Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Irchick писав:
20 липня 2020, 20:43
Всем привет! У меня два вопроса: на одну заблокированную налоговую подала скаргу к повiдомленню - статус «принято». Сколько ждать ответа?
А по второй нн- не успела с подачей скарги (не дождалась документов от контрагента) в 10-дневный срок, пришёл отказ. Решила попробовать ещё раз подать повидомлення к заблокированной нн - пришёл ответ, что эта нн не является заблокированной... хотя и не могу её найти зарегистрированной. У меня выход один - через суд?
По терміну розгляду не знаю, здається днів 10.
Ви "електронним кабінетом" користуєтеся? Знайдіть цю ПН там. Якщо я не помиляюся, то вона повинна мати статус "відмовлено за результатом розгляду скарги", тож справді формально вона зараз не є у статусі "заблоковано". Повідомлення на кожну ПН можна подати лише один раз, як і скаргу. Тож тепер тільки суд.

Inata
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 липня 2020, 22:43

Повідомлення Inata »

marina11 писав:
20 липня 2020, 10:15
Inata писав:
15 липня 2020, 11:41
Спойлер
marina11 писав:
04 червня 2020, 08:12

Ще б коротенько про профіль діяльності, так як пояснення по різних профілях ну дуже різні. Торгівля піде?
Поделитесь, пожалуйста, и со мной образцом пояснения :help: :help: :help: ...первый раз столкнулась с блокировкой
Зазирніть у приватні.
В приватних повідомленнях нічого не має. І мені, як новому користувачу, ще не відкрили можливість писати Вам у приватні повідомлення. Можна на електронку ins745@ukr.net Завчасно дякую.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Подання скарги

Власний досвід:
1. Зібрані документи для "розблока" копіюю, у нижньому лівому куті пишу: Згідно з оригіналом. Директор (його підпис) ініціали, прізвище директора, печатка - на підпис. Підготовлені таким чином документи сканую, перетворюю у формат pdf, об'єдную у багатосторінковий файл з дотриманням розміру до 2Мб.
2. На бланку підприємства (той, що фірмовий) описуємо всю цю біду, чого не згодні з рішенням регіональної комісії, зазначаємо, що в судовому порядку рішення не оскаржувалося, просимо скасувати рішення регіональної комісії і зареєструвати накладну, вказуємо адресу (електронну, яку використовуєте для звітності), на яку надіслати рішення по скарзі - вимоги до скарги є в Порядку розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженому постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165. Оцю скаргу-пояснення підписую директором, ставлю печатку, (вже не пишу згідно з оригіналом і т.д.), сканую, перетворюю у формат pdf.
Послідовність роблю таку: скарга-пояснення, документи для "розблока". Розмір файлів-додатків до 2Мб, кількість таких додатків не більше 100 - це обмеження по скарзі.
Назва документу "Скарга на рішення комісії .....", а не пояснення, отримувач у скарзі (листі) - ДПС України (02000, м. Київ, Львівська площа, 8) - це у паперовому скарзі-поясненні,а не в електронному форматі скарги, скаржник - назва підприємтва,поштова адреса, контакт.телефон.
Оці всі вистраждані документи надсилаємо. Я робила через Сонату (можна інші програми), бо в кабінеті є свої приколи - більше не експериментую. І чекаємо на позитивну відповідь.
Щасти!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Отримала нову порцію заблокованих - і от тут питання, з яким ніяк не розберусь...
У квитанції про зупинення - показник D такий як мені писали ще 18.06 після першого блоку , як потрапили у ризикові...
Але зараз станом на липень показник D вже значно вищий ....
А в квитанції той же - що це ?
Кудись дзвонити мозок виносити - чи то без різниці...

ЗІ відчуття таке наче якесь чучало сидить і грається з кнопочкою... :evil:

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:
21 липня 2020, 16:35
Отримала нову порцію заблокованих - і от тут питання, з яким ніяк не розберусь...
У квитанції про зупинення - показник D такий як мені писали ще 18.06 після першого блоку , як потрапили у ризикові...
Але зараз станом на липень показник D вже значно вищий ....
А в квитанції той же - що це ?
Кудись дзвонити мозок виносити - чи то без різниці...

ЗІ відчуття таке наче якесь чучало сидить і грається з кнопочкою... :evil:
Дозвонилась в ДПС Києва - вибачте, показник D розраховується автоматично, нічим допомогти не можем (((
Зараз липень - я відправляла пн за 06 міс - але чому ж D такий самий як і 18.06 ? Не розумію
Куди дзвонити/писати далі ??

Valentina2012
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 13 січня 2020, 12:46
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valentina2012 »

Добрый вечер, коллеги, подскажите если никакого решения по разблокировке НН в течении 5 рабочих дней не пришло, что это означает?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Valentina2012 писав:
21 липня 2020, 18:45
Добрый вечер, коллеги, подскажите если никакого решения по разблокировке НН в течении 5 рабочих дней не пришло, что это означает?
Мій знайомий був у аналогічній ситуації. На період карантину терміни змінено. Можуть розглядати до його закінчення. Але наче аж так не нахабніють, просто трішки затримуються.

Valentina2012
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 13 січня 2020, 12:46
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valentina2012 »

На карантин сроки не продлили, пришли мои решения только 19.59, когда я их уже не ждала.

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Valentina2012 писав:
22 липня 2020, 08:54
На карантин сроки не продлили, пришли мои решения только 19.59, когда я их уже не ждала.
Це ще нормально. В мене теж після 20 години надійшли. Усі 10рішень, і одним часом. Як вони їх розглядають)))

Irchick
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 20 лютого 2015, 09:45
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irchick »

С этими блокировками я уже постоянная посетительница этого форума))
У меня новая фишка - заблокировали НН по коду, который отсутствует в таблице данных. Все бы хорошо, но в прошлом месяце мне также заблокировали НН с этим кодом, я подала таблицу, таблица принялась. Последующие НН за июнь с этим кодом регистрировались...
Эту таблицу что, каждый месяц отправлять им чтобы они не забывали?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”