Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

@Лиса писав:Помогите разобраться мне контрагент прислал НН услуга шт. 1 и цена с шестью цифрами после запятой, теперь я хочу от него РК бухгалтер согласна, но как делать не знает, я думаю, что надо первой строкой вписать в колонке 8 с минусом неправильную цену к-во 1, а второй строчкой там же правильную цену, причину написать "смена цены" Правильно? и еще вопрос оплата 29.01 акт 31.01 РК какой датой делать акта или оплатой?
помогите пожалуйста)))

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

@Лиса писав:
@Лиса писав:Помогите разобраться мне контрагент прислал НН услуга шт. 1 и цена с шестью цифрами после запятой, теперь я хочу от него РК бухгалтер согласна, но как делать не знает, я думаю, что надо первой строкой вписать в колонке 8 с минусом неправильную цену к-во 1, а второй строчкой там же правильную цену, причину написать "смена цены" Правильно? и еще вопрос оплата 29.01 акт 31.01 РК какой датой делать акта или оплатой?
помогите пожалуйста)))
делайте все как написали от 29.01

sahnas
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 04 лютого 2016, 18:48
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення sahnas »

помогите кто нибудь , у меня отправлялись налоговію за сентябрь и случайно поставились на митній територіїї 0 пдв, вместо без пдв за ст 197

что делать ?? делать корректировку ?? ндс все равно не увеличивается ,нужно ли отнимать сумму -1000 за ставкой 0%, и снава добавлять без пдв за ст 197 +1000 ?? ставка пдв все равно не изменялась , а вот сумы в декларации ?????отображать же надо уже фералем месяцем

Фаинна
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 08 грудня 2014, 21:45
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Фаинна »

Добрый день. Продавец зарег. НН от 25.01.16 с ошибкой- не совпадает особа, яка склала НН и подписант. Попросила сделать корректировку. они сделали РК от сегодня 09.02.16 с пустой табличной частью. А я просила выписать РК 25.01.16, днем выписки НН и сегодня как раз последний день регистрации. Получается, я не смогу включить эту нн в кредит января?.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

sahnas писав:помогите кто нибудь , у меня отправлялись налоговію за сентябрь и случайно проставились на митній територіїї 0 под, вместо без пдв за ст 197

что делать ?? делать корректировку ?? ндс все равно не увеличивается ,нужно ли отнимать сумму -1000 за ставкой 0%, и снава добавлять без пдв за ст 197 +1000 ?? ставка пдв все равно не изменялась , а вот сумы в декларации ?????отображать же надо уже фералем месяцем
Не вижу смысла в такой корректировке.

sahnas
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 04 лютого 2016, 18:48
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення sahnas »

Тюша писав:
sahnas писав:помогите кто нибудь , у меня отправлялись налоговію за сентябрь и случайно проставились на митній територіїї 0 под, вместо без пдв за ст 197

что делать ?? делать корректировку ?? ндс все равно не увеличивается ,нужно ли отнимать сумму -1000 за ставкой 0%, и снава добавлять без пдв за ст 197 +1000 ?? ставка пдв все равно не изменялась , а вот сумы в декларации ?????отображать же надо уже фералем месяцем
Не вижу смысла в такой корректировке.
спасибо , думаете лучше не показывать вообще ? по сути ошибка получилась в налоговых обязательствах

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Добрий день!
В мене ситуація: мені РК на реєстрацію відправили, я зареєстувала, але документ не принято через те, що не вистачало грошей на електр. рахунку. Вже рахунок поповнила, цю ж РК не дає повторно відправити в податкову (кнопка вже не активна). Постачальник мені знову ж відправляє цю ж РК з своєї бази, але я її не отримую, хоч він вже двічі робив спроби. Сьогодні 14 день з 1 події. Що може бути? Можливо стикалися? А може вже треба нову РК робити з іншим номером? #help#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Натали_87 писав:Добрий день!
В мене ситуація: мені РК на реєстрацію відправили, я зареєстувала, але документ не принято через те, що не вистачало грошей на електр. рахунку. Вже рахунок поповнила, цю ж РК не дає повторно відправити в податкову (кнопка вже не активна). Постачальник мені знову ж відправляє цю ж РК з своєї бази, але я її не отримую, хоч він вже двічі робив спроби. Сьогодні 14 день з 1 події. Що може бути? Можливо стикалися? А може вже треба нову РК робити з іншим номером? #help#
Удалите старый РК.

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Popen писав:
Натали_87 писав:Добрий день!
В мене ситуація: мені РК на реєстрацію відправили, я зареєстувала, але документ не принято через те, що не вистачало грошей на електр. рахунку. Вже рахунок поповнила, цю ж РК не дає повторно відправити в податкову (кнопка вже не активна). Постачальник мені знову ж відправляє цю ж РК з своєї бази, але я її не отримую, хоч він вже двічі робив спроби. Сьогодні 14 день з 1 події. Що може бути? Можливо стикалися? А може вже треба нову РК робити з іншим номером? #help#
Удалите старый РК.
Перемістила в корзину - з корзини хотіла видалити, пише, що заборонено видаляти доки з квитанціями від ДФС.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Натали_87 писав:
Popen писав:
Натали_87 писав:Добрий день!
В мене ситуація: мені РК на реєстрацію відправили, я зареєстувала, але документ не принято через те, що не вистачало грошей на електр. рахунку. Вже рахунок поповнила, цю ж РК не дає повторно відправити в податкову (кнопка вже не активна). Постачальник мені знову ж відправляє цю ж РК з своєї бази, але я її не отримую, хоч він вже двічі робив спроби. Сьогодні 14 день з 1 події. Що може бути? Можливо стикалися? А може вже треба нову РК робити з іншим номером? #help#
Удалите старый РК.
Перемістила в корзину - з корзини хотіла видалити, пише, що заборонено видаляти доки з квитанціями від ДФС.
пусть попробуют с другим номером прислать

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”