Налоговая накладная 2014.

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

svitlass писав:
Chiffi писав:Совсем запуталась.#wall#
Читаю письмо 12.08.14 № 7323/10/26-15-11-01-06 о количестве знаков в НН
"вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (крім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством). При цьому Порядком не визначено обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 податкової накладної, а також правила округлення як вартісних так і кількісних показників, отриманих в наслідок розрахунку...."

... Если у меня цена в приходной накладной 35,91*1000кг = 35905грн. и изменить кг на тонны поставщики не хотят. Принимать как есть ?
та прийміть собі в тоннах
ви може на прихід ставити хоч в штуках, до прихідної роблю акт прийому, підписую комісією.
Отказываются выписывать в тоннах, говорят, что у них весь складской учет в кг

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день. Допоможіть розібратися із ситуацією. Укладено договір на монтажні роботи на суму 120000 грн. Виписана ПН на суму попередньої оплати. У номенкратурі вказано "Монтажні роботи".
Тепер принесли додаток до договору, в якому розписано матеріали (детальний перелік із цінами), монтажні роботи, кріплення і всього.
Як мені пояснили - це договір на додаткові монтажні роботи. Тепер сиджу і не знаю, як виписувати податкову накладну.
Питання 1. По суті це не окремий договір, а додаток до дог. Мені при виписці ПН робити розрахунок коригування попередньої ПН?
Питання 2. У номенклатурі вказувати "Додаткові монтажні роботи" чи всю ту розшифровку матеріалів і окремими стрічками монтаж, кріплення?
У основному договорі чітко вказано предмет договору - Монтажні роботи. Є перелік додатків і цього додатку у переліку немає. Щось я запуталася...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

по итогу актом Вы же будите передавать монтажные работы?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Люлик писав:по итогу актом Вы же будите передавать монтажные работы?
так, актом. Значить писати додаткові монтажні роботи?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalenna писав:Добрий день. Допоможіть розібратися із ситуацією. Укладено договір на монтажні роботи на суму 120000 грн. Виписана ПН на суму попередньої оплати. У номенкратурі вказано "Монтажні роботи".
Тепер принесли додаток до договору, в якому розписано матеріали (детальний перелік із цінами), монтажні роботи, кріплення і всього.
Як мені пояснили - це договір на додаткові монтажні роботи. Тепер сиджу і не знаю, як виписувати податкову накладну.
Питання 1. По суті це не окремий договір, а додаток до дог. Мені при виписці ПН робити розрахунок коригування попередньої ПН?
Питання 2. У номенклатурі вказувати "Додаткові монтажні роботи" чи всю ту розшифровку матеріалів і окремими стрічками монтаж, кріплення?
У основному договорі чітко вказано предмет договору - Монтажні роботи. Є перелік додатків і цього додатку у переліку немає. Щось я запуталася...
Доброго дня ще раз! Я все зі своїми ПН не можу розібратися.
Як я писала, є договір на монтажні роботи на суму 120000 грн.
Є додаткова угода до цього договору підписана пізніше, на 24000 грн.
Була виписана ПН на 120000 грн., як тепер мені бути із податковою накладною на 24000 грн.
Писати розрахунок-коригування на зміну ціни і потім ПН, чи просто виписати нову ПН на монтажні роботи зг. дод. угоди, але договір вказати один?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Олеся26
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 24 січня 2014, 15:37
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Олеся26 »

Доброго дня! Читаю і не бачу. Наказ № 957 не змушує вирівнювати цифрові значення по праву сторону поля?
Все - знайшла - змушує вирівнювати.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Олеся26 писав:Доброго дня! Читаю і не бачу. Наказ № 957 не змушує вирівнювати цифрові значення по праву сторону поля? Начебто ні?
Цифрові Змушує, інші - ні.

Mari82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 16 липня 2014, 15:45
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Mari82 »

Подскажите пожалуйста, выписываю НН на услуги по строительству, заказчик "платит как хочет", вообщим сумма без НДС 129375 грн, он оплатил 3000 грн, а потом 16000грн, не могу выписать НН, окруление до 6 знаков в кол-ве (0,019324). Не знаю как быть получается не 3000.00грн, а 3000.05 грн.??? Кто-то сталкивался с таким?

Простодаша
Гений
Гений
Повідомлень: 407
З нами з: 22 вересня 2013, 20:03
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Простодаша »

Для мари 82 я бы не парилась и кусками не разбивала поставила 1 и все, ато крыша поедет если заказчик не против ставте 1.

VBS
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 18 грудня 2014, 10:25
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення VBS »

Подскажите пожалуйста, никогда не делала корректировок. Арендная плата выставляется по курсу доллара. Выставила на 10тис. , потом увидела что не на тот день курс взялаи правильная сумма составила-8 тыс., делаю РК на -2тыс., а что указывать в гр.2? Зміна вартості послуг? Вроде и изменений не было.... Спасибо большое заранее.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”