Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

ON писав:Но вторая налоговая накладная ошибочно выписанная. Она же не должна включаться в НДС декларацию.А суды принимают решения в пользу налоговой по таким спорам, не знаете?
да не включается, но у нас выписали ппр, мы пока на административном обжаловании до суда пока не дошли, наш инспектор сказала что еще таким как мы ДФС отклонила, суд признал в пользу плательшика)

dalia
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 29 липня 2015, 10:47
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення dalia »

Добрый день. У меня вчера не принято Повідомлення не принято . Відсутній факт Зупинення. Я проверила Повідомлення та дійсно номер налог. накл стит не верно . Я такой не ставила. Я писала 21 а указано 219197. Як ви гадаєте я можу в друге подати повідомлення ???

dalia
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 29 липня 2015, 10:47
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення dalia »

Добрый день. У меня вчера не принято Повідомлення не принято . Відсутній факт Зупинення. Я проверила Повідомлення та дійсно номер налог. накл стит не верно . Я такой не ставила. Я писала 21 а указано 219197. Як ви гадаєте я можу в друге подати повідомлення ???

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

dalia писав:Добрый день. У меня вчера не принято Повідомлення не принято . Відсутній факт Зупинення. Я проверила Повідомлення та дійсно номер налог. накл стит не верно . Я такой не ставила. Я писала 21 а указано 219197. Як ви гадаєте я можу в друге подати повідомлення ???
Конечно, можете

Nataly7775
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 06 листопада 2017, 14:04
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Nataly7775 »

Nataly7775 писав:
IUL писав:
Irisk@ писав:У нас приняли сегодня таблицу - производители!!! Я их измором взяла. Таблица подана в 25й раз, одна и та же. В этот раз без "пояснень", без каких либо дополнительных документов. Просто в очередной раз подала и БАЦ!!! Только измором!!! Мы не проходим ни по каким формулам и расчетам и близко.
Ну хоть какой-то прорыв у производителя! Отпишитесь, плиз, по дальнейшей рег. НН, после "врахування даних".
И у нас вчера наконец-то приняли таблицу!!!Тоже производители.
Думаю из-за увеличения налоговой нагрузки в октябре.
УРА!После принятия Таблицы зарегистрировалась НН при превышении 600 тыс.грн.

ElenaHelena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 30 листопада 2017, 12:44
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення ElenaHelena »

Inna Medvetska писав:
ElenaHelena писав:
marina11 писав: У мене ще такого не було. Але ящо Ви уважно перевірили всі реквізити РК, вказані у повідомленні, і вони правильні - готуйте скаргу, з описом зупинено/відсутність зупинення. І паралельно до ДФС і омбудсмену.
Якщо в РК сума ПДВ минусова, то в Повідомленні я теж пишу мінусову?
І ще питання. В реєстрі заблокованих РК в кабінеті платника в графі "обсяг операцій" стоїть 0. Може мені в Повідомленні теж ставить 0?
а що це за розділ такий заблокованих Пн і РК, а то я щось знайти не можу
Вибачте, то я коряво написала. Я мала на увазі в ЄРПН "реєстрацію зупинено"

ElenaHelena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 30 листопада 2017, 12:44
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення ElenaHelena »

ElenaHelena писав:
Inna Medvetska писав:
ElenaHelena писав: Якщо в РК сума ПДВ минусова, то в Повідомленні я теж пишу мінусову?
І ще питання. В реєстрі заблокованих РК в кабінеті платника в графі "обсяг операцій" стоїть 0. Може мені в Повідомленні теж ставить 0?
а що це за розділ такий заблокованих Пн і РК, а то я щось знайти не можу
Вибачте, то я коряво написала. Я мала на увазі в ЄРПН "реєстрацію зупинено"
А чи не треба в тому Повідомленні окрім № і дати РК ще давати дані ПН? В гр.3 "Порядковий номер ПН (РК) я ставлю № РК якщо він заблокований?

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

dalia писав:Добрый день. У меня вчера не принято Повідомлення не принято . Відсутній факт Зупинення. Я проверила Повідомлення та дійсно номер налог. накл стит не верно . Я такой не ставила. Я писала 21 а указано 219197. Як ви гадаєте я можу в друге подати повідомлення ???
Конечно можете.
Я думал только мне кажется что оно каким-то чудесным образом меняет данные в повидомленни))

ON
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 23 листопада 2017, 14:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення ON »

Но вторая налоговая накладная ошибочно выписанная. Она же не должна включаться в НДС декларацию.А суды принимают решения в пользу налоговой по таким спорам, не знаете?

да не включается, но у нас выписали ппр, мы пока на административном обжаловании до суда пока не дошли, наш инспектор сказала что еще таким как мы ДФС отклонила, суд признал в пользу плательшика)

Так вы не разблокировали вторую ошибочно выписанную накладную?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

ElenaHelena писав:
Inna Medvetska писав:
ElenaHelena писав: Якщо в РК сума ПДВ минусова, то в Повідомленні я теж пишу мінусову?
І ще питання. В реєстрі заблокованих РК в кабінеті платника в графі "обсяг операцій" стоїть 0. Може мені в Повідомленні теж ставить 0?
а що це за розділ такий заблокованих Пн і РК, а то я щось знайти не можу
Вибачте, то я коряво написала. Я мала на увазі в ЄРПН "реєстрацію зупинено"
я цих пн і рк в себе в кабінеті не бачу, чи може не туди дивлюся

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”