Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Краще б Ви володіли реальною інформацією... Маєте кому постваити питання і отримати відповіді (чому була заблокована саме ця ПН? Чому нічого не робили? Чи справді реальна операція?) Краще б Вам це було знати.
Суто технічно - збираєте абсолютно усі документи, що стосуються даної господарської операції (як по угоді з покупцем, так і по закупівлі від постачальника чи постачальників) які маєте, відслідковуєте, щоб це "які маєте" відповідало нормам діючого законодавства (підписи, печатки, доручення, ТТНки і т.д. і т.п. Формуєте лист-пояснення для ДФС (на фірмовому бланку за підписом директора) з детальним описом господарської операції: ось тоді то, тоді то, ми закупили ось те то і те то, що підтверджується ось тим то і тим то. ("Вхідні" ПН я сканувала також). І все це формуєте у відповідний "розблокувальний" пакет. Головне - уважно і продумано, так як на кожну ПН можна подати тільки один такий пакет. Якщо отримаєте відмову - тоді тільки ланцюжок скарга - суд.
Востаннє редагувалось 07 грудня 2020, 13:23 користувачем marina11, всього редагувалось 1 раз.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

buh_vika писав:
07 грудня 2020, 07:25
Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.
Я б ще рекомендувала до того як відправляти розблокувальні документи подати таблицю платника ПДВ з даним кодом і до неї лист довільного формату з описом діяльності підприємства . Це так, для перестраховки. А то ще брякне комусь в комісії ДПС , що таблицю не подавали, і розблокувальні доки не візьмуть до уваги . Тоді прийдеться скаргу писать. І ще , скрізь пишіть чотири цифри УКТ ЗЕД , якщо це товар .

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2020, 13:02
buh_vika писав:
07 грудня 2020, 07:25
Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.
Я б ще рекомендувала до того як відправляти розблокувальні документи подати таблицю платника ПДВ з даним кодом і до неї лист довільного формату з описом діяльності підприємства . Це так, для перестраховки. А то ще брякне комусь в комісії ДПС , що таблицю не подавали, і розблокувальні доки не візьмуть до уваги . Тоді прийдеться скаргу писать. І ще , скрізь пишіть чотири цифри УКТ ЗЕД , якщо це товар .
Я тоже хочу подать таблицу, но почему писать четыре цифры? у меня от поставщика приходит код с 10 цифрами и продаю я этот товар с 10 цифрами. Как показать в таблице?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

БНаташа писав:
07 грудня 2020, 15:56
Спойлер
Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2020, 13:02
buh_vika писав:
07 грудня 2020, 07:25
Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.
Я б ще рекомендувала до того як відправляти розблокувальні документи подати таблицю платника ПДВ з даним кодом і до неї лист довільного формату з описом діяльності підприємства . Це так, для перестраховки. А то ще брякне комусь в комісії ДПС , що таблицю не подавали, і розблокувальні доки не візьмуть до уваги . Тоді прийдеться скаргу писать. І ще , скрізь пишіть чотири цифри УКТ ЗЕД , якщо це товар .
Я тоже хочу подать таблицу, но почему писать четыре цифры? у меня от поставщика приходит код с 10 цифрами и продаю я этот товар с 10 цифрами. Как показать в таблице?
Не знаю, як у кого, я свого часу подала таблиці саме з 4-ма першими цифрами кодів, і поки що нормально реєструю все, незалежно від того, 4, 6 чи 10 цифр зазначаю у ПН.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

БНаташа писав:
07 грудня 2020, 15:56
Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2020, 13:02
buh_vika писав:
07 грудня 2020, 07:25
Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.
Я б ще рекомендувала до того як відправляти розблокувальні документи подати таблицю платника ПДВ з даним кодом і до неї лист довільного формату з описом діяльності підприємства . Це так, для перестраховки. А то ще брякне комусь в комісії ДПС , що таблицю не подавали, і розблокувальні доки не візьмуть до уваги . Тоді прийдеться скаргу писать. І ще , скрізь пишіть чотири цифри УКТ ЗЕД , якщо це товар .
Я тоже хочу подать таблицу, но почему писать четыре цифры? у меня от поставщика приходит код с 10 цифрами и продаю я этот товар с 10 цифрами. Как показать в таблице?
Тому що Вам умовно продали вимикач із кодом 8536201000, а завтра Вам продадуть реле із кодом 8536490090. Товар різний , але перші цифри 8536 незмінні . А тепер подивіться квитанцію про блок як там коди написані? Там 4 цифри. Так от якщо подасте таблицю з 8536, то у вас і автомати і реле і все інше що буде починатись на 8536 буде БЕЗблокове. Але це так, порада . Я не наполягаю :oops: можете всі десять писать

