Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
dana510
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 11 серпня 2017, 14:23
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення dana510 »

У мене аналогічна ситуація. Навіть причину блокування таку ж вказали. Відправила 02.04. таблицю данних платника і пояснення по накладним ( у мене їх 3 по лодному контракту). Написала пояснення і прикріпила вкладення: підписані видаткові накладні, контракт, ТТН на доставку від нас до покупця , виписки про оплату) . Трохи описала як вирощували пшеницю. Яккщо підписані на Баланс Агро чи Ютеку агро там є класні статті. Сьогодні прийшла квитанція про неврахування таблиці :aggressive: і три рішення про реєстацію.

ЮліяМосіна
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 червня 2019, 05:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЮліяМосіна »

Дякую!!!!! Буду пробувати.

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

День добрый, а подскажите по таблице J1312303, что именно туда мы указываем? Нам заблокировали РК, мы хотим подать объяснение, но читаю что изначально многие отправляют эту таблицу. Она что то дает эта таблица? Заранее спасибо

podolyanochka2017
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2020, 19:58
Подякували: 11 разів

Повідомлення podolyanochka2017 »

Таблиця даних платника ПДВ J1312303 згідно з Порядком зупинення реєстрації ПН/РК №1165 є однією з обов'язкових ознак безумовної реєстрації. У ній треба вказати код діяльності за КВЕД і коди УКТЗЕД купленого товару/послуг, коди УКТЗЕД товарів/послуг, які постачаємо ми. До неї можна додати лише 1 Документ довільного формату J1360102 - прикріпити скан відомості залишків на звітну дату чи якусь податкову чи статистичну звітність. Більше одного прикріпленого документа - і Таблиця не приймається :o

podolyanochka2017
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2020, 19:58
Подякували: 11 разів

Повідомлення podolyanochka2017 »

Ще треба перевірити в Електронному кабінеті, чи не надійшов Додаток 4 - Рішення про присвоєння статусу "ризикового" підприємства. А взагалі -https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/116 ... %D0%BF#n12 Там перелік необхідних документів для розблокування вказано у п.6


vikater
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 09 квітня 2020, 17:21
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vikater »

podolyanochka2017 писав:
09 квітня 2020, 12:06
Таблиця даних платника ПДВ J1312303 згідно з Порядком зупинення реєстрації ПН/РК №1165 є однією з обов'язкових ознак безумовної реєстрації. У ній треба вказати код діяльності за КВЕД і коди УКТЗЕД купленого товару/послуг, коди УКТЗЕД товарів/послуг, які постачаємо ми. До неї можна додати лише 1 Документ довільного формату J1360102 - прикріпити скан відомості залишків на звітну дату чи якусь податкову чи статистичну звітність. Більше одного прикріпленого документа - і Таблиця не приймається :o
Добрий день, підкажіть, будь ласка, з яким документом прийняли у Вас таблицю. Та пояснення до таблиці Ви надавали?

Також, шановні колеги, буду вдячна за підказку, скановані копії документів - це скановані оригінали чи можна і ксерокопії. Якщо ксерокопії, то завіряти їх же не потрібно? Як краще? По поставці в мене лише ксерокопії поки що, оригінали будуть не скоро

podolyanochka2017
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2020, 19:58
Подякували: 11 разів

Повідомлення podolyanochka2017 »

Я додала відомість залишків продукції за формою, яку минулоріч із запитами нам надсилала податкова. Там і надходження урожаю, і реалізація, і вартість ОЗ. Не знаю,як можна поділитися шаблоном(((Мені врахували Таблицю, і я вже сьогодні зареєструвала одну із заблокованих ПН. А от пояснення я пробувала надати, але не прийнялося з формулюванням про те, що не було рішення про визнання ризиковим підприємством. Скани оригіналів я дуже просила зробити своїх покупців і надіслати по електронці. Дай їм, Боже, здоров'я :work:

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Доброго всім дня!
Проясніть, будьте ласкаві, такі нюанси:

1. Таблицю платника податку складаємо за принципом: один код УКТ ЗЕД/ДК (вихід), тобто заблокований, = одна Таблиця. Наприклад, якщо у заблокованій накладній було 2 коди, то треба дві Таблиці і т.д.?

2. Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено - подається за принципом: одна ПН = одне Повідомлення. Повідомлення подається ЛИШЕ ПІСЛЯ прийняття таблиці чи можна відправляти слідом?
Щиро дякую.

vikater
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 09 квітня 2020, 17:21
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vikater »

podolyanochka2017 писав:
09 квітня 2020, 19:03
Я додала відомість залишків продукції за формою, яку минулоріч із запитами нам надсилала податкова. Там і надходження урожаю, і реалізація, і вартість ОЗ. Не знаю,як можна поділитися шаблоном(((Мені врахували Таблицю, і я вже сьогодні зареєструвала одну із заблокованих ПН. А от пояснення я пробувала надати, але не прийнялося з формулюванням про те, що не було рішення про визнання ризиковим підприємством. Скани оригіналів я дуже просила зробити своїх покупців і надіслати по електронці. Дай їм, Боже, здоров'я :work:
Дякую, вітаю з реєстрацією! Про форму зрозуміла, є така

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”