Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Mayusik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 28 лютого 2017, 14:59
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Mayusik »

запуталась... Какой датой выписать РК ? в марте зарегили не правильно НН, выписали и по реализациии и по оплате. Сейчас хотим исправить и снять одну НН. В РК ставить дату выявления ошибки или мартом?

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Mayusik писав:запуталась... Какой датой выписать РК ? в марте зарегили не правильно НН, выписали и по реализациии и по оплате. Сейчас хотим исправить и снять одну НН. В РК ставить дату выявления ошибки или мартом?
выявления ошибки

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, підкажіть - вчора реєструвала ПН - загубилися два нулі на початку в ІПН покупця - звісно ж все зареєструвалось ((
Десь бачила, не згадаю - як зробити РК ?
Я в ступорі, бо раніше ніяк не виходило його зробить - а як зараз ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:Колеги, підкажіть - вчора реєструвала ПН - загубилися два нулі на початку в ІПН покупця - звісно ж все зареєструвалось ((
Десь бачила, не згадаю - як зробити РК ?
Я в ступорі, бо раніше ніяк не виходило його зробить - а як зараз ?
У продовження моєї ситуації:
- вчора покупця перевіряла на сайті ДФС у Реєстрі платників ПДВ
- ІПН був коротший на 2 цифри - на нулі на початку
- взяла розпечатала, бо дуже мене це здивувало
- сьогодні там же - у Реєстрі платиників - ці нулі з"явилися #g_mad#
Такого я ще не бачила, так хочеться комусь "там" набить фейс, просто сил нема

Отака от ситуація

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tasa писав:Колеги, підкажіть - вчора реєструвала ПН - загубилися два нулі на початку в ІПН покупця - звісно ж все зареєструвалось ((
Десь бачила, не згадаю - як зробити РК ?
Я в ступорі, бо раніше ніяк не виходило його зробить - а як зараз ?
ЗІР напрямок 101.16 пошук за словами «індивідуальний податковий номер». Питання Чи є посилкою відсутність в податковій нуля в рядку індивідуальний податковий номер отримувача. Відповідь розлога, не цитую. Висновок - якщо ПН не відхилено, то правильно. Прочитайте, може, Ваш випадок.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nelli-Nelli писав:
Tasa писав:Колеги, підкажіть - вчора реєструвала ПН - загубилися два нулі на початку в ІПН покупця - звісно ж все зареєструвалось ((
Десь бачила, не згадаю - як зробити РК ?
Я в ступорі, бо раніше ніяк не виходило його зробить - а як зараз ?
ЗІР напрямок 101.16 пошук за словами «індивідуальний податковий номер». Питання Чи є посилкою відсутність в податковій нуля в рядку індивідуальний податковий номер отримувача. Відповідь розлога, не цитую. Висновок - якщо ПН не відхилено, то правильно. Прочитайте, може, Ваш випадок.
Дякую. ПН зареєстрована, відхилено типу контрагентом - Иедок так "свариться" і приходить квитанція з таким текстом, раніше стикалася...

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Tasa писав:
Tasa писав:Колеги, підкажіть - вчора реєструвала ПН - загубилися два нулі на початку в ІПН покупця - звісно ж все зареєструвалось ((
Десь бачила, не згадаю - як зробити РК ?
Я в ступорі, бо раніше ніяк не виходило його зробить - а як зараз ?
У продовження моєї ситуації:
- вчора покупця перевіряла на сайті ДФС у Реєстрі платників ПДВ
- ІПН був коротший на 2 цифри - на нулі на початку
- взяла розпечатала, бо дуже мене це здивувало
- сьогодні там же - у Реєстрі платиників - ці нулі з"явилися #g_mad#
Такого я ще не бачила, так хочеться комусь "там" набить фейс, просто сил нема

Отака от ситуація
У меня в феврале была такая же история. РК не получилось зарегистрировать.Кто-то здесь писал, что покупателю такой РК просто не доходит. Покупателю дозвониться не могу. Интересно, лимит у них увеличился или нет. Думала, если увеличился, то попробовать как-то на почту отправить РК. Но связи нет.

В марте у меня снова был покупатель с таким ИНН. И в МЕДке опять НН без "0". Посмотрела в реестре плательщиков НДС, там ИНН тоже без "0" с 11 знаков. Добавила "0" вручную.

Маюля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2291
З нами з: 31 січня 2012, 02:43
Дякував (ла): 2421 раз
Подякували: 4634 рази

Повідомлення Маюля »

Добрый вечер, запуталась совсем. 15.11.17 сделана предоплата 50% за товар+НН. 22.03.2018 реализация100%+НН 50%. Доплата 50% 27.03.2018. 05.04.2018 возврат товара 100%. РК делать на возврат 100% по двум НН 05.04.2018 ? Объясняю причину сомнений. Фин. дир. настаивает на том, что РК нужно сделать только тогда, когда мы вернем предолату

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Маюля писав:Добрый вечер, запуталась совсем. 15.11.17 сделана предоплата 50% за товар+НН. 22.03.2018 реализация100%+НН 50%. Доплата 50% 27.03.2018. 05.04.2018 возврат товара 100%. РК делать на возврат 100% по двум НН 05.04.2018 ? Объясняю причину сомнений. Фин. дир. настаивает на том, что РК нужно сделать только тогда, когда мы вернем предолату
За логікою - правий Ваш Фін.директор. Але є роз'яснення від ДФС, що РК складається на дату повернення товару. Коли у мене виникла подібна ситуація, я, що не дай боже не занизити свої ПЗ, склала РК на повернення товару і цим же днем виписала нову ПН як на попередню оплату за товар, який покупець отримав пізніше (ми кошти не повертали). А Ви, якщо діятимете за цією схемою, можете виписати ПН на будь-яке найменування, адже по даті повернення коштів знову будете складати на них РК на "Повернення товару або авансових платежів".

Маюля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2291
З нами з: 31 січня 2012, 02:43
Дякував (ла): 2421 раз
Подякували: 4634 рази

Повідомлення Маюля »

marina11 писав:
Маюля писав:Добрый вечер, запуталась совсем. 15.11.17 сделана предоплата 50% за товар+НН. 22.03.2018 реализация100%+НН 50%. Доплата 50% 27.03.2018. 05.04.2018 возврат товара 100%. РК делать на возврат 100% по двум НН 05.04.2018 ? Объясняю причину сомнений. Фин. дир. настаивает на том, что РК нужно сделать только тогда, когда мы вернем предолату
За логікою - правий Ваш Фін.директор. Але є роз'яснення від ДФС, що РК складається на дату повернення товару. Коли у мене виникла подібна ситуація, я, що не дай боже не занизити свої ПЗ, склала РК на повернення товару і цим же днем виписала нову ПН як на попередню оплату за товар, який покупець отримав пізніше (ми кошти не повертали). А Ви, якщо діятимете за цією схемою, можете виписати ПН на будь-яке найменування, адже по даті повернення коштів знову будете складати на них РК на "Повернення товару або авансових платежів".

ДФС четко ЕБНЗ написало что по первому событию делать РК(или товар или деньги)

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”