Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ivanna_20 писав:Добрый день! Зарегистрировала НН за 22.05.17 , но по незнанию указала другую цену без НДС-78369,90595....( чтобы сумма без НДС сошлась - 25000 грн. ) . Кол-во - 0,319. Если коректрировку сделать - отминусовать старую цену, а следующей строкой поставить правильную -78333,33 грн. ,то сумма НН вроде не поменяется - 25000 грн. Правильно? Причина - зміна ціни.
Якщо зміна ціни" - то коригуєте 1-м рядком ...
Чи у вас і кількість змінюється ?
Якщо ви постаивте другу ціну - у вас не зареєструється просо РК при такому відхиленні ПДВ - треба тоді іклькість коригувати - доставляти більше циферок після коми

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Коллеги у меня нулевой РК нарисовался, кто знает РК регаются сейчас?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

IRINAST писав:Коллеги у меня нулевой РК нарисовался, кто знает РК регаются сейчас?
Так. вчора реєструвала на "зміну номенклатури".... Правда в мене нульовий...

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

IRINAST писав:Коллеги у меня нулевой РК нарисовался, кто знает РК регаются сейчас?
Как ни странно, зарегистрировался у меня нулевой РК. Бросала утром вчера, сегодня утром квитанцию словила#smile3#

Ivanna_20
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 вересня 2015, 11:34
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ivanna_20 »


[/quote]
Якщо зміна ціни" - то коригуєте 1-м рядком ...
Чи у вас і кількість змінюється ?
Якщо ви постаивте другу ціну - у вас не зареєструється просо РК при такому відхиленні ПДВ - треба тоді іклькість коригувати - доставляти більше циферок після коми[/quote]

Да, и количество увеличила 0,319149. Отправила, сижу жду. По идее это же нулевая, поэтому должна пройти.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ivanna_20 писав: [Да, и количество увеличила 0,319149. Отправила, сижу жду. По идее это же нулевая, поэтому должна пройти.
Якщо 2-ма строчками зробили - неправильну змінусували, а поставили правильну - і сумарно все сходиться - то така нульовка точно пройде.

Юлия 08
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 10 липня 2013, 14:35
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлия 08 »

Доброго дня, колеги!
Контрагент виписує РК на мінус (повернення передоплати)до ПН за січень, товар імпортний, чи ставити позначку "Х" в кол.4,2 в РК, якщо не було її в податковій?
Я вважаю, що потрібно, зг. Порядку "У разі постачання товару, ввезеного на митну територію України, у графі 3.2 проставляється позначка "Х". Графа
3.2 заповнюється на всіх етапах постачання товару" чи правильно я думаю?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Коллеги, назрел вопрос. У меня была в мае НН которую я не показала в деке (по своим соображениям), далее выяснилось, сто сумма будет увеличиваться корректировкой, мои действия, я за июнь показываю эту НН не правильную и РК?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

IRINAST писав:Коллеги, назрел вопрос. У меня была в мае НН которую я не показала в деке (по своим соображениям), далее выяснилось, сто сумма будет увеличиваться корректировкой, мои действия, я за июнь показываю эту НН не правильную и РК?
Яку саме ПН - вхідну ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:
IRINAST писав:Коллеги, назрел вопрос. У меня была в мае НН которую я не показала в деке (по своим соображениям), далее выяснилось, сто сумма будет увеличиваться корректировкой, мои действия, я за июнь показываю эту НН не правильную и РК?
Яку саме ПН - вхідну ?
Судячи з усього так - тоді так - все покажете у червні

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”