Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Тільки що телефонувала в місцеву ДФС (м. Черкаси) відділ з електронної звітності - повідомили, що "податкові накладні висять на рівні Києва. Не знаємо чого." Питаю: "Їх знову відправити?" Відповідь: Я не можу вам на це нічого відповісти, ну якщо ви їх відправите нічого не змінюючи, то двічі вони не зареєструються". Отакі справи...

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

O'Rybka писав:Тільки що телефонувала в місцеву ДФС (м. Черкаси) відділ з електронної звітності - повідомили, що "податкові накладні висять на рівні Києва. Не знаємо чого." Питаю: "Їх знову відправити?" Відповідь: Я не можу вам на це нічого відповісти, ну якщо ви їх відправите нічого не змінюючи, то двічі вони не зареєструються". Отакі справи...
Якщо вониу них вісять, то нехай ВІАГРУ приймуть придурки#hunter#

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1431
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 561 раз

Повідомлення Симпа »

Tasa писав:
Реалист писав:
Вик@ писав: я вчера в 14-30 отправила и до сих пор тишина((( уже начала паниковать, но смотрю, что не одна такая#wall#
Та же фигня!!!
Как уже это всё задолбало, просто на работу идти не хочется#wall#
О... А я першим ділом сюди - у всіх таке, не панікуємо !
І так, згодна - зовсім не хочеться ні йти на роботу, ні працювати #g_mad#
Коллеги, аналогично, как подумаешь НДС, ЕРПН и т.п. Задол-ло..., надоело....Из 20 Пн провелосьтолько 4 , как можно так работать...#wall# #wall# , а потом#drinks# #drinks# #drinks# #drinks# #drinks#

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Офігееееть! Віправила повторно податкові накладні..... Почали квитанції на вчорашні приходити......

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

Только что зарегистрировались мои вчерашние НН. квитанция №1 датирована сегодняшним днем

кузя78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 14 березня 2017, 12:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення кузя78 »

O'Rybka писав:Тільки що телефонувала в місцеву ДФС (м. Черкаси) відділ з електронної звітності - повідомили, що "податкові накладні висять на рівні Києва. Не знаємо чого." Питаю: "Їх знову відправити?" Відповідь: Я не можу вам на це нічого відповісти, ну якщо ви їх відправите нічого не змінюючи, то двічі вони не зареєструються". Отакі справи...
я отправила повторно сегодня в 10-12, уже пришла квитанция вчерашним числом

Olga R
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 30 січня 2017, 15:02
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olga R »

Здравствуйте. Не могу найти в теме по поводу нарушения сроков регистрации. Если налоговая накладная от 10.11 была заблокирована, разблокировали и зарегистрировали 05.12. В кредит ноября могу ее взять?
Спасибо.

Геля85
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 11 лютого 2016, 13:28
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 35 разів

Повідомлення Геля85 »

Olga R писав:Здравствуйте. Не могу найти в теме по поводу нарушения сроков регистрации. Если налоговая накладная от 10.11 была заблокирована, разблокировали и зарегистрировали 05.12. В кредит ноября могу ее взять?
Спасибо.
Нет, срок регистрации для такой НН- 30.11 Поэтому - это НК декабря

кузя78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 14 березня 2017, 12:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення кузя78 »

Olga R писав:Здравствуйте. Не могу найти в теме по поводу нарушения сроков регистрации. Если налоговая накладная от 10.11 была заблокирована, разблокировали и зарегистрировали 05.12. В кредит ноября могу ее взять?
Спасибо.
нет, включать уже в декабрь

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Olga R писав:Здравствуйте. Не могу найти в теме по поводу нарушения сроков регистрации. Если налоговая накладная от 10.11 была заблокирована, разблокировали и зарегистрировали 05.12. В кредит ноября могу ее взять?
Спасибо.
Сделайте запрос на эту НН, если Вы ошиблись с датой регистрации "05.12", то можете включать и в ноябрь, а если ДФС поменяла порядок разблокировки - то конечно ДЕКАБРЬ.
Суть вопроса в том, что при разблокировке по Повидомленню или Жалобе НН считается зарегистрированной в момент ее первичной подачи на регистрацию, в Вашем случае это должен быть период с 10.11. по 30.11. и уж конечно это не нарушение сроков регистрации Вашим контрагентом!!!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”