Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Tasa писав:
06 липня 2020, 12:27
Tasa писав:
06 липня 2020, 09:01
Спойлер
Tasa писав:
03 липня 2020, 17:21
Колеги, попрошу тут - хто може поділитися зразком пояснення на розблокування - по оплаті і по відвантаженню виписана податкова...
І Скаргу теж би ....
vip.tacha@gmail.com
Спойлер
З мене могорич)
Буду дуже вдячна, бо мозок закипає і нічого нікуди не рухається (((
Колеги, хелп... Нікуди поки навіть зрушить неможу...
Щось тут у темі занадто тихо...
Колеги, тоді підкажіть який пакет стандартно ви подаєте на розблокування ПН ?
Наприклад якщо пн виписана була по передоплаті - чи треба подавати копії ВН/актів...
І щодо Пояснень - пишете чітко по ПН чи трохи більше розписуєте і щодо самого п-ва інфу...
На передоплату надійніше подавати підтверджувальні документи після завершення угоди і додавати копії ВН чи актів. Хоча у мене особисто проходило без них (2016-й).
Інформацію по підприємству надавала як окремий відсканований додаток (те, що додавала як пояснення до Таблиці).
По ПН пакет на "вхідну" закупівлю (Договір, Рахунок, накладна, ТТН, ПН, платіжне доручення), пакет на реалізацію (Договір, рахунок, накладна чи ПД) і коротке пояснення: ПН було сформовано на оплату/реалізацію клієнту ХХХХ згідно договору хххх, даний товар було закуплено у постачальника ХХХХХ за договором ХХХХХХХ.

Богдана19
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 02 жовтня 2019, 12:47
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Богдана19 »

Tasa писав:
03 липня 2020, 17:21
Колеги, попрошу тут - хто може поділитися зразком пояснення на розблокування - по оплаті і по відвантаженню виписана податкова...
І Скаргу теж би ....
vip.tacha@gmail.com

З мене могорич)
Буду дуже вдячна, бо мозок закипає і нічого нікуди не рухається (((
А причина, какой пункт???

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Богдана19 писав:
06 липня 2020, 13:10
Спойлер
Tasa писав:
03 липня 2020, 17:21
Колеги, попрошу тут - хто може поділитися зразком пояснення на розблокування - по оплаті і по відвантаженню виписана податкова...
І Скаргу теж би ....
vip.tacha@gmail.com

З мене могорич)
Буду дуже вдячна, бо мозок закипає і нічого нікуди не рухається (((
А причина, какой пункт???
самий "нехороший" - п.8 :cry:

Irchick
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 20 лютого 2015, 09:45
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irchick »

Всем добрый день!
Пришло решении комиссии об отказе регистрации НН (не зарегистрировали НН по п.1) и указали что мало предоставила документов - им нужны выписки, первичка и "договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції".
Можете подсказать что они имеют в виду "договори, довіреності, акти керівного органу платника податку..."?
А также, если кто стыкался, какие дальнейшие действия? Писать скаргу? Правда заблокировали код на услуги, я и Договор подвязала и платежку. Актов еще нет - предоплата. Прямо и не знаю что им еще предоставить...

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Подскажите пожалуйста, заблокировали налоговую накладную, я отправила пояснення 26.06.2020 г. до сих пор нет ответа. Сколько дней они рассматривают пояснення? и еще пояснення отправляется в ту налоговую в которую сдаю отчеты?

Irchick
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 20 лютого 2015, 09:45
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irchick »

БНаташа писав:
06 липня 2020, 15:10
Подскажите пожалуйста, заблокировали налоговую накладную, я отправила пояснення 26.06.2020 г. до сих пор нет ответа. Сколько дней они рассматривают пояснення? и еще пояснення отправляется в ту налоговую в которую сдаю отчеты?
Я подавала 26.06 - пришел ответ сегодня. Вообще, на рассмотрение им дается 5 рабочих дней

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Irchick писав:
06 липня 2020, 15:24
БНаташа писав:
06 липня 2020, 15:10
Подскажите пожалуйста, заблокировали налоговую накладную, я отправила пояснення 26.06.2020 г. до сих пор нет ответа. Сколько дней они рассматривают пояснення? и еще пояснення отправляется в ту налоговую в которую сдаю отчеты?
Я подавала 26.06 - пришел ответ сегодня. Вообще, на рассмотрение им дается 5 рабочих дней
А где вы смотрите ответ?

Irchick
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 20 лютого 2015, 09:45
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irchick »

БНаташа писав:
06 липня 2020, 15:44
Irchick писав:
06 липня 2020, 15:24
БНаташа писав:
06 липня 2020, 15:10
Подскажите пожалуйста, заблокировали налоговую накладную, я отправила пояснення 26.06.2020 г. до сих пор нет ответа. Сколько дней они рассматривают пояснення? и еще пояснення отправляется в ту налоговую в которую сдаю отчеты?
Я подавала 26.06 - пришел ответ сегодня. Вообще, на рассмотрение им дается 5 рабочих дней
А где вы смотрите ответ?
В реестре первичных документов

Helena1234
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 25 жовтня 2019, 09:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helena1234 »

Irchick писав:
06 липня 2020, 14:54
Всем добрый день!
Пришло решении комиссии об отказе регистрации НН (не зарегистрировали НН по п.1) и указали что мало предоставила документов - им нужны выписки, первичка и "договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції".
Можете подсказать что они имеют в виду "договори, довіреності, акти керівного органу платника податку..."?
А также, если кто стыкался, какие дальнейшие действия? Писать скаргу? Правда заблокировали код на услуги, я и Договор подвязала и платежку. Актов еще нет - предоплата. Прямо и не знаю что им еще предоставить...
Подавайте скаргу в электронном виде, документы прикрепляйте те же самые, я еще добавляла оборотно-сальдовую ведомость по движению товара и карточки складского учета, и пишите слезное письмо, что вы все делаете правильно, все операции законны, и просите пересмотреть решение о неразблокировании. У меня получилось.

Катик
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 07 липня 2020, 01:35
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Катик »

Доброй ночи
Подскажите по РК к НН
Нн выписана 17.06 ,зарегистрирована
Но покупатель отказался брать товар,
Выписываю РК 29.06 ,с кодом 103
Отправляю покупателю корректировку
Но документ не прийнято
Попередження- рк мстить видьемну сумму пдв
Документ не может бути прийнятий-рядок 1 графа # з/п групи коригування мистить некоректне значения 0"
И так рядок 2
И так рядок 3 и т.д

Как это исправить?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”