Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

dana510 писав:
15 березня 2021, 09:35
Доброго ранку! Підскажіть, будь ласка, з досвіду. В який термін комісія розглядає скарги? І чи працює правило мовчазної згоди?
у нас по скарге приходит ответ через 7-8 календарных дней примерно. Но когда отправляешь есть такая приметочка что рассмотрять в течение времени согласно (уже не впосню точно) какого пункта, по-которому в связи с карантином время рассмотрения очень не определено :D :D :D
но у нас все скарги рассмотрели, и ответы пришли

Fugu
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 12 грудня 2017, 21:58
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Fugu »

Добрий день, колеги заблоковано РК. Текст квитанції нижче. Останній раз подавали на розблокування ще у січні 2018 р.
З документів на той час надавали лише скани договору, квитанцій, накладних і пояснення. Зараз ситуація змінилася? Ми виробляємо власні товари. Може хтось підкаже, які я маю надати документи? Щоб не передати нічого лишнього)

Розрахунок коригування на зменшення податкових зобов’язань до податкової накладної, складеної та зареєстрованої постачальником товарів/послуг на неплатника податку на додану вартість, складений та поданий на реєстрацію у термін, що перевищує 14 календарних днів з дня
складання податкової накладної, зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних без порушення граничних строків реєстрації, що відповідає п. 6 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.Пропонуємо надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

dana510
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 11 серпня 2017, 14:23
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення dana510 »

Доброго ранку! Вчора отримали рішення про незадоволення скарги :stars: хто має досвід оскарження в суді? які документи вимагав суд?Як довго тривала вся процедура? чи зареєстрували ПН?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Намагаюсь вкотре подати таблицю. Без неї блокують нульові РК на зміну номенклатури (так і пишуть, що коди відсутні в таблиці), а таблицю не приймають бо відсутній факт блокування ПН! Додзвонилася в комісію, кажу що не проблеми з таблицею, а вони кажуть, що я не правильно її роблю, тому що я вказала всі коди які в мене є, а треба лише ті, які блокувалися. Кажу їм, що взагалі-то ж я маю право подати таблицю і до початку діяльності підприємства, а вони відповіли, що в них "система так налаштована, пишіть тільки ті коди, що заблоковані". Питаю чи приймуть таблицю, якщо я вже розблокувала, що було заблоковане, кажуть "навряд, чекайте поки знов заблокує, потім відправте таблицю, а потім будете розблоковувати". Ну ОК, заблокували мені знов купу РК, я зразу ж подала таблицю і потихеньку відправляла документи на розблокування. Вчора прийшло рішення про врахування таблиці! Щоправда, через годину отримала додаток 7 про неврахування :wacko: Це якийсь повний треш! Комусь останнім часом вдалось успішно подати таблицю?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska1302 писав:
23 березня 2021, 11:37
Намагаюсь вкотре подати таблицю. Без неї блокують нульові РК на зміну номенклатури (так і пишуть, що коди відсутні в таблиці), а таблицю не приймають бо відсутній факт блокування ПН! Додзвонилася в комісію, кажу що не проблеми з таблицею, а вони кажуть, що я не правильно її роблю, тому що я вказала всі коди які в мене є, а треба лише ті, які блокувалися. Кажу їм, що взагалі-то ж я маю право подати таблицю і до початку діяльності підприємства, а вони відповіли, що в них "система так налаштована, пишіть тільки ті коди, що заблоковані". Питаю чи приймуть таблицю, якщо я вже розблокувала, що було заблоковане, кажуть "навряд, чекайте поки знов заблокує, потім відправте таблицю, а потім будете розблоковувати". Ну ОК, заблокували мені знов купу РК, я зразу ж подала таблицю і потихеньку відправляла документи на розблокування. Вчора прийшло рішення про врахування таблиці! Щоправда, через годину отримала додаток 7 про неврахування :wacko: Це якийсь повний треш! Комусь останнім часом вдалось успішно подати таблицю?
Подивіться уважно, що саме Ви отримали. У лютому намагалася подати таблицю, то спершу, здається, прийшла квитанція про врахування, потім про відмову у автоматичному врахуванні, і вже пізніше, ще десь через 3 робочих дні - квитанція з відмовою у врахуванні за рішенням комісії за підписом голови крмісії і з зазначенням причини неврахування (невідповідність ОЗ бла-бла-бла). Можливо у Вас ще не остаточна відмова.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Спойлер
Спойлер
Oska1302 писав:
23 березня 2021, 11:37
Спойлер
Спойлер
Намагаюсь вкотре подати таблицю. Без неї блокують нульові РК на зміну номенклатури (так і пишуть, що коди відсутні в таблиці), а таблицю не приймають бо відсутній факт блокування ПН! Додзвонилася в комісію, кажу що не проблеми з таблицею, а вони кажуть, що я не правильно її роблю, тому що я вказала всі коди які в мене є, а треба лише ті, які блокувалися. Кажу їм, що взагалі-то ж я маю право подати таблицю і до початку діяльності підприємства, а вони відповіли, що в них "система так налаштована, пишіть тільки ті коди, що заблоковані". Питаю чи приймуть таблицю, якщо я вже розблокувала, що було заблоковане, кажуть "навряд, чекайте поки знов заблокує, потім відправте таблицю, а потім будете розблоковувати". Ну ОК, заблокували мені знов купу РК, я зразу ж подала таблицю і потихеньку відправляла документи на розблокування. Вчора прийшло рішення про врахування таблиці! Щоправда, через годину отримала додаток 7 про неврахування :wacko: Це якийсь повний треш! Комусь останнім часом вдалось успішно подати таблицю?

