо?!
Ви зараз реєструєте ПН на частину оплаченого зараз рахунка і все. Чи Ви кошти повертали?
А вже по факту здійснення відвантажень товару робитимете РК (якщо знадобиться)

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

доброе утро, контрагенту заплатила больше чем надо, нам выставили счет 11.09 на 3850 грн и мы его оплатили, а еще надо было доплатить 1020, но бухгалтер заплатил вместо 1020 грн , 4870 грн. 15.09, в тот же день я пишу письмо о ошибочно перечисленных и прошу вернуть нам на счет 3850 грн. , они возврашают 17.09 = 3850 грн, и в медке НН от 11,09 они нам не отправили, но сделали РК 17,09 к НН от 11,09 на -3850 и НН на 4870 датой 15.09 - я знаю что в течении 5 дней если возвратили деньги то операцию можно не проводить или что-то поменялось? спасибо

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”