Не зарегистрировала вовремя нн, что теперь делать?

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

marina11 писав:
julibuh писав:
marina11 писав: Зрештою які наслідки може потягнути за собою нереєстрація ПН на неплатника? ПК ніхто не втрачає, так як він їм не потрібний. ПЗ з Вас не знімуть, тільки ви маєте ще їх узяти, тобто уточнити податкові декларації за відповідні періоди. Я б на Вашому місці зараз вивела для себе (і керівника) табличку де чого і скільки недопоказано, і які фінансові наслідки це за собою потягне. І всі інші дії (реєстрація, уточнення і т.д.) робила б після узгодження з керівником. Можливо це було його розпорядження?!#cray# #hunter#
Практики формування зведених ПН немає? Не можуть ці суми бути включені туди?
насколько я знаю НН на неплательщиков не штрафуют и сейчас, за невовремя зарегистрированные. Если обороты учтены в декларации, то вы можете зарегистрировать эти НН и сейчас без штрафа, и по Вытягу САЕ это должно быть видно, у вас должны быть розбижности. По поводу корректировок нужно разобраться, раз делали значит нужно было...

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Пришел акт камеральной проверки по несвоевременно зарегистрированым НН, сумма штрафа прописана, но не написано на какой р/р платить. Я еще жду ППР? или мне уже можно оплатить эти штрафы? на старый счет НДС?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ЛюдмилаВас писав:Пришел акт камеральной проверки по несвоевременно зарегистрированым НН, сумма штрафа прописана, но не написано на какой р/р платить. Я еще жду ППР? или мне уже можно оплатить эти штрафы? на старый счет НДС?
ДФС від авансів не відмовлялися ніколи. Можете сплатити зараз, можете почекати ППР і сплатити протягом 10 днів після його виписки/отримання. Платити на старі бюджетні рахунки.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Дякую.Тут головне з р/р не помилитися) сума немаленька, хотіла частинами оплатити. Наче всі пишуть про старий рахунок ПДВ, але плачу перший раз такий штраф.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ЛюдмилаВас писав:Дякую.Тут головне з р/р не помилитися) сума немаленька, хотіла частинами оплатити. Наче всі пишуть про старий рахунок ПДВ, але плачу перший раз такий штраф.
Акт камералки і ППР складає Ваш інспектор по ПДВ (той, хто вас "веде"). Якщо маєте можливість перетелефонувати і уточнити реквізити - зробіть це. Наші ніколи не відмовляються. Або вже чекайте ППР-ку, у ній все точно розписано.
Щодо "старого" рахунка ПДВ - платиться точно на нього. У грудні 17-го мала таку "радість" за період 2015-2017 роки.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Акт камералки прийшов не з районної ДПІ, а з ДФС м. Києва. Попробую подзвонити.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ЛюдмилаВас писав:Акт камералки прийшов не з районної ДПІ, а з ДФС м. Києва. Попробую подзвонити.
Знайшла свій ГУ ДФС у Полтавській області. Отримувала у "Свого" інспектора. І складала Акт також вона (при мені докориговувала).

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8522
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6490 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ЛюдмилаВас писав:Акт камералки прийшов не з районної ДПІ, а з ДФС м. Києва. Попробую подзвонити.
Мала з ПДВ теж "питання" - районна ДПІ (теж Києв) взагалі нічого не знає і типу таким вже не займається, і інспекторів нема :-)
ДФС Києва дзвонила на 482 34 80 (70) ...
Правда і там важко добитись (

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Tasa писав:
ЛюдмилаВас писав:Акт камералки прийшов не з районної ДПІ, а з ДФС м. Києва. Попробую подзвонити.
Мала з ПДВ теж "питання" - районна ДПІ (теж Києв) взагалі нічого не знає і типу таким вже не займається, і інспекторів нема :-)
ДФС Києва дзвонила на 482 34 80 (70) ...
Правда і там важко добитись (
А не пам"ятаєте, платили на старий бюджетний рахунок ПДВ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8522
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6490 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ЛюдмилаВас писав:
Tasa писав:
ЛюдмилаВас писав:Акт камералки прийшов не з районної ДПІ, а з ДФС м. Києва. Попробую подзвонити.
Мала з ПДВ теж "питання" - районна ДПІ (теж Києв) взагалі нічого не знає і типу таким вже не займається, і інспекторів нема :-)
ДФС Києва дзвонила на 482 34 80 (70) ...
Правда і там важко добитись (
А не пам"ятаєте, платили на старий бюджетний рахунок ПДВ?
Так. Хоча я б підождала, мабуть, ППР...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”