Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

Nelli-Nelli писав:
20 вересня 2021, 17:14
xata писав:
20 вересня 2021, 15:48
Спасибо большое за подробный ответ, видимо я все-таки упустила какой-то важный момент.
Но остается вопрос. Если покупатель мой не зарегит РК. Мои действия?
ждать листа на повернення коштів, повертати їх, і датою повернення створити РК на мінус.
А може і не напишуть листа... Подарують Вам :g_crazy:
А може і документів на повернення товару не діждетесь...
А може у Вас нема і повернутої від покупця РН... (ствердження цього факту я не бачила у повідомленнях). Можливо Ваш покупець вирішив що не було ні відвантаження, ні повернення... Я б так і зробила.
Як на мене, то проблеми не буде в тому, що Вашу РК на повернення товару не зареєструють. Я б не реєструвала.
А жалобу на кого збирались катать ? яка причина? раніше ця скарга хоч давала привід на ПК чи зменшення ПЗ. А зараз який зиск з цього? Потріпати нерви замовнику? Так би мовити, попрощатись і грюкнути дверима?
Зателефонуйте покупцю і все вирішите :beer:
В том-то и дело, что покупатель не хочет писать письмо и отвечать за регистрацию РК.
Смайлы Ваши огонь…
Еще раз спасибо что потратили столько времени на ответы мне. Мне казалось здесь форум для «подсказать-помочь», а не для «поржать».

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

xata писав:
20 вересня 2021, 21:04
В том-то и дело, что покупатель не хочет писать письмо и отвечать за регистрацию РК.
Смайлы Ваши огонь…
Еще раз спасибо что потратили столько времени на ответы мне. Мне казалось здесь форум для «подсказать-помочь», а не для «поржать».
Я прошу вибачення, якщо своїми смайлами Вас засмутила.
Але мені здається, що мої відповіді Вам і без смайлів не сподобалась.
Мої повідомлення з цитатами ПКУ були написані для того, щоб ВИ зрозуміли, що не потрібно требувати із Замовника зменшити свої ПЗ, ще й погрожувати скаргами, - бо Вам так захотілось, хоч і не маєте на те причин згідно ПКУ. В кінці кінців я такий же практикуючий бухгалтер і теж багато чого не знаю, і не соромлюсь запитати. А "не було поставки" і "не було повернення" (після того як товар сходив туди-сюди) - це теж із практики. ТАк, є виключення, наприклад, великий завод, де ніяк товар не зайде і не вийде без фіксації, скажімо, охороною.
Так , це форум. І кожен форумчанин має право висловити свої "ТАК" чи "НІ", або "ВИ у відповіді припустились помилки, бо..." . Ви що думаєте, Форумчани сором'язливі такі?
Чим ВИ засмучені? Що товар у Вас на складі і кошти теж залишаються ще на рахунку? нема повернутої видаткової накладної, отже, не було відвантаження. Пересорту по складу нема. Ще й не наробив головного болю зареєстрований РК.З точки зору бухгалтерії чим це погано?
А Ви не задумувались чим Вам в подальшому може аукнуться зменшення ПЗ з ПДВ, коли не мали на це право?
Відповіді не чекаю :hi:

xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

Nelli-Nelli писав:
20 вересня 2021, 22:06
xata писав:
20 вересня 2021, 21:04
В том-то и дело, что покупатель не хочет писать письмо и отвечать за регистрацию РК.
Смайлы Ваши огонь…
Еще раз спасибо что потратили столько времени на ответы мне. Мне казалось здесь форум для «подсказать-помочь», а не для «поржать».
Я прошу вибачення, якщо своїми смайлами Вас засмутила.
Але мені здається, що мої відповіді Вам і без смайлів не сподобалась.
Мої повідомлення з цитатами ПКУ були написані для того, щоб ВИ зрозуміли, що не потрібно требувати із Замовника зменшити свої ПЗ, ще й погрожувати скаргами, - бо Вам так захотілось, хоч і не маєте на те причин згідно ПКУ. В кінці кінців я такий же практикуючий бухгалтер і теж багато чого не знаю, і не соромлюсь запитати. А "не було поставки" і "не було повернення" (після того як товар сходив туди-сюди) - це теж із практики. ТАк, є виключення, наприклад, великий завод, де ніяк товар не зайде і не вийде без фіксації, скажімо, охороною.
Так , це форум. І кожен форумчанин має право висловити свої "ТАК" чи "НІ", або "ВИ у відповіді припустились помилки, бо..." . Ви що думаєте, Форумчани сором'язливі такі?
Чим ВИ засмучені? Що товар у Вас на складі і кошти теж залишаються ще на рахунку? нема повернутої видаткової накладної, отже, не було відвантаження. Пересорту по складу нема. Ще й не наробив головного болю зареєстрований РК.З точки зору бухгалтерії чим це погано?
А Ви не задумувались чим Вам в подальшому може аукнуться зменшення ПЗ з ПДВ, коли не мали на це право?
Відповіді не чекаю :hi:
Я такой же продавец. И товар передала своему поставщику, и есть документы, которые зафиксировали получение товара на складе у поставщика. И я все документы предоставила своему поставщику:письма, возвратные и буду регить для них РК. Я не настроена подавать никакие жалобы, я попросила совета.
Еще раз благодарю Вас, что уделаете мне время!

