Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 17:10
І знову я з вами, шановні колеги :mocking:
Спойлер
Перші 10 податкових розблокували за рішенням регіональної комісії (Всі послуги однакові в мене), надихнувшись я відіслала ще на 10 податкових Повідомлення. Все одно типово було. І зараз прийшли рішення про неприйняття, причина: "Надання платником податку копій
документів, складених з порушенням законодавства: ____.______ "
Хто знає що це значить? Я сканувала документі з оригіналів у кольоровому зображенні. Може потрібно було копіювати та завіряти підписом з печаткою, але ж на перші 10 питань не було в ДФС(.
І 10 календарних днів для подання Скарги, це якщо рішення 13.07, це буде по 23.07 або по 22.07?
Видно у них нова мулька :(
У мене стали приходити рішення на скарги постачальника на нереєстрацію, а до цього по скарзі проходила реєстрація...
Я ще тільки почала відправляти повідомлення, і вже капець як сумно...

Юл__ия
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 липня 2017, 15:26
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Юл__ия »

а какая практика с заблокированными накладными, если выписать клона?

Primer2016
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 25 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Primer2016 »

Добрий день, колеги! Зіткнулась з такою ситуацією:
Домовленість з покупцем, що він сплачує передплату за товар "А" і ми на цю передплату реєструємо ПН.
В подальшому він робить замовлення на товар "А", "Б", "В" - і на момент відвантаження кожної партії робимо коригування до цієї ПН.
Все було добре, а сьогодні на РК прийшла відповідь: "сумма компенсації вартості товару/послуги 3209, зазначеного у розрахунку коригування на зменшення суми податкових зобо'язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п.5 критеріїв ризиковості здійснення операцій".
Перевірила всі попередні коригування - всі цифри вірні (на - та на +), також вірні цифри і в сьогоднішньому РК (відштовхувалась від попереднього) - і не можу зрозуміти в чому причина блокування :dash: :stars: :help:

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Юл__ия писав:
13 липня 2020, 18:21
а какая практика с заблокированными накладными, если выписать клона?
Ну з таким номером та датою вам не дадуть зробити на програмному рівні. А з іншим номером мабуть можливо, але тоді у вас буде подвійна сума ПДВ, тому що заблоковану ви повинні відобразити у декларації та на неї буде сума ПДВ зарезервована.
В мене директор сьогодні теж так хотів, але пдв і так бракує зараз((.

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Primer2016 писав:
13 липня 2020, 18:54
Добрий день, колеги! Зіткнулась з такою ситуацією:
Домовленість з покупцем, що він сплачує передплату за товар "А" і ми на цю передплату реєструємо ПН.
В подальшому він робить замовлення на товар "А", "Б", "В" - і на момент відвантаження кожної партії робимо коригування до цієї ПН.
Все було добре, а сьогодні на РК прийшла відповідь: "сумма компенсації вартості товару/послуги 3209, зазначеного у розрахунку коригування на зменшення суми податкових зобо'язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п.5 критеріїв ризиковості здійснення операцій".
Перевірила всі попередні коригування - всі цифри вірні (на - та на +), також вірні цифри і в сьогоднішньому РК (відштовхувалась від попереднього) - і не можу зрозуміти в чому причина блокування :dash: :stars: :help:
Це у вашого покупця за даними ДФС не вистачає товару 3209 для здійснення РК. В мене було таке, було отримано попередню оплату на 20шт товару, з початку відвантажили 10шт, а потім вирішили за іншим кодом товар на цю оплату взяти. На момент реєстрації РК мій покупець кудись продав 2шт, і в мене коригування заблокували з тієї причини, було РК на "0".

