Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

barash_vn писав:
barash_vn писав:
marina11 писав: Ваше прохання не має короткої і швидкої відповіді. Рекуомендую перечитати перші десь сторінок 4 цієї гілки обговорення. Отримаєте відповіді на більшість своїх запитань, навіть тих, про існування яких і не знали. Що залишиться незрозумілим - запитаєте. У двох словах: Для розблокування цієї конкретної ПН Ви маєте подати у ДФС пакет документів, який підтверджує реальність даної господарської операції. Для уникнення подальших блокувань - подати таблицю, у якій зазначити основні види своєї діяльності з підтвердженням молжливостей здійснювати цю діяльність.
Дякую Вам !!!!
Копії документів потрібно завіряти ????
Надіслала повідомлення "ПОВІДОМЛЕННЯ
про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено" з усім пакетом документів. Прийшла кв. № 2 "Повідомлення від 02.03.2020 № 1 щодо надання пояснення та копій документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних прийнято до розгляду."
Тепер мені від податкової прийде ще відповідь, чи як це має бути??????#wall# #wall# #wall#

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

barash_vn писав:
barash_vn писав:
barash_vn писав: Дякую Вам !!!!
Копії документів потрібно завіряти ????
Надіслала повідомлення "ПОВІДОМЛЕННЯ
про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено" з усім пакетом документів. Прийшла кв. № 2 "Повідомлення від 02.03.2020 № 1 щодо надання пояснення та копій документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних прийнято до розгляду."
Тепер мені від податкової прийде ще відповідь, чи як це має бути??????#wall# #wall# #wall#
теперь ждите рішення

Mr.Massa
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 27 листопада 2013, 09:18
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Mr.Massa »

brazhkate писав: РК на неплательщика
не хочу вас расстраивать, но по ходу на неплательщика РК никто не хочет возвращать. у меня похожея ситуация, так налоговая такую пургу рассказывает, аж становится страшно....

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Mr.Massa писав:
brazhkate писав: РК на неплательщика
не хочу вас расстраивать, но по ходу на неплательщика РК никто не хочет возвращать. у меня похожея ситуация, так налоговая такую пургу рассказывает, аж становится страшно....
У нас разблокировали РК на неплательщика только по Скарге! Так что, не все потеряно.

Богдана19
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 02 жовтня 2019, 12:47
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Богдана19 »

Добрый день. Обнаружила в ел. кабинете Решение о соответствии наашего предприятия критериям риска п. 8. Нас поставили в блок. На это решение я подаю сразу жалобу? Я правильно понимаю? На НН которыу буду отправлять будет блок - то на них сначала Повидомлення, а потом скарга, а на это решение - сразу скарга на ДПС Украины или района

Богдана19
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 02 жовтня 2019, 12:47
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Богдана19 »

Богдана19 писав:Добрый день. Обнаружила в ел. кабинете Решение о соответствии наашего предприятия критериям риска п. 8. Нас поставили в блок. На это решение я подаю сразу жалобу? Я правильно понимаю? На НН которыу буду отправлять будет блок - то на них сначала Повидомлення, а потом скарга, а на это решение - сразу скарга на ДПС Украины или района

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

Добрый день. Подскажите : На сегодняшний день: новосозданное предприятие с НДС: блокируются ли сразу все НН ? К чему готовится?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

nikosbud писав:Добрый день. Подскажите : На сегодняшний день: новосозданное предприятие с НДС: блокируются ли сразу все НН ? К чему готовится?
Можу помилятись, але з 1.02 норма ризиковості новоствореного вилучена. Я б була оптимісткою, головне реєструвати після постачальника, якщо торгівля. Частіше перевіряйте в кабінеті вхідні листи, зазвичай, такі листи ризиковості висилаються.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Валерий Фоп писав:Добрый вечер. Я ФОП единщик 3 группа + НДС. Подал таблицу данных - пришел ответ: "невраховано", Причина: "виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявних у платника податку основним засобам". Послал повторно, в объяснении приложил перечень оборудования. Опять такой же ответ. Чего они от меня хотят? Может мне какой-то отчет надо подать? Подскажите, кто знает.
А Вас уже блокують ? Якщо ні, то , може, і не будуть ? Чи Ви лист відповідності критеріям отримали ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Валерий Фоп писав:
Началось все с того, что заблокировали НН. Я заполнил таблицу с пояснениями и также подал повідомлення про пояснення по приостановленной НН. Таблица врахувалась автоматом. На следующий денб пришло неврахування, уже в ручном режиме. Причина: "виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявних у платника податку основним засобам". Подал таблицу повторно, с более подробным описанием и перечнем оборудования которое у меня есть (мое личное). 03.03.2020 получил ответ по НН - зарегистрировали. А сегодня приходит ответ по таблице - опять не враховано, причина снова "виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявних у платника податку основним засобам".
Здається, податкова причепилась до основних засобів, типу, офіційно не бачать. Почитайте звіт 20 опп Основні засоби власні чи орендовані . Все майно у власності на пишіть але якесь приміщення чи машину раджу вписати. Після прийняття звіту знову таблицю подавайте , вписавши в опис діяльності ще і його. Зауважу, це мої поради. Особисто із такої ситуації не виходила. Якщо вже 20-опп не допоможе, то потрібно їхати особисто в податкову.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”