Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Таня311
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 06 червня 2017, 17:44
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Таня311 »

IRINAST писав:
Таня311 писав:Доброго дня!
Відправила 19.07 податкові на реєстрацію, їх відхилило через те, що сума ПДВ в документі не може перевищувати суму ліміту на рахунку ПДВ продавця. Медок, ясна річ, витяг швидко не робить, перевіряю в кабінеті ... у мене ШОК! Вчора сума ліміту була більше ніж 84000,00, сьогодні "-22000,00". Перерахувала "Сума отриманих"+"Сума поповнення"+"Овердрафт"(хоча в мене навіть без овердрафта значення додатне виходить)-"Сума виданих" = 84000,00. В податкову не додзвонилась, в кол центр на 0800 - теж. Може я щось пропустила? Ні в кого такої ситуації немає чи не було?
А декларацию за июнь уже сдали?
Так, здала, а потім здала уточнюючу. І щойно таки додзвонилась своєму інспектору, з нашої розмови я зрозуміла, що програма порахувала мою декларацію + мій УР, а потім провела операцію "Реєстрації перевищення ПЗ над сумою податку". Але через пару днів все повернеться на свої місця.

Таня311
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 06 червня 2017, 17:44
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Таня311 »

Вика23 писав:
Таня311 писав:Доброго дня!
Відправила 19.07 податкові на реєстрацію, їх відхилило через те, що сума ПДВ в документі не може перевищувати суму ліміту на рахунку ПДВ продавця. Медок, ясна річ, витяг швидко не робить, перевіряю в кабінеті ... у мене ШОК! Вчора сума ліміту була більше ніж 84000,00, сьогодні "-22000,00". Перерахувала "Сума отриманих"+"Сума поповнення"+"Овердрафт"(хоча в мене навіть без овердрафта значення додатне виходить)-"Сума виданих" = 84000,00. В податкову не додзвонилась, в кол центр на 0800 - теж. Може я щось пропустила? Ні в кого такої ситуації немає чи не було?
медок за три минуты витяг прислал.
Пройдитесь по операциям. вчера-сегодня. В кабинете
Я свій запит в 15:48 відправила, досі немає відповіді. Свій мінус саме в кабінеті і побачила, питання допомогли вирішити в податковій, сказали, що це пов"язано з тим, що я здавала УР, за один - два дні ситуація виправиться.
Дякую, що відгукнулися!

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Tasa писав:
29umka11 писав:Подскажите! У меня такая ситуация в первый раз. Вчера отправила на регистрацию налоговые накладные, сегодня Декларация по ПДВ. На Декларацию успешно уже получила вторую квитанцию, но в КАбинете вылезло "перевищення ПЗ над суммою податку" на сумму тех отправленных налоговых вчера накладных. Чуть позже пришли квитанции на те налоговые накладные, что они не могут быть приняты так, как не хватает регистрационного лимита. Можно мне как-то исправить ситуацию, или только деньги на счет кидать?
Ну деку ви подали я так розумію вірно... А тому що вони незареєстровані були на момент прийняття деки- то і вилізла та строчка..
Або гроші кидать -ви ж будете все одно платить ПЗ за червень (якщо дека звісно плюсова)
ну або чекать вхідні податкові... Вам видніше яка у вас ситуація....

ТАК це , що вони ліміт будуть знімати 2 раза?
Це ж не вірно, у мене зняло по деке 500 тис. (по заблокованим ПН), сьогодні є рішення, зареєструвало і знову зняло..
Це ж безпридєл.... Як вирішити?

Киви
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 30 березня 2016, 23:29
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення Киви »

Отправила в Медке НН на регистрацию 14.07, тишина...Попробовала отправить ее повторно, пишет "такая НН уже есть в архиве". Сдуру 15.07 отправила на регистрацию еще одну такую НН, но с другим номером, снова тишина...На сегодняшний день по обеим НН статус "отправлено ДФС". Звонила в налоговую - отправляют на гарячую линию, на гарячую линию дозвонится не могу. Люди добрые, что делать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Киви писав:Отправила в Медке НН на регистрацию 14.07, тишина...Попробовала отправить ее повторно, пишет "такая НН уже есть в архиве". Сдуру 15.07 отправила на регистрацию еще одну такую НН, но с другим номером, снова тишина...На сегодняшний день по обеим НН статус "отправлено ДФС". Звонила в налоговую - отправляют на гарячую линию, на гарячую линию дозвонится не могу. Люди добрые, что делать?
т
Мда... найгірше - шо ви відправили повторно з іншим номером... Я так розумію це одна і та ж накладна ?
А тепер по суті - ви робили Запити на зареєстрвоані ПН ?
В кабінеті дивились ?

