Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

ффффрррр писав:
Діна 1977 писав:
Катерина17 писав: напишите электронку куда кинуть
Але якщо у Вас грузоперевозки то ця скарга трохи не підходить. Якщо потрібно то я скину яку мені юрист писав . По ній мені розблокували 5 пн.[/quote
Если можно, скиньте и мне grand-gaz-service@ukr.net
пишу адрес rembud11@gmail.com Спасибо!!

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

marina11 писав:
zoltan писав:
Скрытый текст
zoltan писав:Ще ні ,поки що думаємо
у мене не той вписаний код УКДЗЕТ і ПН взагалі неправильна і хоч ми в суд подамо то програємо, і я тому питаю чи хай собі ця ПН там висить і чи може дфс якісь мати потім претензії а з контагентом ми домовимося ?
Мені зареєстували ПН з неправильним УКД. Я у поясненні писала, що помилково зазначила неправильний УКД, і після реєстрації ПН зроблю РК. ПН зареєстрували і я зробила і зареєструвала РК.

Дехто з форумчан виписував нові ПН і залишав заблоковані як помилкові, не включаючи їх до декларації. Вже є телефонні дзвінки з вимогою включити ці ПН до зобов'язань і навіть виписані ППР-ки зі штрафами за невключення. Кому і як вдається відбитися - може хтось відпишеться.
marina11 скажіть будь-ласка Ви на ПН з неправильним УКД давали весь пакет документів чи тільки у поясненні написали що помилково зазначила неправильний УКД ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

zoltan писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
zoltan писав:
Скрытый текст
у мене не той вписаний код УКДЗЕТ і ПН взагалі неправильна і хоч ми в суд подамо то програємо, і я тому питаю чи хай собі ця ПН там висить і чи може дфс якісь мати потім претензії а з контагентом ми домовимося ?
Мені зареєстували ПН з неправильним УКД. Я у поясненні писала, що помилково зазначила неправильний УКД, і після реєстрації ПН зроблю РК. ПН зареєстрували і я зробила і зареєструвала РК.

Дехто з форумчан виписував нові ПН і залишав заблоковані як помилкові, не включаючи їх до декларації. Вже є телефонні дзвінки з вимогою включити ці ПН до зобов'язань і навіть виписані ППР-ки зі штрафами за невключення. Кому і як вдається відбитися - може хтось відпишеться.
marina11 скажіть будь-ласка Ви на ПН з неправильним УКД давали весь пакет документів чи тільки у поясненні написали що помилково зазначила неправильний УКД ?
Весь пакет як і по інших заблокованих з вхідною ПН з правильним УКД. І до звичайного тексту пояснення додала, що "у даній податковій накладній помилково вказано неправильний УКД, зробити виправлення
не маю можливості, так як воно не реєструється. Після реєстрації ПН помилку буде виправлено шляхом реєстрації РК"

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

Вик@ писав:Подскажите, пожалуйста, на какой адрес писать бизнес-омбудсмену? Еще 31.08.17 г. налоговая получила нашу жалобу и до сих пор нет никакого ответа((( Запрос на получение публичной информации остался без ответа. Не знаю, что делать дальше#wall#
Рада бізнес - омбудсмена
04070, Україна, м. Київ, вул. Спаська, б.30-а.

Helenkka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 03 січня 2017, 12:57
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення Helenkka »

Подскажите, в каком формате отправлять сканированные документы? только pdf ?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1404
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Helenkka писав:Подскажите, в каком формате отправлять сканированные документы? только pdf ?
так,тільки *.pdf

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

zoltan писав:
Helenkka писав:Подскажите, в каком формате отправлять сканированные документы? только pdf ?
так,тільки *.pdf
и только в разрешении 300 dpi
иначе документы в ДФС не будут открываться

collectormails
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 27 лютого 2015, 11:56
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення collectormails »

Доброго всем. Если код товара не относится к рисковым (по приказу № 461), то такую накладную не заблокируют? Даже если превышен 1,5 критерий?

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

collectormails писав:Доброго всем. Если код товара не относится к рисковым (по приказу № 461), то такую накладную не заблокируют? Даже если превышен 1,5 критерий?
этого никто не знает(((, логику при блокировке понять невозможно#wall#

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Подскажите, кому приходил ответ на скаргу в бумажном виде,
отправляют на тот адрес, который указан в скарге
или на юридический?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”