Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

СветланаИ писав:Подскажите, как исправить: получила НН в январе: стр.3 - товар А (без кода), стр,4 - товар Б ( с кодом), затем прислали РК, в которой № рядка который корректируется - 4, причина корректировки - внесення коду УКТВЭД, номенклатура - товар А, змина килькости - стоит кол-во товара А, цены нет, сумма 0, как теперь все исправить? Стр.3 я понимаю, исправляем +/-, а как теперь исправить стр.4?
рк виписаний з помилками, тому просіть новий правильний рк, а цей не беріть до уваги


Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Підкажіть, будь ласка,

якщо мені треба коригувати ПН, бо невірна к-ть та ціна за од. послуги, а ціна без ПДВ, ПДВ, сума з ПДВ -вірні, то в РК, треба
однією строчкою, щоб обнулити невірну ПН - заповнити в Коригуванні к-ті - гр. 7 з мінусом та гр. 8 з плюсом, а також для коригування вартості - гр. 9 з мінусом та гр. 10 з плюсом. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з мінусом
друга строчка - заповнити все з плюсом в Коригуванні к-ті - гр. 7 та гр. 8, а також для коригування вартості - гр. 9 та гр. 10. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з плюсом.
Підсумок розділу А - нульовий.


Чи не можна одночасно в одній строчці в РК заповнювати гр.7,8,9 та 10?

Дуже прошу відгукнутися.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Натали_87 писав:Підкажіть, будь ласка,

якщо мені треба коригувати ПН, бо невірна к-ть та ціна за од. послуги, а ціна без ПДВ, ПДВ, сума з ПДВ -вірні, то в РК, треба
однією строчкою, щоб обнулити невірну ПН - заповнити в Коригуванні к-ті - гр. 7 з мінусом та гр. 8 з плюсом, а також для коригування вартості - гр. 9 з мінусом та гр. 10 з плюсом. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з мінусом
друга строчка - заповнити все з плюсом в Коригуванні к-ті - гр. 7 та гр. 8, а також для коригування вартості - гр. 9 та гр. 10. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з плюсом.
Підсумок розділу А - нульовий.


Чи не можна одночасно в одній строчці в РК заповнювати гр.7,8,9 та 10?

Дуже прошу відгукнутися.
номера колонок не помню.
строка 1 - кол-во неправильное с минусом. цена неправильная с плюсом. сумма с минусом
строка 2 - кол-во, цена, сумма так, как должно быть.
итоговая сумма ноль

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

ArinaArina писав:
Натали_87 писав:Підкажіть, будь ласка,

якщо мені треба коригувати ПН, бо невірна к-ть та ціна за од. послуги, а ціна без ПДВ, ПДВ, сума з ПДВ -вірні, то в РК, треба
однією строчкою, щоб обнулити невірну ПН - заповнити в Коригуванні к-ті - гр. 7 з мінусом та гр. 8 з плюсом, а також для коригування вартості - гр. 9 з мінусом та гр. 10 з плюсом. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з мінусом
друга строчка - заповнити все з плюсом в Коригуванні к-ті - гр. 7 та гр. 8, а також для коригування вартості - гр. 9 та гр. 10. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з плюсом.
Підсумок розділу А - нульовий.


Чи не можна одночасно в одній строчці в РК заповнювати гр.7,8,9 та 10?

Дуже прошу відгукнутися.
номера колонок не помню.
строка 1 - кол-во неправильное с минусом. цена неправильная с плюсом. сумма с минусом
строка 2 - кол-во, цена, сумма так, как должно быть.
итоговая сумма ноль
Будь ласка, конкретизуйте по графам РК:
Графи Коригування кількості - гр. 7 зміна к-ті, об'єму, обсягу +/- та гр.8 ціна постачання, та
Графи Коригування вартості - гр. 9 зміна ціни +/- та гр.10 кількість постачання


Мені для одночасного коригування к-ті та ціни одиниці треба заповнювати: гр.7, 8, 9, 10. Напр.

в одній строчці (обнулення ПН): для зміни к-ті заповнюю гр.7 мінус 1 та гр. 8 плюс 150,00, а також для зміни ціни: гр.9 мінус 150,00, графа 10 плюс 1. В гр.13 мінус 300,00.
в другій: для зміни к-ті заповнюю гр.7 плюс 5 та гр. 8 плюс 30,00, а також для зміни ціни: гр.9 плюс 30,00, графа 10 плюс 5. В гр.13 плюс 300,00.

По первичці у мене сума без ПДВ 150,00 грн.
Чи можливо не можна одночасно заповнювати всі гр.7,8,9,10?


ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Натали_87 писав:
ArinaArina писав:
Натали_87 писав:Підкажіть, будь ласка,

якщо мені треба коригувати ПН, бо невірна к-ть та ціна за од. послуги, а ціна без ПДВ, ПДВ, сума з ПДВ -вірні, то в РК, треба
однією строчкою, щоб обнулити невірну ПН - заповнити в Коригуванні к-ті - гр. 7 з мінусом та гр. 8 з плюсом, а також для коригування вартості - гр. 9 з мінусом та гр. 10 з плюсом. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з мінусом
друга строчка - заповнити все з плюсом в Коригуванні к-ті - гр. 7 та гр. 8, а також для коригування вартості - гр. 9 та гр. 10. В підсумку гр. 13 вийде подвійна сума без ПДВ з плюсом.
Підсумок розділу А - нульовий.


Чи не можна одночасно в одній строчці в РК заповнювати гр.7,8,9 та 10?

Дуже прошу відгукнутися.
номера колонок не помню.
строка 1 - кол-во неправильное с минусом. цена неправильная с плюсом. сумма с минусом
строка 2 - кол-во, цена, сумма так, как должно быть.
итоговая сумма ноль
Будь ласка, конкретизуйте по графам РК:
Графи Коригування кількості - гр. 7 зміна к-ті, об'єму, обсягу +/- та гр.8 ціна постачання, та
Графи Коригування вартості - гр. 9 зміна ціни +/- та гр.10 кількість постачання


Мені для одночасного коригування к-ті та ціни одиниці треба заповнювати: гр.7, 8, 9, 10. Напр.

в одній строчці (обнулення ПН): для зміни к-ті заповнюю гр.7 мінус 1 та гр. 8 плюс 150,00, а також для зміни ціни: гр.9 мінус 150,00, графа 10 плюс 1. В гр.13 мінус 300,00.
в другій: для зміни к-ті заповнюю гр.7 плюс 5 та гр. 8 плюс 30,00, а також для зміни ціни: гр.9 плюс 30,00, графа 10 плюс 5. В гр.13 плюс 300,00.

По первичці у мене сума без ПДВ 150,00 грн.
Чи можливо не можна одночасно заповнювати всі гр.7,8,9,10?
строка 1 гр. 7 кол-во из НН с минусом. гр.8 цена из НН. гр.13 сумма с минусом. этой строкой аннулирована НН. никакой корректировки цены больше не требуется.
строка 2. правильные показатели по гр.7,8,13
в одной строке и кол-во и цена не корректируются

Milka07
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 30 січня 2017, 07:28

Повідомлення Milka07 »

Доброго дня всім) Підкажіть будь ласка, роблю коригування кількості до ПН за минулий рік, накладна зареєстрована без кодів УКТЗЕД.
В роз'ясненнях ДФС вказано, що всі розрахунки коригування, які реєструються в 2017 році, мають містити коди УКТЗЕД, незалежно від дати складання податкових накладних (до 1 січня 2017 року чи після цієї дати), до яких складаються такі розрахунки коригування.
Тепер питаняяImpossible ))) Чи потрібно спочатку скоригувати стару податкову накладну, вказавши в ній коди УКТЗЕД, а вже потім коригувати кількість? Дякую.



vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

подскажите пожалуйста верно ли я понимаю:
я оплатила счет 10,01.17
и тут же 10,01 написала письмо с просьбой полного возврата денег
деньги вернули 20,01,17
налоговой накладная на оплаченный товар пришла от 10,01,17 зарегистрированная 23,01,17
25,01,17 пришла в медок корректировка от 20,01,17

корректировку зарегистрировать должна я и мой срок ее регистрации до 15,02,17
верно?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

vika_pro писав:подскажите пожалуйста верно ли я понимаю:
я оплатила счет 10,01.17
и тут же 10,01 написала письмо с просьбой полного возврата денег
деньги вернули 20,01,17
налоговой накладная на оплаченный товар пришла от 10,01,17 зарегистрированная 23,01,17
25,01,17 пришла в медок корректировка от 20,01,17

корректировку зарегистрировать должна я и мой срок ее регистрации до 15,02,17
верно?
Верно

SV35
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 18 серпня 2016, 11:00
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення SV35 »

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, поставщик выписал и зарегистрировал НН с неправильной единицей измерения.
Нужно ли поставщику к такой НН делать РК?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

SV35 писав:Добрый день. Подскажите, пожалуйста, поставщик выписал и зарегистрировал НН с неправильной единицей измерения.
Нужно ли поставщику к такой НН делать РК?
А ви одиниці виміру з чим звіряєте ?
А от чи "нужно" - це вам більше треба, бо зазвичай постачальники не сильно паряться - треба вибивати РК, щоб не втратити ПК.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”