Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

marina11 писав:
25 червня 2020, 10:47
Lika_27 писав:
25 червня 2020, 10:44
Подскажите пожалуйста еще один момент, в каком формате отправлять сканы? jpeg подходит?
Ні, ДПС "любить" РDF. Принаймні додатки приймає виключно у ньому. І є обмеження по об'єму. Здається 2 МБ.
Да,я уже поняла, т.к. даже файл не грузится! А копии надо заверять, или достаточно отсканить оригиналы и все?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Lika_27 писав:
25 червня 2020, 10:53
Спойлер
marina11 писав:
25 червня 2020, 10:47
Lika_27 писав:
25 червня 2020, 10:44
Подскажите пожалуйста еще один момент, в каком формате отправлять сканы? jpeg подходит?
Ні, ДПС "любить" РDF. Принаймні додатки приймає виключно у ньому. І є обмеження по об'єму. Здається 2 МБ.
Да,я уже поняла, т.к. даже файл не грузится! А копии надо заверять, или достаточно отсканить оригиналы и все?
Достатньо відсканувати. І можна трішки почитати тему. Все це неодноразово обговорювалося.

Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

Подскажите пожалуйста , предприятие открылось в 2007 году, форма 20ОПП видимо не сдавалась, не могу найти( Как быть, ее можно сейчас сдать? как это может повлиять на решение пояснения?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Tasa писав:
24 червня 2020, 10:41
Дівчатка і хлопчики - а як у нас зараз із штрафами за просрочку реєстраціі ? Карантин же продовжили до 31.07
І питання до тих, кому "пощастило" так як мені з п.8 Критеріїв (
- чи відправлятимите на реєстрацію пн - знаючи що 100% буде блок ?

На даний момент блоканули 40 шт - і нема часу ні на що зовсім, руки просто опускаються і допомоги нізвідки чекать :cry:
Теж та сама ситуація, потрапили в ризикові по пункту п.8 Критеріїв(( Подали уточненку, зняли податковий кредит від ризикового постачальника. В Повідомленні про невідповідність критеріям ризиковості в тому числі написали про подану уточненку. Чекаємо, який буде результат...
В податковій сказали, що ризиковість не знімуть допоки або постачальник не зніме з себе ризиковість або поки ми не знімемо ПК від нього..
Податкові, поки карантин, не реєструватимемо. Боюсь, що поки ми виведемось з ризикових, розбіжаться всі клієнти, але що вже зробиш.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:05
Спойлер
Tasa писав:
24 червня 2020, 10:41
Дівчатка і хлопчики - а як у нас зараз із штрафами за просрочку реєстраціі ? Карантин же продовжили до 31.07
І питання до тих, кому "пощастило" так як мені з п.8 Критеріїв (
- чи відправлятимите на реєстрацію пн - знаючи що 100% буде блок ?

На даний момент блоканули 40 шт - і нема часу ні на що зовсім, руки просто опускаються і допомоги нізвідки чекать :cry:
Теж та сама ситуація, потрапили в ризикові по пункту п.8 Критеріїв(( Подали уточненку, зняли податковий кредит від ризикового постачальника. В Повідомленні про невідповідність критеріям ризиковості в тому числі написали про подану уточненку. Чекаємо, який буде результат...
В податковій сказали, що ризиковість не знімуть допоки або постачальник не зніме з себе ризиковість або поки ми не знімемо ПК від нього..
Податкові, поки карантин, не реєструватимемо. Боюсь, що поки ми виведемось з ризикових, розбіжаться всі клієнти, але що вже зробиш.
Я не включала в кредит теж... Але ще не зібрала все на подачу Повідмлення...
Як вам вдалося так швидко зібрати все ?
А з пакето доків подавали все про взаємовідносини з ризиковим постачальником чи ні ?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Tasa писав:
25 червня 2020, 14:20
Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:05
Спойлер
Tasa писав:
24 червня 2020, 10:41
Дівчатка і хлопчики - а як у нас зараз із штрафами за просрочку реєстраціі ? Карантин же продовжили до 31.07
І питання до тих, кому "пощастило" так як мені з п.8 Критеріїв (
- чи відправлятимите на реєстрацію пн - знаючи що 100% буде блок ?

