Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Gusya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 05 грудня 2011, 02:55
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Gusya »

Тюша писав:
Gusya писав:
Тюша писав:Номер можете дать любой. Можете дать старый, можете новый. Номерация сейчас не контролируется. А по регистрации НН от 12.10 16 готовтесь к штрафу, за просрочку.
А по чему штраф??? Я же зарегистрировала её вовремя первый раз, просто дату поставила неправильную не 12.10 а 24.10. Зарегистрировала 24 октября.
Вы выписали в первый раз НН ошибычным числом и вовремя ее зарегили. Затем вы сделали РК к ней и ваш покупатель ее зарегил. Это одна операция. Теперь следующая операция :вы должны сделать правильну НН с датой 12.10.16, но срок регистрации ее уже прошел 27.10.16. Если вы не успели ее зарегить до этой даты, то готовьтесь к штрафу, а ваш покупатель сможет взять в НК эту НН только в месяце ее регистрации.
Ясно. Спасибо.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Засорила тему Выписка налоговых. Сори. а поомощь советом прошу в следующем.
Под конец рабочей пятницы решила проверить выписанные налоговые по предоплатам. И обнаружила, что в январе 2016 зарегистрировала налоговую накладную с неправильной ценой. За счет того, что был выключен автоматический расчет, неправильная "Ціна постачання". В счете цена номенклатуры без ндс 32053,21. Предоплата 20тыс.
Моя зарегистрированная налоговая выглядит так: К-ть 0,52; ціна 32035,21; основна ставка 16667,67.
Как мне исправить? Если я зарегистрирую сейчас нулевой РК, мой контрагент должен составить УР января 16. или сидеть до проверки и ничего не делать? покупатель не заметил оошибку иначе бы позвонили, однозначно включили мою налоговую в отчет.
Совсть-то у меня грызучая такая...#wall#

Zolter1984
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 738
З нами з: 21 серпня 2013, 10:15
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 295 разів

Повідомлення Zolter1984 »

Nelli-Nelli писав:Засорила тему Выписка налоговых. Сори. а поомощь советом прошу в следующем.
Под конец рабочей пятницы решила проверить выписанные налоговые по предоплатам. И обнаружила, что в январе 2016 зарегистрировала налоговую накладную с неправильной ценой. За счет того, что был выключен автоматический расчет, неправильная "Ціна постачання". В счете цена номенклатуры без ндс 32053,21. Предоплата 20тыс.
Моя зарегистрированная налоговая выглядит так: К-ть 0,52; ціна 32035,21; основна ставка 16667,67.
Как мне исправить? Если я зарегистрирую сейчас нулевой РК, мой контрагент должен составить УР января 16. или сидеть до проверки и ничего не делать? покупатель не заметил оошибку иначе бы позвонили, однозначно включили мою налоговую в отчет.
Совсть-то у меня грызучая такая...#wall#
Сейчас лучше ничего не делать. Сделаете нулевой РК на изменение ценытогда, когда будет отгрузка товара. Как раз и причина будет.

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Допоможіть розібратися з РК...

Ситуація: Покупець у серпні нам оплатили аванс за товар.. і відповідно я виписала ПН, потім відбулая відгрузка....

тепер, в жовтні, покупець повертає даний товар.. (але гроші я не повертаю, вони залишаються на рахунку і будуть використанні в рахунок наступних поставок)

Питання - Мені потрібно виписувати РК при поверненні товару чи ні ??

Будь ласка, підкажіть

Zolter1984
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 738
З нами з: 21 серпня 2013, 10:15
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 295 разів

Повідомлення Zolter1984 »

utya писав:Допоможіть розібратися з РК...

Ситуація: Покупець у серпні нам оплатили аванс за товар.. і відповідно я виписала ПН, потім відбулая відгрузка....

тепер, в жовтні, покупець повертає даний товар.. (але гроші я не повертаю, вони залишаються на рахунку і будуть використанні в рахунок наступних поставок)

Питання - Мені потрібно виписувати РК при поверненні товару чи ні ??

Будь ласка, підкажіть
Нет, РК вы выписываете если возвращаете деньги или в случае замены товара другим, тогда будет РК на измнение номенклатуры.

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Zolter1984 писав:
utya писав:Допоможіть розібратися з РК...

Ситуація: Покупець у серпні нам оплатили аванс за товар.. і відповідно я виписала ПН, потім відбулая відгрузка....

тепер, в жовтні, покупець повертає даний товар.. (але гроші я не повертаю, вони залишаються на рахунку і будуть використанні в рахунок наступних поставок)

Питання - Мені потрібно виписувати РК при поверненні товару чи ні ??

