Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:38
Tasa писав:
25 червня 2020, 14:20
Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:05
Спойлер

Теж та сама ситуація, потрапили в ризикові по пункту п.8 Критеріїв(( Подали уточненку, зняли податковий кредит від ризикового постачальника. В Повідомленні про невідповідність критеріям ризиковості в тому числі написали про подану уточненку. Чекаємо, який буде результат...
В податковій сказали, що ризиковість не знімуть допоки або постачальник не зніме з себе ризиковість або поки ми не знімемо ПК від нього..
Податкові, поки карантин, не реєструватимемо. Боюсь, що поки ми виведемось з ризикових, розбіжаться всі клієнти, але що вже зробиш.
Я не включала в кредит теж... Але ще не зібрала все на подачу Повідмлення...
Як вам вдалося так швидко зібрати все ?
А з пакето доків подавали все про взаємовідносини з ризиковим постачальником чи ні ?
По ризиковому постачальнику не подавала нічого...
По документах - дізнались про статус в п"ятницю - сьогодні лише подали. Керівництво , навпаки, нервує, що довго..
Подавали з документів - виписку з ЄДРПОУ, договори на оренду офісу, складу, форму 20-опп, договори з основними постачальниками, покупцями, перевізниками, інвентаризаційний опис з переліком основних засобів на складі, документ , що підтверджує кількість працівників - я подавала звіт єсв за останній місяць, витягнутий з кабінету платника бланк з розрахунком показників податкової історії, уточненку. В Інформації все це описувала. Вийшло на 35 додатків до Повідомлення. Ви кажете, що я швидко все зібрала - в мене тепер відчуття, що не все подала, що могла))
Подскажите пожалуйста, а вы информацию подавали про конкретного покупателя или поставщика по которому блок,или всех своих контрагентов указывали и описывали?

Olutsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 травня 2016, 15:02
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Olutsia »

Lika_27 писав:
25 червня 2020, 13:44
Подскажите пожалуйста , предприятие открылось в 2007 году, форма 20ОПП видимо не сдавалась, не могу найти( Как быть, ее можно сейчас сдать? как это может повлиять на решение пояснения?
Данні по формі 20ОПП можливо подивитись в ел. кабінеті в розділі Облікові данні платника - підрозділ Відомості про об'єкти оподаткування, якщо їх нема, то подаєте форму J1312002 (це для юр.осіб ). без цієї форми пояснення не приймають.

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Tasa писав:
25 червня 2020, 14:52
Olia123 писав:
25 червня 2020, 14:38
Спойлер
Tasa писав:
25 червня 2020, 14:20


Я не включала в кредит теж... Але ще не зібрала все на подачу Повідмлення...
Як вам вдалося так швидко зібрати все ?
А з пакето доків подавали все про взаємовідносини з ризиковим постачальником чи ні ?
По ризиковому постачальнику не подавала нічого...
По документах - дізнались про статус в п"ятницю - сьогодні лише подали. Керівництво , навпаки, нервує, що довго..
Подавали з документів - виписку з ЄДРПОУ, договори на оренду офісу, складу, форму 20-опп, договори з основними постачальниками, покупцями, перевізниками, інвентаризаційний опис з переліком основних засобів на складі, документ , що підтверджує кількість працівників - я подавала звіт єсв за останній місяць, витягнутий з кабінету платника бланк з розрахунком показників податкової історії, уточненку.
В Інформації все це описувала. Вийшло на 35 додатків до Повідомлення. Ви кажете, що я швидко все зібрала - в мене тепер відчуття, що не все подала, що могла))
Ми минулого четверга дізналися про це "щастя" - і я не далеко про двинулась з підготовкою Повідомлення (( Ви молодець, успіху вам
Вам також удачі) Все це треба просто пережити

Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

Olutsia писав:
25 червня 2020, 15:01
Lika_27 писав:
25 червня 2020, 13:44
Подскажите пожалуйста , предприятие открылось в 2007 году, форма 20ОПП видимо не сдавалась, не могу найти( Как быть, ее можно сейчас сдать? как это может повлиять на решение пояснения?
Данні по формі 20ОПП можливо подивитись в ел. кабінеті в розділі Облікові данні платника - підрозділ Відомості про об'єкти оподаткування, якщо їх нема, то подаєте форму J1312002 (це для юр.осіб ). без цієї форми пояснення не приймають.
Спасибо!Уже отправила!

Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

Слушайте, сегодня отправила таблицу и ее приняли с первого раза! Я не даже не знаю это хорошо или нет? Столько говорили на форуме.что отправляют по 100 раз

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Я сегодня тоже подала. Пришла квит. № 2 ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. а дальше "... Таблицю даних платника на додану вартість прийнято до розгляду".
Только что зашла в эл.кабинет, других квитанций нет, но в статусе отчета стоит "Історія подання, Вважається неподаним, Помилка оформлення документу, видалений звіт, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail" что бы это значило?

П.С. Уже увидела ответ в теме)

Скажите а к Повідомленню к разблокировке НН на услуги, внутри что писать если я пояснение на фирменном бланке сканирую?
И еще у меня НН по предоплате, есть договор, счет, банковская выписка, договора на аренду где осуществляю деятельность. Надо ли акты на услуги по аренде за предыдущий месяц прикладывать?
Услуга пока не закрыта, ну и как бы она в июне будет, и соответственно актов по аренде за июнь еще не дадут.
А и еще, отчеты надо тоже прилагать как к таблице ранее делали?

Lika_27
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 22 січня 2018, 12:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Lika_27 »

АленаИгоревна писав:
25 червня 2020, 15:53
Я сегодня тоже подала. Пришла квит. № 2 ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. а дальше "... Таблицю даних платника на додану вартість прийнято до розгляду".
Только что зашла в эл.кабинет, других квитанций нет, но в статусе отчета стоит "Історія подання, Вважається неподаним, Помилка оформлення документу, видалений звіт, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail" что бы это значило?

П.С. Уже увидела ответ в теме)

Скажите а к Повідомленню к разблокировке НН на услуги, внутри что писать если я пояснение на фирменном бланке сканирую?
И еще у меня НН по предоплате, есть договор, счет, банковская выписка, договора на аренду где осуществляю деятельность. Надо ли акты на услуги по аренде за предыдущий месяц прикладывать?
Услуга пока не закрыта, ну и как бы она в июне будет, и соответственно актов по аренде за июнь еще не дадут.
А и еще, отчеты надо тоже прилагать как к таблице ранее делали?
Спасибо! Я уже размечталась(

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Lika_27 писав:
25 червня 2020, 13:44
Подскажите пожалуйста , предприятие открылось в 2007 году, форма 20ОПП видимо не сдавалась, не могу найти( Как быть, ее можно сейчас сдать? как это может повлиять на решение пояснения?
Нам таблицу не приняли, а после 20ОПП регистрировали последующие НН. Но не долго, до след. месяца :lol: :lol: :lol:
Мы для перестраховки подали по всем фирмам 20ОПП, хотя раньше и думать не думали о них. Читала, что в этом ввели штраф за несвревременную подачу 20ОПП, которую надо подать в течение 10 дней после "придбання ОС". Там 510 грн за первый раз и около тысячи за 2 раз в году ( в общим админ штраф обыкновенный).

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

АленаИгоревна писав:
25 червня 2020, 15:53
Я сегодня тоже подала. Пришла квит. № 2 ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. а дальше "... Таблицю даних платника на додану вартість прийнято до розгляду".
Только что зашла в эл.кабинет, других квитанций нет, но в статусе отчета стоит "Історія подання, Вважається неподаним, Помилка оформлення документу, видалений звіт, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail" что бы это значило?

П.С. Уже увидела ответ в теме)

Скажите а к Повідомленню к разблокировке НН на услуги, внутри что писать если я пояснение на фирменном бланке сканирую?
И еще у меня НН по предоплате, есть договор, счет, банковская выписка, договора на аренду где осуществляю деятельность. Надо ли акты на услуги по аренде за предыдущий месяц прикладывать?
Услуга пока не закрыта, ну и как бы она в июне будет, и соответственно актов по аренде за июнь еще не дадут.
А и еще, отчеты надо тоже прилагать как к таблице ранее делали?
мы очередную таблицу подали вчера, но даже квит№2 не приходит :cry:

lesusha_2005
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 26 червня 2020, 09:38

Повідомлення lesusha_2005 »

Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка. Вперше заблокували РК на повернення коштів. п. 5 Критеріїв ризиковості здійснення операцій. З чого мені починати розблокування? Перечитала все, що тільки знайшла. В голові вже "каша". Які починати готувати документи, крім листа на повернення, банківської виписки, рахунку на оплату контрагенту? Які пояснення, таблиці, повідомлення? В ризикових підприємство не знайшла.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”