Киви
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 30 березня 2016, 23:29
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення Киви »

Tasa писав:
Киви писав:Отправила в Медке НН на регистрацию 14.07, тишина...Попробовала отправить ее повторно, пишет "такая НН уже есть в архиве". Сдуру 15.07 отправила на регистрацию еще одну такую НН, но с другим номером, снова тишина...На сегодняшний день по обеим НН статус "отправлено ДФС". Звонила в налоговую - отправляют на гарячую линию, на гарячую линию дозвонится не могу. Люди добрые, что делать?
т
Мда... найгірше - шо ви відправили повторно з іншим номером... Я так розумію це одна і та ж накладна ?
А тепер по суті - ви робили Запити на зареєстрвоані ПН ?
В кабінеті дивились ?
Запити робила багато разів, безрезультатно, в кабінеті теж їх немає. Відправила декларацію по ПДВ, включила в ПЗ лише одну з них. Тепер не знаю, що робити, відправляти нову звітну і включати обидві податкові? Коригування на мінус однієї з цих накладних вже ж не зможу включити в цю декларацію...

maxlen
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 19 липня 2017, 22:05

Повідомлення maxlen »

Киви, Вам нужно изменить номер документа в периоде! Когда в квитанции написано, что "такая НН уже есть в архиве"

1. Экспортируйте из Медка налоговую в файл xml (для подачи в налоговую).
2. Затем в проводнике измените имя файла (переименовать). Номер в периоде это цифры с 26 по 32. Нужно вместо цифр, которые стоят по счету 30,31 и 32 набрать например 999. Сохранить изменение имени файла.
3.Затем эту налоговую нужно втянуть (введення звітності-податкова накладна-загрузить) в электронный кабинет и сдать.

Есть возможность изменить этот номер и в медке, но мне сложнее будет объяснить порядок действий.

Киви
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 30 березня 2016, 23:29
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення Киви »

maxlen писав:Киви, Вам нужно изменить номер документа в периоде! Когда в квитанции написано, что "такая НН уже есть в архиве"

1. Экспортируйте из Медка налоговую в файл xml (для подачи в налоговую).
2. Затем в проводнике измените имя файла (переименовать). Номер в периоде это цифры с 26 по 32. Нужно вместо цифр, которые стоят по счету 30,31 и 32 набрать например 999. Сохранить изменение имени файла.
3.Затем эту налоговую нужно втянуть (введення звітності-податкова накладна-загрузить) в электронный кабинет и сдать.

Есть возможность изменить этот номер и в медке, но мне сложнее будет объяснить порядок действий.
А что делать с этими двумя? Они же могут со временем зарегистрироваться. Мне их обе в декларацию включать?

Таня311
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 06 червня 2017, 17:44
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Таня311 »

Киви писав:
maxlen писав:Киви, Вам нужно изменить номер документа в периоде! Когда в квитанции написано, что "такая НН уже есть в архиве"

1. Экспортируйте из Медка налоговую в файл xml (для подачи в налоговую).
2. Затем в проводнике измените имя файла (переименовать). Номер в периоде это цифры с 26 по 32. Нужно вместо цифр, которые стоят по счету 30,31 и 32 набрать например 999. Сохранить изменение имени файла.
3.Затем эту налоговую нужно втянуть (введення звітності-податкова накладна-загрузить) в электронный кабинет и сдать.

Есть возможность изменить этот номер и в медке, но мне сложнее будет объяснить порядок действий.
А что делать с этими двумя? Они же могут со временем зарегистрироваться. Мне их обе в декларацию включать?
Ви не повинні в декларацію включати 2 податкові. Якщо я правильно Вас зрозуміла, то зобов"язання у вас по одній, а інша - помилкова. Зареєструйте одну, а всі зайві відкоригуйте мінусовими РК

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Наташа_75 писав:
Tasa писав:
29umka11 писав:Подскажите! У меня такая ситуация в первый раз. Вчера отправила на регистрацию налоговые накладные, сегодня Декларация по ПДВ. На Декларацию успешно уже получила вторую квитанцию, но в КАбинете вылезло "перевищення ПЗ над суммою податку" на сумму тех отправленных налоговых вчера накладных. Чуть позже пришли квитанции на те налоговые накладные, что они не могут быть приняты так, как не хватает регистрационного лимита. Можно мне как-то исправить ситуацию, или только деньги на счет кидать?
Ну деку ви подали я так розумію вірно... А тому що вони незареєстровані були на момент прийняття деки- то і вилізла та строчка..
Або гроші кидать -ви ж будете все одно платить ПЗ за червень (якщо дека звісно плюсова)
ну або чекать вхідні податкові... Вам видніше яка у вас ситуація....

ТАК це , що вони ліміт будуть знімати 2 раза?
Це ж не вірно, у мене зняло по деке 500 тис. (по заблокованим ПН), сьогодні є рішення, зареєструвало і знову зняло..
Це ж безпридєл.... Як вирішити?
Я пополнила счет, зарегистрировала те ПН, регистрационный лимит уменшился на сумму их ПДВ, а сегодня зашла в кабинет - о чудо! - он уже увеличился на эту же сумму!
Может, у Вас тоже все выравняется после 20 числа

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”