Будь ласка, підкажіть
Нет, РК вы выписываете если возвращаете деньги или в случае замены товара другим, тогда будет РК на измнение номенклатуры.
Я теж так думаю, але мені сумніви дає Лист №10328/6/99-99-15-03-02-15 від 10.05.16 року

"Таким чином, на дату повернення товару постачальник повинен скласти розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за операцією з постачання такого товару. Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем.

У разі якщо кошти, які не повертаються покупцю за повернутий товар, на підставі додаткової угоди набувають статусу попередньої оплати за інший товар/послугу, на дату укладання такої додаткової угоди постачальник зобов’язаний скласти податкову накладну на суму такої попередньої оплати та зареєструвати її в ЄРПН у терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації."


От тепер і гризуся, що робити :(

Zolter1984
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 738
З нами з: 21 серпня 2013, 10:15
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 295 разів

Повідомлення Zolter1984 »

utya писав:
Zolter1984 писав:
utya писав:Допоможіть розібратися з РК...

Ситуація: Покупець у серпні нам оплатили аванс за товар.. і відповідно я виписала ПН, потім відбулая відгрузка....

тепер, в жовтні, покупець повертає даний товар.. (але гроші я не повертаю, вони залишаються на рахунку і будуть використанні в рахунок наступних поставок)

Питання - Мені потрібно виписувати РК при поверненні товару чи ні ??

Будь ласка, підкажіть
Нет, РК вы выписываете если возвращаете деньги или в случае замены товара другим, тогда будет РК на измнение номенклатуры.
Я теж так думаю, але мені сумніви дає Лист №10328/6/99-99-15-03-02-15 від 10.05.16 року

"Таким чином, на дату повернення товару постачальник повинен скласти розрахунок коригування до податкової накладної, складеної за операцією з постачання такого товару. Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем.

У разі якщо кошти, які не повертаються покупцю за повернутий товар, на підставі додаткової угоди набувають статусу попередньої оплати за інший товар/послугу, на дату укладання такої додаткової угоди постачальник зобов’язаний скласти податкову накладну на суму такої попередньої оплати та зареєструвати її в ЄРПН у терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації."


От тепер і гризуся, що робити :(
Если вы ведете учет в 1С с использованием предоплатных счетов, то при выписке РК на возврат товара без возврата денег у вас не закроются 6811 и 6431, а программа не глупая. Вы конечно можете закрыть эти счета корректировкой долга, но стоит ли?

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Не маю досвіду з РК - але терміново потрібна відповідь - 21.10 - відвантажили продукцію (ми виробники) в к-сті 15120шт. Сьогодні засновник просить змінити на 15000шт (за ціну ще не вирішили з менеджером, чи залишається при 15000шт попередня чи ні). 21.10 ПН вже зареєстрована, чи можу я 31.10 зробити РК до ПН, чи це вже порушення термінів виписки РК?
Підкажіть, будь ласочка, бо нема часу читати.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Галина_2004 писав:Не маю досвіду з РК - але терміново потрібна відповідь - 21.10 - відвантажили продукцію (ми виробники) в к-сті 15120шт. Сьогодні засновник просить змінити на 15000шт (за ціну ще не вирішили з менеджером, чи залишається при 15000шт попередня чи ні). 21.10 ПН вже зареєстрована, чи можу я 31.10 зробити РК до ПН, чи це вже порушення термінів виписки РК?
Підкажіть, будь ласочка, бо нема часу читати.
Можете.
РК Вы должны сделать даток возврата 120 штук.
Вы де расходную составили 21.10. А возвратную накладную сделайте 30.10. Состаляете РК, подписываете и отправляете покупателю. Это если РК минусовый. А вот если он будет нулевой, то сами регистрируете.

Zolter1984
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 738
З нами з: 21 серпня 2013, 10:15
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 295 разів

Повідомлення Zolter1984 »

Галина_2004 писав:Не маю досвіду з РК - але терміново потрібна відповідь - 21.10 - відвантажили продукцію (ми виробники) в к-сті 15120шт. Сьогодні засновник просить змінити на 15000шт (за ціну ще не вирішили з менеджером, чи залишається при 15000шт попередня чи ні). 21.10 ПН вже зареєстрована, чи можу я 31.10 зробити РК до ПН, чи це вже порушення термінів виписки РК?
Підкажіть, будь ласочка, бо нема часу читати.
Да, можете делать. Но в причине укажите "виправлення помилки", потому что, если укажите "зміна кількості" для этого нужно будет подтверждение.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”