Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Tasa писав:
04 червня 2020, 12:10
Народ підкажіть - відправила Пояснення на розблокування сьогодні, але у періоді - травень (((,
Побачила як відправила вже, кв.2 прийшла...
Пройде чи як бути ?
ЗІ збиралась все з ним з травня, да й не дивлюсь що червень надворі 8-)
Вже ж зробили. :unknown: Тож тепер лише чекайте. Процедура відкликання "Повідомлення" у будь-якому разі не передбачена. :( І повторне повідомлення у вірному періоді відхилиться. Таку помилку сервер може і не помітити, мені колись таблицю врахували.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Lika_27 писав:
04 червня 2020, 10:42
Спойлер
marina11 писав:
04 червня 2020, 08:12
Tasa писав:
03 червня 2020, 16:19
Дівчатоньки і хлопчики, хто не жадіна :-) поділіться зразком Пояснень до Повідомлення на розблокування...
Сиджу 2-й день - і вірите, ваще ніяк не йде :cry:
Тільки думки стягнеш докупи - треба щось термінове робить, і так щоразу...
Ще б коротенько про профіль діяльності, так як пояснення по різних профілях ну дуже різні. Торгівля піде?
У меня торговля,если можно скиньте мне пожалуйста!
У приватні зазирніть.

MadBuhgalter
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 04 червня 2020, 13:59

Повідомлення MadBuhgalter »

Колеги доброго дня!
Якщо я відправила повідомлення на розблокування 28.06.2020 сьогодні 5 день, що настає за отриманням ДПС повідомленням - рішення я отримаю сьогодні? В кого як розгладали ці повідомлення останнім часом.
І ще питання: в електронному кабінеті в розді ППІ в мене стоїть галочка навпроти - Постачанна та придбання однакових товарів чи послуг за останні 6 місяців складає понад 50 відс. Але наскільки я розумії це застарілий показник ППІ. На ряду з іншими, бо вони не відповідають новим згідно порядку 1165? Воно мені чимсь допоможе? Ми працюємо з середини квітня, займаємось перевезенням.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

MadBuhgalter писав:
04 червня 2020, 14:34
Колеги доброго дня!
Якщо я відправила повідомлення на розблокування 28.06.2020 сьогодні 5 день, що настає за отриманням ДПС повідомленням - рішення я отримаю сьогодні? В кого як розгладали ці повідомлення останнім часом.
І ще питання: в електронному кабінеті в розді ППІ в мене стоїть галочка навпроти - Постачанна та придбання однакових товарів чи послуг за останні 6 місяців складає понад 50 відс. Але наскільки я розумії це застарілий показник ППІ. На ряду з іншими, бо вони не відповідають новим згідно порядку 1165? Воно мені чимсь допоможе? Ми працюємо з середини квітня, займаємось перевезенням.
У них строк - 10 днів для розгляду. Якщо отримаєте відповідь сьогодні - Ви везунчик. Для прикладу, подавала таблицю з кодами (строк розгляду 5 днів), відповідь прийшла на 5-й день час 18-00.

NanaAnna
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 05 червня 2020, 11:36

Повідомлення NanaAnna »

Перевірте в ОСОБОВОМУ КАБІНЕТІ на вклаці "Вхідні/вихідні документи", можливо там вже є інформація...

saharunka
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 07 вересня 2017, 13:20
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення saharunka »

Доброго дня!... Заблоковане РК на неплатника.. :help: Була лише авансова оплата та повернення коштів в звязку із відмовою від товару ....Підставою для зупинення такої реєстрації, з слугував факт, що рк складений та поданий на реєстрацію у термін, що перевищує 14 календарних днів з дня складання податкової накладної, п.6 Критеріїв ризиковості здійснення операцій :dash: Колеги, підкажіть - як написати повідомлення на розблокування щоб прийшла позитивна відповідь??? може хто з таким стикався, як поступав?

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Подскажите, пожалуйста, в эл.кабинете в разделе звітності возле таблицы платника стоит: "Історія подання, Вважається неподаним, Помилка оформлення документу, видалений звіт, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail" - это непринято?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Лиственница писав:
05 червня 2020, 14:18
Подскажите, пожалуйста, в эл.кабинете в разделе звітності возле таблицы платника стоит: "Історія подання, Вважається неподаним, Помилка оформлення документу, видалений звіт, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail" - это непринято?
Ні, якщо Ви отримали квитанцію 2 про ОК, то таблиця прийнята до розгляду.
Я так розумію , так пише тоді, коли таблиця автоматично не врахована - Ви не с/г та постачання за тими кодами не більше 75% від обсягу (якось так згідно того пункту, на який посилаються в квитанції 2)

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Лиственница писав:
05 червня 2020, 14:18
Подскажите, пожалуйста, в эл.кабинете в разделе звітності возле таблицы платника стоит: "Історія подання, Вважається неподаним, Помилка оформлення документу, видалений звіт, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail" - это непринято?
Зайдите в "вхідні/вихідні документи" и там у вас будет "рішення" по вашей таблице

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

Здравствуйте коллеги! Может кто-то поделиться опытом: После получения п.8 Критеріїв ризиковості платника податку- у кого -нибудь регистрировались НН? (например, по товару ) Или это картина Репина : приплыли?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”