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2020, 13:02
buh_vika писав:
07 грудня 2020, 07:25
Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.
Я б ще рекомендувала до того як відправляти розблокувальні документи подати таблицю платника ПДВ з даним кодом і до неї лист довільного формату з описом діяльності підприємства . Це так, для перестраховки. А то ще брякне комусь в комісії ДПС , що таблицю не подавали, і розблокувальні доки не візьмуть до уваги . Тоді прийдеться скаргу писать. І ще , скрізь пишіть чотири цифри УКТ ЗЕД , якщо це товар .
Яка таблиця? Вона є у Медку? Підкажіть код, будь ласка. Ви маєте на увазі: Показники D та P?
В мене товар з 4 та 10 цифр. Я чекаю від постачальника ПН, щоб бачити 10 цифр. Чи можу я реєструвати свою з 4 цифри?
Востаннє редагувалось 07 грудня 2020, 17:13 користувачем buh_vika, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

buh_vika писав:
07 грудня 2020, 17:09
Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2020, 13:02
buh_vika писав:
07 грудня 2020, 07:25
Добрый день. Помогите: я новый бухгалтер. У предыдущего в сентябре была заблокирована НН. Она ничего не сделала. Я получила письмо от покупателя с требованием разблокировать НН. Что делать? Подскажите, пожалуйста, не сталкивалась с блокировкой.
Я б ще рекомендувала до того як відправляти розблокувальні документи подати таблицю платника ПДВ з даним кодом і до неї лист довільного формату з описом діяльності підприємства . Це так, для перестраховки. А то ще брякне комусь в комісії ДПС , що таблицю не подавали, і розблокувальні доки не візьмуть до уваги . Тоді прийдеться скаргу писать. І ще , скрізь пишіть чотири цифри УКТ ЗЕД , якщо це товар .
Яка таблиця? Вона є у Медку? Підкажіть код, будь ласка.
В мене товар з 4 та 10 цифр. Я чекаю від постачальника ПН, щоб бачити 10 цифр. Чи можу я реєструвати свою з 4 цифри?
Ні, на своє постачання Ви чітко дублюєте код, отриманий від свого постачальника.
Тут мова йде про "Таблицю" призначену для уникнення блокування майбутніх ПН. Почитайте тему, вже багато інформації про неї.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Мені уже 2 місяці блокують РК на зміну номенклатури, я їх розблокувала. Потім подала таблицу "антиблок", прийшло рішення про врахування/неврахування таблиці даних платника ПДВ:НЕВРАХУВАННЯ по причині "Податкові накладні з кодами ... (далі перераховані коди вказані в таблиці) не зупинялись". При тому в поясненні я описувала, що блокувались саме РК з цими кодами :dash: Як думаєте все те саме подавати чи що з тими гадами робити? Я ж взагалі-то маю право подати ту таблицю без факту зупинки реєстрації. Чи вже щось помінялось?

Соня Лютиковна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 02 червня 2020, 09:39
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Соня Лютиковна »

Перечитала форум, и у меня по таблице осталось несколько вопросов.

Первый: будучи сельхоз производителем таблицу не подавали ни разу.
Продав урожай, было приостановлено регистрацию НК по п.1 Критеріїв ризикованності операцій:

(Відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, поданій для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — Реєстр), у таблиці даних платника податку на додану вартість (далі — платник податку) як товару/послуги, що на постійній основі постачається, та обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної на збільшення суми податкових зобов’язань, яку/який подано для реєстрації в Реєстрі, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця між обсягом придбання на митній території України такого/такої товару/послуги).

То есть, если мы ранее не подавали таблицу, и нам заблокировали операцию по этому критерию: "відсутність товарів у таблиці", то лучше перед подачей пояснения по разблокировке подать таблицу?
Или же по этому пункту блокируют, когда на входе у тебя товара 3 мешка, а при продаже 10 мешков (система не понимает суть сельхоз производства) и не подача таблицы не причем и ее нет смысла подавать?

Второй вопрос: правильно ли я понимаю, что к таблице я присоединяю пояснение, в котором расписываю все по своему предприятию, или же я должна, как и при разблокировке, к пояснению к таблице прикрепить все-все отчеты, договора и т.п., которые поясняют мою деятельность? Просто встречаю разные мнения, один пишут достаточно подать к таблице только пояснение со ссылкой на все документы, отчеты, другие пишут: что к пояснению нужно все-все документы присоединить... как это на практике работает?

Третий вопрос: если таблица принята, то как на практике, блокируют потом НК по такому товару или так нет?
Спасибо огромное за ответы!!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”