Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
тан-чик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 08 червня 2015, 12:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення тан-чик »

Tasa писав:
тан-чик писав:Здравствуйте, коллеги. А у меня, все равно, не получается зарегистрировать РК с кодом 104#wall# #wall# #wall# Надо поменять код УКТЗЄД. Сделала двумя строками с "-" старую и с "+" с новым кодом. Не регистрируется#wall# #wall# Пишет: "Розрахунок коригування повинен містити не менше одного рядка з позитивним значенням графи "Обсяги постачання"". Что я только не делала (как тут советовали): и в 2.2 обе "1" ставила и в названии доп.знаки. НИЧЕГО((( Помогите разобраться#cray#
Група коригувань по-любому у вас 1
Номери рядків - все вірно ? Новому присвоїли наступний, якого не було у пн
Рядок, який мінусуєте перевірте дуже дотошно - він має бути повністю таким як у вихідній пн
Ну і наостанок - спробуйте пізніше по-новому все зробити )) ну от буває - б"єш і ніяк, а потім - бац і є #g_crazy#

Вчора робила на "зміну номенклатури" - все норм пройшло
Все равно не регистрируется#wall# #wall# #wall# Теперь пишет: "Рядок наразі присутній в податковій накладній, яка коригуєтся"

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6485 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

тан-чик писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
тан-чик писав:Здравствуйте, коллеги. А у меня, все равно, не получается зарегистрировать РК с кодом 104#wall# #wall# #wall# Надо поменять код УКТЗЄД. Сделала двумя строками с "-" старую и с "+" с новым кодом. Не регистрируется#wall# #wall# Пишет: "Розрахунок коригування повинен містити не менше одного рядка з позитивним значенням графи "Обсяги постачання"". Что я только не делала (как тут советовали): и в 2.2 обе "1" ставила и в названии доп.знаки. НИЧЕГО((( Помогите разобраться#cray#
Група коригувань по-любому у вас 1
Номери рядків - все вірно ? Новому присвоїли наступний, якого не було у пн
Рядок, який мінусуєте перевірте дуже дотошно - він має бути повністю таким як у вихідній пн
Ну і наостанок - спробуйте пізніше по-новому все зробити )) ну от буває - б"єш і ніяк, а потім - бац і є #g_crazy#

Вчора робила на "зміну номенклатури" - все норм пройшло
Все равно не регистрируется#wall# #wall# #wall# Теперь пишет: "Рядок наразі присутній в податковій накладній, яка коригуєтся"
перечитайте ще раз - я написала вам вище - перевірте номерацію рядків, ви щось невірно робите

тан-чик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 08 червня 2015, 12:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення тан-чик »

Tasa писав:
тан-чик писав:
Скрытый текст
Tasa писав: Група коригувань по-любому у вас 1
Номери рядків - все вірно ? Новому присвоїли наступний, якого не було у пн
Рядок, який мінусуєте перевірте дуже дотошно - він має бути повністю таким як у вихідній пн
Ну і наостанок - спробуйте пізніше по-новому все зробити )) ну от буває - б"єш і ніяк, а потім - бац і є #g_crazy#

Вчора робила на "зміну номенклатури" - все норм пройшло
Все равно не регистрируется#wall# #wall# #wall# Теперь пишет: "Рядок наразі присутній в податковій накладній, яка коригуєтся"
перечитайте ще раз - я написала вам вище - перевірте номерацію рядків, ви щось невірно робите

У меня меняется код в р.2 в НН. Поэтому делаю РК так:
1.1
1
2
1.2
2 (корректируется стр.2)
1
2.1
104
104
2.2
1
1
4.3
старый код
новый код
7
-1
+1

Или, все равно, не так#cray#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6485 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

тан-чик писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
тан-чик писав:
Скрытый текст
Все равно не регистрируется#wall# #wall# #wall# Теперь пишет: "Рядок наразі присутній в податковій накладній, яка коригуєтся"
перечитайте ще раз - я написала вам вище - перевірте номерацію рядків, ви щось невірно робите

У меня меняется код в р.2 в НН. Поэтому делаю РК так:
1.1
1
2
1.2
2 (корректируется стр.2)
1
2.1
104
104
2.2
1
1
4.3
старый код
новый код
7
-1
+1
Или, все равно, не так#cray#
Ви робили такі РК взагалі ?
Непотрібно переписувати оці циферки, нема часу з ними розбиратись... Просто погугліть зразки
ЗІ не дякуйте

тан-чик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 08 червня 2015, 12:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення тан-чик »

РК со сменой кода делаю первый раз((( Перешерстила весь инет, кучу примеров нашла.
Делаю, как в примерах один в один. Итог: "Рядок 1. Причина 104. Рядок наразі присутній в податковій накладній яка коригується". И что это значит, не понимаю#wall# #wall#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

тан-чик писав:РК со сменой кода делаю первый раз((( Перешерстила весь инет, кучу примеров нашла.
Делаю, как в примерах один в один. Итог: "Рядок 1. Причина 104. Рядок наразі присутній в податковій накладній яка коригується". И что это значит, не понимаю#wall# #wall#
Такий текст означає, що Ви ставите на введення рядок з номером, що вже є у ПН. Напприклад У Вас була ПН на 3 рядки. Ви ставите на вилучення рядок 2, і на включення рядок 3, а мали б на вилучення рядок 2 а на включення рядок 4.

тан-чик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 08 червня 2015, 12:20
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення тан-чик »

marina11 писав:
тан-чик писав:РК со сменой кода делаю первый раз((( Перешерстила весь инет, кучу примеров нашла.
Делаю, как в примерах один в один. Итог: "Рядок 1. Причина 104. Рядок наразі присутній в податковій накладній яка коригується". И что это значит, не понимаю#wall# #wall#
Такий текст означає, що Ви ставите на введення рядок з номером, що вже є у ПН. Напприклад У Вас була ПН на 3 рядки. Ви ставите на вилучення рядок 2, і на включення рядок 3, а мали б на вилучення рядок 2 а на включення рядок 4.
Дуже дякую, буду перевіряти зараз!!!

NataliL1
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 11 жовтня 2019, 10:50

Повідомлення NataliL1 »

Помогите пожалуйста...Нужно отменить ошибочную корректировку, в которой одна позиция с кодом 103, т.е. сняли все количество. Как его теперь вернуть? С нулевым значением РК не принимают.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 843 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Підкажіть будь-ласка,якщо у мене у ПН є дві строки і мені треба по першій строчці дати РК ,то я даю першу на мінус а правильну строку з номером 2 чи 3, бо у ПН є дві строки?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6485 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zoltan писав:Підкажіть будь-ласка,якщо у мене у ПН є дві строки і мені треба по першій строчці дати РК ,то я даю першу на мінус а правильну строку з номером 2 чи 3, бо у ПН є дві строки?
1-а на мінус
Новий рядок у вас буде 3

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”