Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Irchick писав:
22 липня 2020, 14:46
С этими блокировками я уже постоянная посетительница этого форума))
У меня новая фишка - заблокировали НН по коду, который отсутствует в таблице данных. Все бы хорошо, но в прошлом месяце мне также заблокировали НН с этим кодом, я подала таблицу, таблица принялась. Последующие НН за июнь с этим кодом регистрировались...
Эту таблицу что, каждый месяц отправлять им чтобы они не забывали?
Перевірте вхідні документи. Є вірогідність того, що прийняття таблиці відмінили... таке буває :unknown:

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Добрий день, підскажіть, як проводити організацію у ПН, якщо вони на загальних підставах без НДС, ІПН немає - с кодом 1000000....? спасибо

STr
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 29 листопада 2017, 18:55
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення STr »

Tasa писав:
21 липня 2020, 17:39
Tasa писав:
21 липня 2020, 16:35
Отримала нову порцію заблокованих - і от тут питання, з яким ніяк не розберусь...
У квитанції про зупинення - показник D такий як мені писали ще 18.06 після першого блоку , як потрапили у ризикові...
Але зараз станом на липень показник D вже значно вищий ....
А в квитанції той же - що це ?
Кудись дзвонити мозок виносити - чи то без різниці...

ЗІ відчуття таке наче якесь чучало сидить і грається з кнопочкою... :evil:
Дозвонилась в ДПС Києва - вибачте, показник D розраховується автоматично, нічим допомогти не можем (((
Зараз липень - я відправляла пн за 06 міс - але чому ж D такий самий як і 18.06 ? Не розумію
Куди дзвонити/писати далі ??
Показники D та P розраховуються (і відображаються в "блокувальних" квитанціях та кабінеті) з прив'язкою до місяця ВИПИСКИ податкової накладної і не залежать від місяця її реєстрації

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

STr писав:
22 липня 2020, 19:05
Спойлер
Tasa писав:
21 липня 2020, 17:39
Tasa писав:
21 липня 2020, 16:35
Отримала нову порцію заблокованих - і от тут питання, з яким ніяк не розберусь...
У квитанції про зупинення - показник D такий як мені писали ще 18.06 після першого блоку , як потрапили у ризикові...
Але зараз станом на липень показник D вже значно вищий ....
А в квитанції той же - що це ?
Кудись дзвонити мозок виносити - чи то без різниці...

ЗІ відчуття таке наче якесь чучало сидить і грається з кнопочкою... :evil:
Дозвонилась в ДПС Києва - вибачте, показник D розраховується автоматично, нічим допомогти не можем (((
Зараз липень - я відправляла пн за 06 міс - але чому ж D такий самий як і 18.06 ? Не розумію
Куди дзвонити/писати далі ??
Показники D та P розраховуються (і відображаються в "блокувальних" квитанціях та кабінеті) з прив'язкою до місяця ВИПИСКИ податкової накладної і не залежать від місяця її реєстрації
Дякую. От тільки чому про це не можуть скащати ні на гарячій лінії, ні в ДПС Києва...
Може підкажете де про це написано ? У порядку 1165 не знайшла..

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Первый раз попади в блок. Подскажите что писать в пояснении к уведомлению на разблокировку.Спасибо

Valentina2012
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 13 січня 2020, 12:46
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valentina2012 »

Коллеги , подскажите , ДПС в отказе в регистрации НН пишет : відсутні складські документи (інвентарізаційні описи) , зачем они мААААленькому предприятию "купи-продай" , а тем более зачем они ДПС? Опись надо делать на каждый товар? или на каждый день?

Valentina2012
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 13 січня 2020, 12:46
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valentina2012 »

svetabez писав:
23 липня 2020, 14:06
Первый раз попади в блок. Подскажите что писать в пояснении к уведомлению на разблокировку.Спасибо
Пишите ВСЁ !!! Какое замечательное предприятие, что у него имеется:
1.склады в количестве ... штук (документы прилагаются), офис (документы прилагаются), производственные помещения, к этому обязательно должно подтверждение подачи формы 20-опп Весь автопарк , если имеется
2.описываете работу предприятия: производство или купи-продай, или услуги
3. количество человек в штате (штатное расписание, приказы, размеры зарплаты (а то ДПС не видит наших зарплат))
4.Если производство - описываете : что,как ,каким инструментом-станком это делаете
4. перечисляете все основные средства , которые имеются на предприятии, сюда же можно приложить инвентаризационные описи
Потом все перечисленное сканируете и предоставляете.
Если вдруг или не вдруг знаете причину своего блока - подаете все документы по этой причине.
С личного опыта - не буду Вас расстраивать : всё это очень муторно и долго, а самое главное с опыта коллег и со своего опыта ВСЕ ЭТО не факт ,что поможет.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Valentina2012 писав:
23 липня 2020, 16:11
Коллеги , подскажите , ДПС в отказе в регистрации НН пишет : відсутні складські документи (інвентарізаційні описи) , зачем они мААААленькому предприятию "купи-продай" , а тем более зачем они ДПС? Опись надо делать на каждый товар? или на каждый день?
:unknown: Може хочуть на дату блоку? Я б їм дала «інвентаризацію» що перед останнім звітним балансом (якщо малиш, то 2019).А також приписала б інструкцію з ПСБУ та положення 879 коли і в які строки робиться інвентаризація. Вас ніякий документ, закон, положення не зобов’язує проводити інвентаризацію коли заманеться якомусь неуку, навіть, якщо він працює в дфс.
З.І. У мене такого і не питали. І я не надавала при розблокуванні ніяких штатних, складських доків.відбулася загальними фразами.

Valentina2012
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 13 січня 2020, 12:46
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valentina2012 »

Nelli-Nelli писав:
23 липня 2020, 17:22
Valentina2012 писав:
23 липня 2020, 16:11
Коллеги , подскажите , ДПС в отказе в регистрации НН пишет : відсутні складські документи (інвентарізаційні описи) , зачем они мААААленькому предприятию "купи-продай" , а тем более зачем они ДПС? Опись надо делать на каждый товар? или на каждый день?
:unknown: Може хочуть на дату блоку? Я б їм дала «інвентаризацію» що перед останнім звітним балансом (якщо малиш, то 2019).А також приписала б інструкцію з ПСБУ та положення 879 коли і в які строки робиться інвентаризація. Вас ніякий документ, закон, положення не зобов’язує проводити інвентаризацію коли заманеться якомусь неуку, навіть, якщо він працює в дфс.
З.І. У мене такого і не питали. І я не надавала при розблокуванні ніяких штатних, складських доків.відбулася загальними фразами.
Спасибо за ответ, в том то и дело, что я понимаю когда надо производить инвентаризацию, но ДПС пишет в каждом отказе про инвентаризационную опись. Скажите, а Вас вывели из рисковых? И в каком году это было?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Дабы не подавать инвентаризационную опись я, при блокировке, распечатываю карточку счёта из оборотки по 281 сч, по конкретному товару- их устраивает, обычно. Никто не будет рыться в Вашей инвентаризационной ведомости и выискивать нужный товар, это факт. Документы надо собирать на успокоившуюся голову и с настроем, что нужно доказать свою правоту малолетнему ребёнку из дет.сада- тогда всё проходит. Если настроитесь на общение с проффессионалами- типа- это же и так понятно, ничего не получится. Удачи!!!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”