Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

IRINAST писав:Как-то я зачастила сюда. Коллеги, нужна помощь. В сентябре по акту выписала НН и зарегала на пару грн. меньше, промахнулась, я понимаю, что занизила себе обязательства. Что правильно в моем случае 1. РК от 30.09. на + и Ур по деке со всеми вытекающими, 2. РК датой октября на +. Есть вариант выписать РК сейчас если клиент эту НН не показал в деке за сентябрь? Спасибо.
Ваш вариант №1. Понимаю, что из-за пары гривен не охота возиться с уточненками, но все же отражать свои НО должны месяц в месяц. Ну, или акт уменьшить#smile3#

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

АЛЮШКА писав:
IRINAST писав:Как-то я зачастила сюда. Коллеги, нужна помощь. В сентябре по акту выписала НН и зарегала на пару грн. меньше, промахнулась, я понимаю, что занизила себе обязательства. Что правильно в моем случае 1. РК от 30.09. на + и Ур по деке со всеми вытекающими, 2. РК датой октября на +. Есть вариант выписать РК сейчас если клиент эту НН не показал в деке за сентябрь? Спасибо.
Ваш вариант №1. Понимаю, что из-за пары гривен не охота возиться с уточненками, но все же отражать свои НО должны месяц в месяц. Ну, или акт уменьшить#smile3#
Спасибо! Проблема в том, что они оплатили согласно акту. Почему спрашиваю про 2 вариант, у меня есть поставщик (ведет его аудит.компания), так вот они тоже как-то промахнулись и сумму НДС меньше в НН выписали, я ее в деке не показала, они РК выписали датой обнаружения ошибки т.е. через месяц, ну как-то так

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

IRINAST писав:
АЛЮШКА писав:
IRINAST писав:Как-то я зачастила сюда. Коллеги, нужна помощь. В сентябре по акту выписала НН и зарегала на пару грн. меньше, промахнулась, я понимаю, что занизила себе обязательства. Что правильно в моем случае 1. РК от 30.09. на + и Ур по деке со всеми вытекающими, 2. РК датой октября на +. Есть вариант выписать РК сейчас если клиент эту НН не показал в деке за сентябрь? Спасибо.
Ваш вариант №1. Понимаю, что из-за пары гривен не охота возиться с уточненками, но все же отражать свои НО должны месяц в месяц. Ну, или акт уменьшить#smile3#
Спасибо! Проблема в том, что они оплатили согласно акту. Почему спрашиваю про 2 вариант, у меня есть поставщик (ведет его аудит.компания), так вот они тоже как-то промахнулись и сумму НДС меньше в НН выписали, я ее в деке не показала, они РК выписали датой обнаружения ошибки т.е. через месяц, ну как-то так
РК то можна і датою виявлення помилки, а зобов'язання у декларації потрібно показувати по даті виникнення, незалежно від реєстрації ПН, так що декларацію вересня уточнювати потрібно в будь-якому випадку.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

IRINAST писав:
АЛЮШКА писав:
IRINAST писав:Как-то я зачастила сюда. Коллеги, нужна помощь. В сентябре по акту выписала НН и зарегала на пару грн. меньше, промахнулась, я понимаю, что занизила себе обязательства. Что правильно в моем случае 1. РК от 30.09. на + и Ур по деке со всеми вытекающими, 2. РК датой октября на +. Есть вариант выписать РК сейчас если клиент эту НН не показал в деке за сентябрь? Спасибо.
Ваш вариант №1. Понимаю, что из-за пары гривен не охота возиться с уточненками, но все же отражать свои НО должны месяц в месяц. Ну, или акт уменьшить#smile3#
Спасибо! Проблема в том, что они оплатили согласно акту. Почему спрашиваю про 2 вариант, у меня есть поставщик (ведет его аудит.компания), так вот они тоже как-то промахнулись и сумму НДС меньше в НН выписали, я ее в деке не показала, они РК выписали датой обнаружения ошибки т.е. через месяц, ну как-то так
Не согласна с аудиторами. Ваше право как покупателя, не отражать свой НК в периоде выписки НН, а вот поставщик должен показывать свои НО четко по периодам. По РК же видно, какой месяц корректируется. Если б так можно было выписывать РК датой обнаружения ошибки по уменьшению НО, представьте, сколько бы было счастливых бухов - ни уточненок тебе, ни штрафов...

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Аутсорсинг это называется. Многократно сталкиваюсь с попустительством по отношению к налоговому учету клиентов у таких фирм. Чем проще, тем удобнее.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Спасибо, коллеги. Может они коригували тот месяц, я не знаю. Значит я могу РК выписать октябрем и Ур сдать за сентябрь. Смешно, штраф 3% аж 0,18 грн., это ж надо было так

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

А что написать в причине РК, "промахнулась", сори, "виправлення помилки"?

perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

Прошу поради!#help#
1)28.08.17. була оплата від клієнта -10000,00 зареєструвала податкову
2)23.10.17. розмитнили товар і відправили клієнту, (товар з іншим кодом ніж при реєстрації) і на суму меншу ніж авансова оплата - 8000,00
3) 24.10.17. клієнту згідно листа повертаємо зайво оплачені кошти. - 2000,00

Мої дії:
1.28.08.17 - реєструю податкову по передоплаті - 10000,00
2. 23.10.17 - виписую розрахунок коригування тільки на ту частину пн, що змінився товар - 8000,00?
3. 24.10.17 -(поверн. коштів)знову виписую розрахунок коригування, до тієї самої пн, тільки мінусую залишковий товар, який не відправили клієнту - 2000,00?

Не судіть строго, скільки могла перечитала попередні повідомлення, але питання залишились#blush#

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

perlunka писав:Прошу поради!#help#
1)28.08.17. була оплата від клієнта -10000,00 зареєструвала податкову
2)23.10.17. розмитнили товар і відправили клієнту, (товар з іншим кодом ніж при реєстрації) і на суму меншу ніж авансова оплата - 8000,00
3) 24.10.17. клієнту згідно листа повертаємо зайво оплачені кошти. - 2000,00

Мої дії:
1.28.08.17 - реєструю податкову по передоплаті - 10000,00
2. 23.10.17 - виписую розрахунок коригування тільки на ту частину пн, що змінився товар - 8000,00?
3. 24.10.17 -(поверн. коштів)знову виписую розрахунок коригування, до тієї самої пн, тільки мінусую залишковий товар, який не відправили клієнту - 2000,00?

Не судіть строго, скільки могла перечитала попередні повідомлення, але питання залишились#blush#
Я уточню немного Ваши действия.
по п.2 РК должен быть нулевой,т.е.строчка с минус 8000,00 со старым кодом, и вторая строчка с +8000,00 с новым кодом.
по п.3 РК на минус 2000,00 товар со старым кодом

perlunka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 03 серпня 2013, 16:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення perlunka »

Оптимист1 писав: Я уточню немного Ваши действия.
по п.2 РК должен быть нулевой,т.е.строчка с минус 8000,00 со старым кодом, и вторая строчка с +8000,00 с новым кодом.
по п.3 РК на минус 2000,00 товар со старым кодом
Дякую за пораду, тепер я з впевненістю буду реєструвати. А то в голові стільки всього, що сумніви беруть постійно, щоб не підставити клієнта.#thank2#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”