Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Vikuwa писав:
READYN писав:Коллеги, как подаете документы к Пояснению в налоговую - просто сканируете с оригиналов или сканируете заверенные копии?
некоторые заверяли, некоторые нет на сегоднешний день все принято результат положительный тьфу тьфу
я в августе ничего не заверяла - тоже разблокировали, а теперь вот читаю последние письма
http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatko ... 72419.html

Наказом № 567 затверджено вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – документи).

Переліки таких документів для критеріїв, визначених п.6.1 та 6.2 є ідентичними, але надавати потрібно лише ті документи, які підтверджують реальність саме тієї операції, яка зазначена в податковій накладній, що зупинена.

Вичерпний перелік документів (всі направлені платником податків документи повинні бути завірені належним чином), достатніх для прийняття рішення про реєстрацію:

а Вы когда подавали - в сентябре уже?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

READYN писав:
Vikuwa писав:
READYN писав:Коллеги, как подаете документы к Пояснению в налоговую - просто сканируете с оригиналов или сканируете заверенные копии?
некоторые заверяли, некоторые нет на сегоднешний день все принято результат положительный тьфу тьфу
я в августе ничего не заверяла - тоже разблокировали, а теперь вот читаю последние письма
http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatko ... 72419.html

Наказом № 567 затверджено вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – документи).

Переліки таких документів для критеріїв, визначених п.6.1 та 6.2 є ідентичними, але надавати потрібно лише ті документи, які підтверджують реальність саме тієї операції, яка зазначена в податковій накладній, що зупинена.

Вичерпний перелік документів (всі направлені платником податків документи повинні бути завірені належним чином), достатніх для прийняття рішення про реєстрацію:

а Вы когда подавали - в сентябре уже?
Подавала в період з 18.07 по 15.09 всі скани оригіналів та роздруківку вхідних платежів та податкових накладних не завіряючи. Все розблоковано.

natalka77p
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 09 травня 2016, 09:40
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення natalka77p »

При подаче повидомлення, если при сканировании цветные доки, я их печатью не заверяла, если распечатанный скан ( у меня чорно-белый), тогда заверяла печатью и подписью предприятия. Жалобы на Киев- поскольку там все копии, то заверяла все печатью и подписью. Пока, тьфу-тьфу, все налоговые по которым поданы доки- зарегистрированы.

vitaser
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 19 жовтня 2012, 05:07
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення vitaser »

READYN писав:Коллеги, как подаете документы к Пояснению в налоговую - просто сканируете с оригиналов или сканируете заверенные копии?
Я сканировала оригиналы, ничего не заверяла. Вы же когда отправляете пакет документов на разблокирование, ставите подпись+печать. У меня положительный ответ.

Vikuwa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 20 липня 2017, 11:42
Звідки: Харків
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Vikuwa »

Vikuwa писав:
vatanya писав:
МилаМила писав: У меня такая же картина .Подавала дважды.
у меня такая же картина. Сначала подавала через медок, думала он глючит, потом через кабинет и там то же самое.
У меня большой текст в пояснении (кто-то писал возможно причина в этом) буду пробовать еще раз с меньшим пояснением

отправляли через эл.кабинет все ок, пояснение компактное, прилагали отдельным сканом(додатком) письмо обьяснительное

Ковтун
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 вересня 2017, 15:23
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ковтун »

Всем, кто не может подать повидомлення с ошибкой :

[J1312602] Не відповідає стандарту XML(помилка структури)

Дозвонилась в ГНИ
Сказали, подавать меньше текст повидомлення

Подала : В повідомленні :кратко, какие документы, а остальную информацию прикрепила
как додаток.
Все принято.

ЕПРСТ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 липня 2017, 07:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ЕПРСТ »

READYN писав:Коллеги, как подаете документы к Пояснению в налоговую - просто сканируете с оригиналов или сканируете заверенные копии?
Сканирую оригиналы,все ОК

Oley
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 08 серпня 2017, 11:18
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Oley »

Колеги, вітаю!
Я не можу з ранку зайти в електронний кабінет. Як у Вас справи?
У нас ЕСПОРТЕРІВ з'їло весь ліміт)

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Oley писав:Колеги, вітаю!
Я не можу з ранку зайти в електронний кабінет. Як у Вас справи?
У нас ЕСПОРТЕРІВ з'їло весь ліміт)
У меня кабинет работает нормально. Захожу через Мозилу или Оперу. Вчера с лимитом тоже были проблемы, загнали в минус на 300 тыс. К вечеру все вернули обратно.

Oley
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 08 серпня 2017, 11:18
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Oley »

Колеги, де в реєстрі операцій в електронному каб. дивитися сумму відновлення ліміту після всіх їх маніпуляцій? яким отбором користуватися?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”