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

xata писав:
20 вересня 2021, 22:40

Я такой же продавец. И товар передала своему поставщику, и есть документы, которые зафиксировали получение товара на складе у поставщика. И я все документы предоставила своему поставщику:письма, возвратные и буду регить для них РК. Я не настроена подавать никакие жалобы, я попросила совета.
Еще раз благодарю Вас, что уделаете мне время!
Возвраты это иногда оч. хлопотно. У меня, к примеру, поставщик не очень хотел возвратную подписывать, хотя РК и сделал (оплаты не было) . Оснований для РК на "-", если зависли деньги, нет, только по их возврату будут основания. И НО уменьшать оснований нет. Тем более, что НО уменьшаться только по факту регистрации РК.

ola-la1988
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 30 травня 2014, 13:19
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення ola-la1988 »

Добрый день

нужен совет)

в июне 2020 наша компания некорректо зарегестрировала налоговую накладную на плательщика НДС, в реализации( продажа товаров) на одну позицию больше,чем в налоговой накладной, тоесть отсутсвует 1 строка( 1 позиция товара). Как коректно выписать ркн на +, чтобы не подавать уточненки. Или еще какие есть варианты решить эту проблему? джоговориться с контрагентом "закрыть галаза на это" не получаеться!

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

ola-la1988 писав:
08 жовтня 2021, 10:34
Добрый день

нужен совет)

в июне 2020 наша компания некорректо зарегестрировала налоговую накладную на плательщика НДС, в реализации( продажа товаров) на одну позицию больше,чем в налоговой накладной, тоесть отсутсвует 1 строка( 1 позиция товара). Как коректно выписать ркн на +, чтобы не подавать уточненки. Или еще какие есть варианты решить эту проблему? джоговориться с контрагентом "закрыть галаза на это" не получаеться!
Если налоговая была выписана по факту отгрузки и суммы в НН и РН не совпадают, то никак. Получается, что НН фвообще не имеет отношения к отгрузке. Теперь неправильную НН надо обнулять, выписывать правильную датой отгрузки и все это проводить через уточненки.

Если у Вас другая ситуация, то надо подробно разбираться, а не так, что позиция 1 в НН не совпадает с позицией 1 в РН...

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ola-la1988 писав:
08 жовтня 2021, 10:34
Добрый день

нужен совет)

в июне 2020 наша компания некорректо зарегестрировала налоговую накладную на плательщика НДС, в реализации( продажа товаров) на одну позицию больше,чем в налоговой накладной, тоесть отсутсвует 1 строка( 1 позиция товара). Как коректно выписать ркн на +, чтобы не подавать уточненки. Или еще какие есть варианты решить эту проблему? джоговориться с контрагентом "закрыть галаза на это" не получаеться!
Розділить реалізацію, переробіть відвантаження.
І відвантажити ту 1 поз. 16 вересня

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Nelli-Nelli писав:
08 жовтня 2021, 11:57
І відвантажити ту 1 поз. 16 вересня

Думаю, вряд ли получится - это еще июнь 2020 года. Согласится ли покупатель?

Анжелика1403
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 23 грудня 2016, 09:12
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Анжелика1403 »

Коллеги выручайте, отправила нн на регистрацию не на того контрагента. Какие мои действия- я дожидаюсь регистрации нн, делаю на неё рк (с каким кодом?) и отправляю контрагенту на регистрацию, а правильную регистрирую с другим номером?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Анжелика1403 писав:
13 жовтня 2021, 13:59
Коллеги выручайте, отправила нн на регистрацию не на того контрагента. Какие мои действия- я дожидаюсь регистрации нн, делаю на неё рк (с каким кодом?) и отправляю контрагенту на регистрацию, а правильную регистрирую с другим номером?
Код 103

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”