Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
MG
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 29 березня 2018, 13:23
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MG »

Доброго дня!
Чи підлягають коригуванню ПЗ та ПК на основі списання дебіторської та кредиторської заборгованості (в т.ч. не простроченої)?

YulyaP
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 02 квітня 2018, 11:43
Подякували: 3 рази

Повідомлення YulyaP »

Доброго дня.
В лютому зареєстрували ПН. В вересні в нашій базі оновили всі коди УКТ ЗЕД і виявилось, що в тій ПН був неправильний код. Зробили РК на зміну номенклатури вереснем. Чи були в когось випадки, що податкова виявила і оштрафувала покупця за те, що включив дану ПН в податковий кредит?

MG
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 29 березня 2018, 13:23
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MG »

MG писав:Доброго дня!
Чи підлягають коригуванню ПЗ та ПК на основі списання дебіторської та кредиторської заборгованості (в т.ч. не простроченої)?
1) В 2017 році було отримано від клієнта попередню оплату за товар і зареєстровано ПН, проте відвантаження товару так і не відбулося.
Зараз ці кошти списані.
Чи потрібно коригувати ПЗ шляхом реєстрації РК до раніше зареєстрованої ПН?
2) В 2017 році було відвантажено товар і зареєстровано ПН, проте оплати не було.
Борг списано.
Чи потрібно коригувати ПЗ в такій ситуації?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

MG писав:
1) В 2017 році було отримано від клієнта попередню оплату за товар і зареєстровано ПН, проте відвантаження товару так і не відбулося.
Зараз ці кошти списані.
Чи потрібно коригувати ПЗ шляхом реєстрації РК до раніше зареєстрованої ПН?
2) В 2017 році було відвантажено товар і зареєстровано ПН, проте оплати не було.
Борг списано.
Чи потрібно коригувати ПЗ в такій ситуації?
А основі чого Ви так швидко посписували борги? Почитайте тут https://www.golovbukh.ua/article/6642-q ... orgovanost

Пикачу
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 22 травня 2018, 13:41
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Пикачу »

scs писав:така ситуація,що я зареєструвала РК до ПН у 2016 році,де 1 рдок зняла,а 2 рядок ,де номе з\п нічого не проставила-пусто,і воно мені зареєструвалось,а зараз намагаюсь подати новий РК і приходить така квитанція:
Документ не може бути прийнятий - рядок 0. Зміна номенклатури. Рядок відсутній в податковій накладній, що коригується.
може хтось спіткався з таким?
у меня была такая ситуация. я делала так, сначала пробовала считать по порядку, если этот номер не подходил, смотрела под каким номером эта позиция в 1с. прокатывало когда как

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Пикачу писав:
scs писав:така ситуація,що я зареєструвала РК до ПН у 2016 році,де 1 рдок зняла,а 2 рядок ,де номе з\п нічого не проставила-пусто,і воно мені зареєструвалось,а зараз намагаюсь подати новий РК і приходить така квитанція:
Документ не може бути прийнятий - рядок 0. Зміна номенклатури. Рядок відсутній в податковій накладній, що коригується.
може хтось спіткався з таким?
у меня была такая ситуация. я делала так, сначала пробовала считать по порядку, если этот номер не подходил, смотрела под каким номером эта позиция в 1с. прокатывало когда как
А Вы зайдите в кабинет найдите там эту ПН и посмотреть, там должны быть видны все № строк, все корректировки и т.д.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите, выписала НН на послугу с экспедиционными услугами которые обкладываютя 20% ндс, а надо было обкладывать и услугу с НДС так как была по Украине а я поставила 0%
делаю РК 1 строка на минус только 1 строку та что в НН, вторая строка в НН зарег. правильно
и 2 строкой делаю с плюсом и с НДС тоже только первую строку
спасибо

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Маруся10 писав:Подскажите, выписала НН на послугу с экспедиционными услугами которые обкладываютя 20% ндс, а надо было обкладывать и услугу с НДС так как была по Украине а я поставила 0%
делаю РК 1 строка на минус только 1 строку та что в НН, вторая строка в НН зарег. правильно
и 2 строкой делаю с плюсом и с НДС тоже только первую строку
или убирать эту НН с помощью РК и делать новую НН
и писать что - усунення неоднозначностей
спасибо

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Маруся10 писав:
Маруся10 писав:Подскажите, выписала НН на послугу с экспедиционными услугами которые обкладываютя 20% ндс, а надо было обкладывать и услугу с НДС так как была по Украине а я поставила 0%
делаю РК 1 строка на минус только 1 строку та что в НН, вторая строка в НН зарег. правильно
и 2 строкой делаю с плюсом и с НДС тоже только первую строку
или убирать эту НН с помощью РК и делать новую НН
и писать что - усунення неоднозначностей
спасибо
Якщо терміни дозволяють, то я зробила РК ( якщо неплатник,то без проблем, а якщо платник ПДВ, то з ними б узгодила цю дію)
і зареєструвала нову ПН, Тільки причина - повернення товару або авансових платежів

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ANKO писав:
Маруся10 писав:
Маруся10 писав:Подскажите, выписала НН на послугу с экспедиционными услугами которые обкладываютя 20% ндс, а надо было обкладывать и услугу с НДС так как была по Украине а я поставила 0%
делаю РК 1 строка на минус только 1 строку та что в НН, вторая строка в НН зарег. правильно
и 2 строкой делаю с плюсом и с НДС тоже только первую строку
или убирать эту НН с помощью РК и делать новую НН
и писать что - усунення неоднозначностей
спасибо
Якщо терміни дозволяють, то я зробила РК ( якщо неплатник,то без проблем, а якщо платник ПДВ, то з ними б узгодила цю дію)
і зареєструвала нову ПН, Тільки причина - повернення товару або авансових платежів
термин дозволяе НН от 22.11 плательщик НДС

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”