Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Sveta239 писав:
01 грудня 2020, 16:30
Т.е. я в самом бланке описываю ситуацию и дублирую письмом?
У бланку - коротко, кілька речень, а у листі-поясненні більш детально. Тим більше, що поле у бланку обмежене у кількості знаків. Не пам'ятаю наскільки саме, але там є обмеження.

Sveta239
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 03 січня 2018, 17:17
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Sveta239 »

С этим разобрались, а как быть с декой. РК включать в месяце разблокировки или УР за октябрь за минусом этой суммы?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Sveta239 писав:
01 грудня 2020, 16:57
С этим разобрались, а как быть с декой. РК включать в месяце разблокировки или УР за октябрь за минусом этой суммы?
По декларації є "залізне" правило: все на користь ДФС.
Збільшення зобов'язань - по даті події, зменшення зобов'язань - тільки після реєстрації.
Зменшення кредиту - по даті події, збільшення кредиту - тільки після реєстрації.
У Вас, здається, зменшення зобов'язань , тож після реєстрації, а от Ваш покупець має зменшити кредит уже по даті документа.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Підкажіть, будь ласка: можна подавати в один день 2 таблиці з різними кодами чи потрібно відправляти другу тільки після розгляду першої ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska1302 писав:
02 грудня 2020, 16:32
Підкажіть, будь ласка: можна подавати в один день 2 таблиці з різними кодами чи потрібно відправляти другу тільки після розгляду першої ?
з різними можна.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

а ще мучать сумніви: є в мене РК на зміну номенклатури нульовий на неплатника ПДВ, такі ж наче не мають блокуватись?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska1302 писав:
02 грудня 2020, 16:42
а ще мучать сумніви: є в мене РК на зміну номенклатури нульовий на неплатника ПДВ, такі ж наче не мають блокуватись?
Не факт. :unknown: І взагалі ДФС вважає, що всі РК на неплатника мають робитися не пізніше, ніж за 14 днів від дати виписки ПН... Ну не може, на їхню думку неплатник ПДВ повертати товар, скажімо через 3 місяці. Виключно платники. :g_hospital: А код УКД змінюється? Взагалі коди у Ваших основних видах діяльності? Маєте враховані "Таблиці" на них?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

marina11 писав:
02 грудня 2020, 16:48
Oska1302 писав:
02 грудня 2020, 16:42
а ще мучать сумніви: є в мене РК на зміну номенклатури нульовий на неплатника ПДВ, такі ж наче не мають блокуватись?
Не факт. :unknown: І взагалі ДФС вважає, що всі РК на неплатника мають робитися не пізніше, ніж за 14 днів від дати виписки ПН... Ну не може, на їхню думку неплатник ПДВ повертати товар, скажімо через 3 місяці. Виключно платники. :g_hospital: А код УКД змінюється? Взагалі коди у Ваших основних видах діяльності? Маєте враховані "Таблиці" на них?
Мені ФОП оплатив за товар в вересні і я виписала ПН на 1 товар так як було не відомо що саме буде відвантажуватись, в жовтні сформували видаткову на декілька товарів,і відповідно, зробила РК, код УКТ ЗЕД змінився... а от ті не зовсім хороші люди його взяли і заблокували. За жовтень мені купу заблокували РК на платників, я вже їх усі розблокувала, а от цей неплатник...прям сижу і не можу налаштуватись готувати по ньому той пакет документів: якесь безглузде витрачання часу виходить :g_crazy:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska1302 писав:
02 грудня 2020, 17:07
Спойлер
marina11 писав:
02 грудня 2020, 16:48
Oska1302 писав:
02 грудня 2020, 16:42
а ще мучать сумніви: є в мене РК на зміну номенклатури нульовий на неплатника ПДВ, такі ж наче не мають блокуватись?
Не факт. :unknown: І взагалі ДФС вважає, що всі РК на неплатника мають робитися не пізніше, ніж за 14 днів від дати виписки ПН... Ну не може, на їхню думку неплатник ПДВ повертати товар, скажімо через 3 місяці. Виключно платники. :g_hospital: А код УКД змінюється? Взагалі коди у Ваших основних видах діяльності? Маєте враховані "Таблиці" на них?
Мені ФОП оплатив за товар в вересні і я виписала ПН на 1 товар так як було не відомо що саме буде відвантажуватись, в жовтні сформували видаткову на декілька товарів,і відповідно, зробила РК, код УКТ ЗЕД змінився... а от ті не зовсім хороші люди його взяли і заблокували. За жовтень мені купу заблокували РК на платників, я вже їх усі розблокувала, а от цей неплатник...прям сижу і не можу налаштуватись готувати по ньому той пакет документів: якесь безглузде витрачання часу виходить :g_crazy:
Як Ви їх мило охарактеризували "не зовсім хороші люди" :good: Ще вистачає сил на гумор. Наші бухгалтери - неперевершені. Удачі Вам, може таки цього разу пощастить.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

marina11 писав:
02 грудня 2020, 17:21
Oska1302 писав:
02 грудня 2020, 17:07
Спойлер
marina11 писав:
02 грудня 2020, 16:48

Не факт. :unknown: І взагалі ДФС вважає, що всі РК на неплатника мають робитися не пізніше, ніж за 14 днів від дати виписки ПН... Ну не може, на їхню думку неплатник ПДВ повертати товар, скажімо через 3 місяці. Виключно платники. :g_hospital: А код УКД змінюється? Взагалі коди у Ваших основних видах діяльності? Маєте враховані "Таблиці" на них?
Мені ФОП оплатив за товар в вересні і я виписала ПН на 1 товар так як було не відомо що саме буде відвантажуватись, в жовтні сформували видаткову на декілька товарів,і відповідно, зробила РК, код УКТ ЗЕД змінився... а от ті не зовсім хороші люди його взяли і заблокували. За жовтень мені купу заблокували РК на платників, я вже їх усі розблокувала, а от цей неплатник...прям сижу і не можу налаштуватись готувати по ньому той пакет документів: якесь безглузде витрачання часу виходить :g_crazy:
Як Ви їх мило охарактеризували "не зовсім хороші люди" :good: Ще вистачає сил на гумор. Наші бухгалтери - неперевершені. Удачі Вам, може таки цього разу пощастить.
Ой, дякую! Надіюсь, що цього разу й таблиці мої приймуться бо ці розблокування дістали. То сьогодні якийсь настрій такий, а як заблокували, то я вже називала їх як тільки на згадку прийшло, а я колись з прорабами тісно спілкувалась, то можу філігранно висловлюватись :lol:

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”