Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
sos
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 лютого 2016, 10:06
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення sos »

Добрый день! форумчане, таблицу без факта блокировки можно сейчас подавать: получается только форма (J/F1312302) сейчас дейстительна? Опис діяльності подается J 1360102

bahmutka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 15 вересня 2017, 16:51
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення bahmutka »

Діна 1977 писав:
Катерина17 писав:
Бухгалтер111 писав: Девочки добрый день. Ссылка не работает, киньте пример заполнения написания скарги. Спасибо!
напишите электронку куда кинуть
Але якщо у Вас грузоперевозки то ця скарга трохи не підходить. Якщо потрібно то я скину яку мені юрист писав . По ній мені розблокували 5 пн.
и мне, пожалуйста i388@ukr.net

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

kaewan писав:Добрый день.
Подскажите: какой способ отправки публичного запроса является наиболее действенным?
Запрос по эл. почте, ИМХО.

Гостья Юлия
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 вересня 2017, 15:45
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Гостья Юлия »

"2-й ліміт" - Реєстрація суми податкових зобов'язань"- в єлектронном кабинете в реестре операций высвечивается такая формулировка. Что это означает?

Innessca1403
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 листопада 2017, 12:34
Подякували: 1 раз

Повідомлення Innessca1403 »

bahmutka писав:
Діна 1977 писав:
Катерина17 писав: напишите электронку куда кинуть
Але якщо у Вас грузоперевозки то ця скарга трохи не підходить. Якщо потрібно то я скину яку мені юрист писав . По ній мені розблокували 5 пн.
и мне, пожалуйста i388@ukr.net
Доброго вечора! Скиньте і мені будь ласка! agrokomcentr@ukr.net #wall#

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Добрый вечер, негативный ответ ГНС, скиньте пожалуста пример написания обжалования, спасиба oliynyk2016@gmail.com

Ольг@
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 27 жовтня 2011, 07:18
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Ольг@ »

Innessca1403 писав:
bahmutka писав:
Діна 1977 писав: Але якщо у Вас грузоперевозки то ця скарга трохи не підходить. Якщо потрібно то я скину яку мені юрист писав . По ній мені розблокували 5 пн.
и мне, пожалуйста i388@ukr.net
Доброго вечора! Скиньте і мені будь ласка! agrokomcentr@ukr.net #wall#
Добрый вечер Всем!Обращаюсь с той же проблемой и просьбой сбросить пример заполнения СКАРГИ. Спасибо Всем, кто откликнется! olgazsumy@ukr.net

rcsssdm
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 листопада 2017, 21:47
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення rcsssdm »

Друзья, SOS!!! Получено решение комиссии ДФС в отказе регистрации заблокированной НН, хотя сделка абсолютно реальная. Очень нужна помощь! У кого есть образец Скарги для обжалования Решения комиссии ДФС в административном порядке? Бросьте, пожалуйста, на эл.почту serzh7015@ukr.netЗаранее спасибо!!!

bahmutka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 15 вересня 2017, 16:51
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення bahmutka »

marina11 писав:
zoltan писав:
marina11 писав: "Чудове" питання. А якщо надворі йде дощ то мені потрібен плащ?
Ваша заблокована податкова накладна правильна, помилкова чи "помилкова"(тобто ви замість неї виписали іншу)?
Ще ні ,поки що думаємо
Почекайте, може відгукнуться колеги, які так "погралися". Дехто вже і ППРки на такі ПН отримав. Мені поки пощастило все розблокувати без відмов.#curtsey#

Марина, добрый день, подскажите, Вам разблокировали НН по повыдомденню, или уже по жалобе? Пожалуйста, поделитесь опытом, как составляли и что добавляли. у меня комиссия ещё ни одной не разблокировала.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

bahmutka писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
zoltan писав:Ще ні ,поки що думаємо
Почекайте, може відгукнуться колеги, які так "погралися". Дехто вже і ППРки на такі ПН отримав. Мені поки пощастило все розблокувати без відмов.#curtsey#

Марина, добрый день, подскажите, Вам разблокировали НН по повыдомденню, или уже по жалобе? Пожалуйста, поделитесь опытом, как составляли и что добавляли. у меня комиссия ещё ни одной не разблокировала.
Всі мої заблоковані ПН зареєструвалися без відмов на етапі подання повідомлення. Були з прострочкою ршіень, були по терміну, останні навіть на 1 день раніше, ніж чекала. У мене торгівля.
До пакету включала: Договори з постачальниками і покупцем, накладна від постачальника або рахунок і ПД, якщо "вхідна" ПН по оплаті, "вхідна" ПН, якщо була -ТТНка, і аналогічний пакет покупця. І обов'язково сканкопію листа, який надіслала до таблиці через кабінет з описом підприємства. Саму заблоковану ПН і квитанцію до неї приєднувати не потрібно (інформація від ДФС).

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”