Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

я на каждую НН подаю отдельно и по очереди. Во-первых, вдруг хотя бы одна разблокируется, а во вторых, если нет, то замечания можно учесть при подаче документов к следующей НН

Алёна Лонская
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 02 листопада 2020, 17:48
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алёна Лонская »

Доброго дня! Заблокували податкові накладні вперше, буду подавати повідомлення про разблокування. Прошу Вас коллеги хто має зразок пояснень направити на електрона пошту -
alenalonskaya18@gmail.com
Дякую Вам.
Якщо вхід і вихід - один код УКТ ЗЕД товару, чи потрібно подавати таблицю?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Алёна Лонская писав:
02 листопада 2020, 18:17
Доброго дня! Заблокували податкові накладні вперше, буду подавати повідомлення про разблокування. Прошу Вас коллеги хто має зразок пояснень направити на електрона пошту -
alenalonskaya18@gmail.com
Дякую Вам.
Якщо вхід і вихід - один код УКТ ЗЕД товару, чи потрібно подавати таблицю?
таблицю подавайте. спочатку подаайте ті коди, які були заблоковані. надалі подасте інші коди укт зед, якими займаєтесь, так само вхід = вихід. бо це - перший дзвіночок, надалі можуть блокувать з формулюванням "відсутність даного коду в таблиці"
далі займайтесь збором всіх підверджуючих документів по цій подіі (підпишіть договори, дождіться видаткових... і т.п.)
чим займаєтесь ? торгівля?

Алёна Лонская
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 02 листопада 2020, 17:48
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алёна Лонская »

Так займаємося торгівлею. Приклад маєте таблиці і пояснення? Буду дуже вдячна.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Алёна Лонская писав:
03 листопада 2020, 08:09
Так займаємося торгівлею. Приклад маєте таблиці і пояснення? Буду дуже вдячна.
В таблиці вказуєте Свої вхідні коди і свої вихідні, у всіх же різний товар. В поясненні розписуєте чим займається ваша фірма, штат, основні засоби, оренду складів, можливо ліцензії і т.д.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Кто отправлял разблокировочные документы через Кабинет? Там есть СТОП по количеству приложений? Почему-то 10-й додаток не пускает. Конечно, большая вероятность что глюк , но, может чего не знаю ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Алёна Лонская писав:
02 листопада 2020, 18:17
Доброго дня! Заблокували податкові накладні вперше, буду подавати повідомлення про разблокування. Прошу Вас коллеги хто має зразок пояснень направити на електрона пошту -
alenalonskaya18@gmail.com
Дякую Вам.
Якщо вхід і вихід - один код УКТ ЗЕД товару, чи потрібно подавати таблицю?
дивіться вхідні або спам, якщо не помилилась із поштою :work:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Nelli-Nelli писав:
03 листопада 2020, 18:22
Кто отправлял разблокировочные документы через Кабинет? Там есть СТОП по количеству приложений? Почему-то 10-й додаток не пускает. Конечно, большая вероятность что глюк , но, может чего не знаю ?
Кабинет пропустил только 8 додатков к разблокировочному уведомлению.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Nelli-Nelli писав:
04 листопада 2020, 11:52
Спойлер
Nelli-Nelli писав:
03 листопада 2020, 18:22
Кто отправлял разблокировочные документы через Кабинет? Там есть СТОП по количеству приложений? Почему-то 10-й додаток не пускает. Конечно, большая вероятность что глюк , но, может чего не знаю ?
Кабинет пропустил только 8 додатков к разблокировочному уведомлению.
Покращення в дії. :dash: :wacko:

Uhteeva92
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 17 листопада 2016, 19:44
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Uhteeva92 »

доброго дня. підскажіть будь ласка, що робити? ФОП, заблокували податкові накладні в яких зображено надання послуг "шиномонтажні роботи". причина у відмові реєстрації - немає в таблиці даних платника податку такого коду дкпп. думаю, ок, здам таблицю даних платника податку. приходить рішення - неврахування. причина - виявлення невідповідності наявним у платника основним засобам. знайшла крайню особу, вона мені повідомила, що таблиця не буде прийнята, оскільки у ФОП немає найманих робітників. :o я говорю, вони нам не потрібні. ФОП з цією роботою справляється самостійно. а вона відповідає, та не може такого бути. наймайте працівника і тоді прийметься ваша таблиця. що робити? здавати таблицю кожного разу без змін в надії, що колись приймуть? чи зразу починати готувати скаргу?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”