На даний момент блоканули 40 шт - і нема часу ні на що зовсім, руки просто опускаються і допомоги нізвідки чекать :cry:
Теж та сама ситуація, потрапили в ризикові по пункту п.8 Критеріїв(( Подали уточненку, зняли податковий кредит від ризикового постачальника. В Повідомленні про невідповідність критеріям ризиковості в тому числі написали про подану уточненку. Чекаємо, який буде результат...
В податковій сказали, що ризиковість не знімуть допоки або постачальник не зніме з себе ризиковість або поки ми не знімемо ПК від нього..
Податкові, поки карантин, не реєструватимемо. Боюсь, що поки ми виведемось з ризикових, розбіжаться всі клієнти, але що вже зробиш.
Я не включала в кредит теж... Але ще не зібрала все на подачу Повідмлення...
Як вам вдалося так швидко зібрати все ?
А з пакето доків подавали все про взаємовідносини з ризиковим постачальником чи ні ?
По ризиковому постачальнику не подавала нічого...
По документах - дізнались про статус в п"ятницю - сьогодні лише подали. Керівництво , навпаки, нервує, що довго..
Подавали з документів - виписку з ЄДРПОУ, договори на оренду офісу, складу, форму 20-опп, договори з основними постачальниками, покупцями, перевізниками, інвентаризаційний опис з переліком основних засобів на складі, документ , що підтверджує кількість працівників - я подавала звіт єсв за останній місяць, витягнутий з кабінету платника бланк з розрахунком показників податкової історії, уточненку. В Інформації все це описувала. Вийшло на 35 додатків до Повідомлення. Ви кажете, що я швидко все зібрала - в мене тепер відчуття, що не все подала, що могла))

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Lika_27 писав:
25 червня 2020, 13:44
Подскажите пожалуйста , предприятие открылось в 2007 году, форма 20ОПП видимо не сдавалась, не могу найти( Как быть, ее можно сейчас сдать? как это может повлиять на решение пояснения?
Я по все фирмам, по которым не подавалась 20-ОПП, подала на этой неделе.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:38
Спойлер
Tasa писав:
25 червня 2020, 14:20
Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:05
Спойлер

Теж та сама ситуація, потрапили в ризикові по пункту п.8 Критеріїв(( Подали уточненку, зняли податковий кредит від ризикового постачальника. В Повідомленні про невідповідність критеріям ризиковості в тому числі написали про подану уточненку. Чекаємо, який буде результат...
В податковій сказали, що ризиковість не знімуть допоки або постачальник не зніме з себе ризиковість або поки ми не знімемо ПК від нього..
Податкові, поки карантин, не реєструватимемо. Боюсь, що поки ми виведемось з ризикових, розбіжаться всі клієнти, але що вже зробиш.
Я не включала в кредит теж... Але ще не зібрала все на подачу Повідмлення...
Як вам вдалося так швидко зібрати все ?
А з пакето доків подавали все про взаємовідносини з ризиковим постачальником чи ні ?
По ризиковому постачальнику не подавала нічого...
По документах - дізнались про статус в п"ятницю - сьогодні лише подали. Керівництво , навпаки, нервує, що довго..
Подавали з документів - виписку з ЄДРПОУ, договори на оренду офісу, складу, форму 20-опп, договори з основними постачальниками, покупцями, перевізниками, інвентаризаційний опис з переліком основних засобів на складі, документ , що підтверджує кількість працівників - я подавала звіт єсв за останній місяць, витягнутий з кабінету платника бланк з розрахунком показників податкової історії, уточненку.
В Інформації все це описувала. Вийшло на 35 додатків до Повідомлення. Ви кажете, що я швидко все зібрала - в мене тепер відчуття, що не все подала, що могла))
Ми минулого четверга дізналися про це "щастя" - і я не далеко про двинулась з підготовкою Повідомлення (( Ви молодець, успіху вам

Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

Подскажите пожалуйста, а где его вытянуть"витягнутий з кабінету платника бланк з розрахунком показників податкової історії"

Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

Тюша писав:
25 червня 2020, 14:49
Lika_27 писав:
25 червня 2020, 13:44
Подскажите пожалуйста , предприятие открылось в 2007 году, форма 20ОПП видимо не сдавалась, не могу найти( Как быть, ее можно сейчас сдать? как это может повлиять на решение пояснения?
Я по все фирмам, по которым не подавалась 20-ОПП, подала на этой неделе.
А его сразу принимают?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”