Primer2016
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 25 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Primer2016 »

АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 18:59
Primer2016 писав:
13 липня 2020, 18:54
Добрий день, колеги! Зіткнулась з такою ситуацією:
Домовленість з покупцем, що він сплачує передплату за товар "А" і ми на цю передплату реєструємо ПН.
В подальшому він робить замовлення на товар "А", "Б", "В" - і на момент відвантаження кожної партії робимо коригування до цієї ПН.
Все було добре, а сьогодні на РК прийшла відповідь: "сумма компенсації вартості товару/послуги 3209, зазначеного у розрахунку коригування на зменшення суми податкових зобо'язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п.5 критеріїв ризиковості здійснення операцій".
Перевірила всі попередні коригування - всі цифри вірні (на - та на +), також вірні цифри і в сьогоднішньому РК (відштовхувалась від попереднього) - і не можу зрозуміти в чому причина блокування :dash: :stars: :help:
Це у вашого покупця за даними ДФС не вистачає товару 3209 для здійснення РК. В мене було таке, було отримано попередню оплату на 20шт товару, з початку відвантажили 10шт, а потім вирішили за іншим кодом товар на цю оплату взяти. На момент реєстрації РК мій покупець кудись продав 2шт, і в мене коригування заблокували з тієї причини, було РК на "0".
так коригування в "0" - і реєструю я його, а не покупець......

Primer2016
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 25 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Primer2016 »

АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 18:59


Це у вашого покупця за даними ДФС не вистачає товару 3209 для здійснення РК. В мене було таке, було отримано попередню оплату на 20шт товару, з початку відвантажили 10шт, а потім вирішили за іншим кодом товар на цю оплату взяти. На момент реєстрації РК мій покупець кудись продав 2шт, і в мене коригування заблокували з тієї причини, було РК на "0".
а його можливо розблокувати, а то потрібно ще одне РК скласти (уже остаточне) і не знаю, що робити....

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Primer2016 писав:
13 липня 2020, 19:07
а його можливо розблокувати, а то потрібно ще одне РК скласти (уже остаточне) і не знаю, що робити....
Ну ви можете надіслати Повідомлення з документами за всіма операціями по РК та по ПН на яку його складено. Но чи розблокують :unknown:.... Зараз в мене враження, що розблокування - це лотерея 50/50

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Tasa писав:
13 липня 2020, 18:15
Спойлер
АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 17:10
І знову я з вами, шановні колеги :mocking:
Перші 10 податкових розблокували за рішенням регіональної комісії (Всі послуги однакові в мене), надихнувшись я відіслала ще на 10 податкових Повідомлення. Все одно типово було. І зараз прийшли рішення про неприйняття, причина: "Надання платником податку копій документів, складених з порушенням законодавства: ____.______ "
Хто знає що це значить? Я сканувала документі з оригіналів у кольоровому зображенні. Може потрібно було копіювати та завіряти підписом з печаткою, але ж на перші 10 питань не було в ДФС(.
І 10 календарних днів для подання Скарги, це якщо рішення 13.07, це буде по 23.07 або по 22.07?
Видно у них нова мулька :(
У мене стали приходити рішення на скарги постачальника на нереєстрацію, а до цього по скарзі проходила реєстрація...
Я ще тільки почала відправляти повідомлення, і вже капець як сумно...
Я теж "на радощах" увесь попередній тиждень збирала документи, писала пояснення. Вигоріла, сьогодні думала зроблю вихідний від пояснень, поточної роботи зі звітами багато. А тут таке... :cry:

Гостья Юлия
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 вересня 2017, 15:45
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Гостья Юлия »

АленаИгоревна писав:
13 липня 2020, 18:54
Юл__ия писав:
13 липня 2020, 18:21
а какая практика с заблокированными накладными, если выписать клона?
Ну з таким номером та датою вам не дадуть зробити на програмному рівні. А з іншим номером мабуть можливо, але тоді у вас буде подвійна сума ПДВ, тому що заблоковану ви повинні відобразити у декларації та на неї буде сума ПДВ зарезервована.
В мене директор сьогодні теж так хотів, але пдв і так бракує зараз((.
Лучше так не делать. Пару лет назад, когда только появился блок НН, попали в такую ситуацию. Клон можно сделать только под другим номером и не факт, что вам его снова не заблокируют. Лимит у вас уже сьеден. Заблокированную НН в любом случае прийдется разблокировать, а вот обязательства показывать по всем НН (не важно ошибочная она или нет).

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”