Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

АленаИгоревна писав:
02 липня 2020, 11:42
Дорогие коллеги, есть у кого положительный ответ на Таблицу, посланную на прошлой неделе?
У меня пока тишина и по Таблице и по Повидомленням.
П.С. За 10 лет оказания услуг впервые заблокировали налоговые, я в шоке, постоянные клиенты тоже, хоть суммы в налоговых 100грн ндс.
Я тоже на прошлой неделе отправляла повидомлення и тишина.. и у меня тоже впервые заблокировали сумма ндс 55,00 грн.

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Tetiano4ka писав:
01 липня 2020, 12:15
Добрый день. Скажите,пожалуйста, можно ли подать повторно повидомлення?
После пода 1 повідомлення пришло решение о не регистрации Нн, написали-что не хватает ТТН. Мы готовы их прикрепить.
Или только через жалобу?
Только через Жалобу. Добавьте ТТН, в тексте жалобы можно дописать: прошу учесть предоставленную ТТН и зарегистрировать НН

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

БНаташа писав:
02 липня 2020, 11:45

Я тоже на прошлой неделе отправляла повидомлення и тишина.. и у меня тоже впервые заблокировали сумма ндс 55,00 грн.
Увидела сейчас в кабинете у таблицы 5 появилось на 1 додаток больше, но ничего нигде не видно(((

П.С. У нескольких повидомлень тоже стало больше на 1, но как я понимаю это квитанции первичные, если считать их додатками тоже. :angry:

Luda04
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 липня 2020, 21:14

Повідомлення Luda04 »

Можете будь ласка допомогти.Вперше блокування ПН(Ми буд.організація,ПН потрібно виписати по авансу.
Я правильно розумію для початку протрібно подати таблицю платника податку(де вказати код будівництва і матеріали останні які закупили),а потім повідомлення на розблокування?Якщо є тільки договір,виписка,ліцензія цього замало?Якщо в когось є зразок повідомлення,поділіться будь ласочка lyudmila13041995@gmail.com

cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

Luda04 писав:
02 липня 2020, 22:51
Можете будь ласка допомогти.Вперше блокування ПН(Ми буд.організація,ПН потрібно виписати по авансу.
Я правильно розумію для початку протрібно подати таблицю платника податку(де вказати код будівництва і матеріали останні які закупили),а потім повідомлення на розблокування?Якщо є тільки договір,виписка,ліцензія цього замало?Якщо в когось є зразок повідомлення,поділіться будь ласочка lyudmila13041995@gmail.com
в мене ремонтні послуги і також блокують податкові накладні через відсутність таблиці.
подаю таблицю, але в мене її не приймають.
у таблиці податківці хочут бачити приміщення, склади, всі основні, кількість працівників, як фірма працює з замовниками, як з постачальниками, ТТНки на матеріали і т.п.

якщо заблокували податкову накладну на аванс, краще подавати повідомлення тоді, коли буде весь пакет документів, а саме акти виконаних робіт, банківськи виписки про оплати, списання матеріалів і т.п.
якщо просто подати договір, рахунок на сплату и виписку банку на авансовий платіж, скоріше за все буде відмова.

в мене також заблокували податкову накладну на авансовий платіж. чекаю коли роботи будуть виконані, підпишемо всі акти, списання матеріалів, і тільки тоді подам на розблокування. а поки замовник наш без податкового кредиту залишається. дуже не задоволений. :(

lllud
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 03 липня 2020, 15:04
Подякували: 1 раз

Повідомлення lllud »

Добрий день.С/г підприємствозаблокували пн по п.201.16, подала пояснення , відмовили у реєстрації у зв»язку з ненаданням первинних документів . Можливо хтось має зразок скарги на відмову реєстрації накладних, як правильно написати скаргу .

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Ну вот в 15-58 таблицю не враховано. Недостаточно информации(((

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Luda04 писав:
02 липня 2020, 22:51
Можете будь ласка допомогти.Вперше блокування ПН(Ми буд.організація,ПН потрібно виписати по авансу.
Я правильно розумію для початку протрібно подати таблицю платника податку(де вказати код будівництва і матеріали останні які закупили),а потім повідомлення на розблокування?Якщо є тільки договір,виписка,ліцензія цього замало?Якщо в когось є зразок повідомлення,поділіться будь ласочка lyudmila13041995@gmail.com
Подати Таблицю можете, але вона не розблокує ПН, та й її наврядчи врахують. Щодо доументів - є рішення судів, що якщо не настали строки виконання по договору можно й без тих документів розблоковувати. Але то через суд.

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

tania.tetyana28@gmail.com писав:
01 липня 2020, 19:16
Доброго дня. Блокують накладні з кодом 49.41. 20-ОПП подано, таблицю подавала вже декілька раз і завжди відмова в прийнятті, причина: виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам.. Що ще їм треба подати???? копії тех. паспортів, договори купівлі продажу, оренди на трансп. засоби подала, штатний, накази,ліцензії,опис діяльності. Може хтось щось підкаже. Вказую вхідні коди уктзед, це пальне, оренда, ремонтні роботи, а потім вже в колонці 4 - свій код 49.41.Що не так???
оборотно-сальдову відомість по рах.10 не подавали? може допоможе

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Tetiano4ka писав:
01 липня 2020, 12:15
Добрый день. Скажите,пожалуйста, можно ли подать повторно повидомлення?
После пода 1 повідомлення пришло решение о не регистрации Нн, написали-что не хватает ТТН. Мы готовы их прикрепить.
Или только через жалобу?
если вынесли решение об отказе в регистрации, повторно не получится. Теперь только через обжалование. Но ст.56 НКУ приостановлена. Скорее всего до конца карантина никто рассматривать жалобу не будет. Можно еще попробовать через суд.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”