Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Оператор писав:Допоможіть. Треба зареєструвати податкову накладну за 13 липня. Сьогодні останній день. Сформувала ліміт, не вистарчало 260 грн. для того щоб зареєструвати податкову. Кинула на новий рахунок 5000. В електронному кабінеті є що гроші поступили. Формую ліміт на сьогодні, опа, сюрпиз ліміт збільшили на 233 грн.. Всерівно не вистарчає 30 грн. Що робити? Куди біжати? Кинула знов гроші на новий рахунок, безтолку, ліміт не міняється. Перевірила суми надходження, які вони вказують, так там відображаються тільки ті суми, які поступали на старий рахунок. А нові, ні.
Вы деньги для пополнения лимита бросаете на счет предприятия в системе ЭА НДС? Насколько я знаю, они не менялись... Проверьте, на какой счет бросили деньги...

Оператор
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 24 квітня 2012, 00:56
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Оператор »

Рахунки на сплату ПДВ помінялись з 02.07.2018 Старі, тимчасово дійсні до вересня. Можете перевірити інформацію. Знаю точно.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1431
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 561 раз

Повідомлення Симпа »

ИринаК писав:
Оператор писав:Допоможіть. Треба зареєструвати податкову накладну за 13 липня. Сьогодні останній день. Сформувала ліміт, не вистарчало 260 грн. для того щоб зареєструвати податкову. Кинула на новий рахунок 5000. В електронному кабінеті є що гроші поступили. Формую ліміт на сьогодні, опа, сюрпиз ліміт збільшили на 233 грн.. Всерівно не вистарчає 30 грн. Що робити? Куди біжати? Кинула знов гроші на новий рахунок, безтолку, ліміт не міняється. Перевірила суми надходження, які вони вказують, так там відображаються тільки ті суми, які поступали на старий рахунок. А нові, ні.
Вы деньги для пополнения лимита бросаете на счет предприятия в системе ЭА НДС? Насколько я знаю, они не менялись... Проверьте, на какой счет бросили деньги...
Если в кабинете увидели.то региструйте. Лимит же Вы пополнили.Все равно выхода нет надо сегодня.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

oksi-super писав:Вчера отправила на регистрацию налоговые, сегодня висят как отправленные в ДФС. Что делать??? У кого такая ситуацияCray

У мене зареєструвалася. Надсилала десь о 14-00. А у кабінеті їх немає?


немає, ліміт не зменшено
Странно, вчера в 16:00 отправила 9 шт. все зарегистрированы

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Оператор писав:Рахунки на сплату ПДВ помінялись з 02.07.2018 Старі, тимчасово дійсні до вересня. Можете перевірити інформацію. Знаю точно.
На рахунки, про які пишете Ви, самостійно підприєством сплачуються лише штрафні санкції. Поточні поповнення і списання СПЕЦІАЛІСТОМ ДФС сум по деклараціях здійснюються на інший рахунок підприємства. От ці рахунки ніхто не змінював.

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Оператор писав:Рахунки на сплату ПДВ помінялись з 02.07.2018 Старі, тимчасово дійсні до вересня. Можете перевірити інформацію. Знаю точно.
Это точная информация??? они же и так открыты в казначействе и должно приходить уведомление в Медок, это же наш счет, а я уверенна, что все по старому #wall#

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

marina11 писав:Тоді, мабуть, відправляйте знову. Швидше за все вони "заплуталися у проводах" і не добралися до шлюза ДФС.
У мене відправлено о 14.02 год. Реєстрація о 14.34 год. Через сервер пройшла о 20.16 год.
Телефонувала до місцевої ДПІ стосовно долі ПН, відправлених на реєстрацію вчора близько 17:00. Відповідь: "Всі ПН, відправлені після 15:00 чекають оборобки, чекаєте до останнього дня, а тоді дзвоните. Ваші ПН висять необроблені."

Отакі справи....

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Симпа писав:
ИринаК писав:
Оператор писав:Допоможіть. Треба зареєструвати податкову накладну за 13 липня. Сьогодні останній день. Сформувала ліміт, не вистарчало 260 грн. для того щоб зареєструвати податкову. Кинула на новий рахунок 5000. В електронному кабінеті є що гроші поступили. Формую ліміт на сьогодні, опа, сюрпиз ліміт збільшили на 233 грн.. Всерівно не вистарчає 30 грн. Що робити? Куди біжати? Кинула знов гроші на новий рахунок, безтолку, ліміт не міняється. Перевірила суми надходження, які вони вказують, так там відображаються тільки ті суми, які поступали на старий рахунок. А нові, ні.
Вы деньги для пополнения лимита бросаете на счет предприятия в системе ЭА НДС? Насколько я знаю, они не менялись... Проверьте, на какой счет бросили деньги...
Если в кабинете увидели.то региструйте. Лимит же Вы пополнили.Все равно выхода нет надо сегодня.
Вам не збільшили ліміт, а , напевне, постачальник зареєстрував ПН на вас з сумою ПДВ 233 грн.

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Оператор писав:Рахунки на сплату ПДВ помінялись з 02.07.2018 Старі, тимчасово дійсні до вересня. Можете перевірити інформацію. Знаю точно.
Мы на разных волнах....
Счета предприятия в системе ЭА НДС на которые бросаем деньги для увеличения лимита не менялись.

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

ИринаК писав:
Оператор писав:Допоможіть. Треба зареєструвати податкову накладну за 13 липня. Сьогодні останній день. Сформувала ліміт, не вистарчало 260 грн. для того щоб зареєструвати податкову. Кинула на новий рахунок 5000. В електронному кабінеті є що гроші поступили. Формую ліміт на сьогодні, опа, сюрпиз ліміт збільшили на 233 грн.. Всерівно не вистарчає 30 грн. Що робити? Куди біжати? Кинула знов гроші на новий рахунок, безтолку, ліміт не міняється. Перевірила суми надходження, які вони вказують, так там відображаються тільки ті суми, які поступали на старий рахунок. А нові, ні.
Вы деньги для пополнения лимита бросаете на счет предприятия в системе ЭА НДС? Насколько я знаю, они не менялись... Проверьте, на какой счет бросили деньги...


счета СЕА не менялись, так как это счет предприятия - все по-старому с 2014

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”