Теж таке чула. В талицю внести тільки ті коди, які зараз заблоковані. І подати таблицю одночасно з документами на розблокування ПН.( і не один раз...) А в квитанціїї про неврахування- що пишуть? До таблиці теж підтяніть документи пояснюючі.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

ЛюдмилаВас писав:
23 березня 2021, 11:48
Спойлер
Спойлер
Oska1302 писав:
23 березня 2021, 11:37
Спойлер
Спойлер
Намагаюсь вкотре подати таблицю. Без неї блокують нульові РК на зміну номенклатури (так і пишуть, що коди відсутні в таблиці), а таблицю не приймають бо відсутній факт блокування ПН! Додзвонилася в комісію, кажу що не проблеми з таблицею, а вони кажуть, що я не правильно її роблю, тому що я вказала всі коди які в мене є, а треба лише ті, які блокувалися. Кажу їм, що взагалі-то ж я маю право подати таблицю і до початку діяльності підприємства, а вони відповіли, що в них "система так налаштована, пишіть тільки ті коди, що заблоковані". Питаю чи приймуть таблицю, якщо я вже розблокувала, що було заблоковане, кажуть "навряд, чекайте поки знов заблокує, потім відправте таблицю, а потім будете розблоковувати". Ну ОК, заблокували мені знов купу РК, я зразу ж подала таблицю і потихеньку відправляла документи на розблокування. Вчора прийшло рішення про врахування таблиці! Щоправда, через годину отримала додаток 7 про неврахування :wacko: Це якийсь повний треш! Комусь останнім часом вдалось успішно подати таблицю?

Теж таке чула. В талицю внести тільки ті коди, які зараз заблоковані. І подати таблицю одночасно з документами на розблокування ПН.( і не один раз...) А в квитанціїї про неврахування- що пишуть? До таблиці теж підтяніть документи пояснюючі.
До таблиці додавала пояснення діяльності і купу документів (договори, видаткові, штатне, ОСВ...) Отримала додаток №6 з відміткою "враховано" (при чому отримала вчора, а дата рішення 19.03.21), слідом додаток № 7 "Рішення про неврахуваня таблиці.." з галочкою у віконці "виявлення невідповідності ...видів діяльності наявним у платинка ОЗ" . Діяльність в мене оптова торгівля при чому без залишків "що купила-зразу продала" все це в поясненні описувала, все що потрібно для діяльності: офіс (по ньому 20-ОПП давним-давно подано), комп' ютери, телефон - по ним ОСВ підложувала. Які ще вони ОЗ хочуть бачити не розумію. Щойно говорила з комісією в Києві, кажуть, що вони таблицю прийняли, а ДПСУ відхилило і що їм не сподобалось можна взнати тільки по письмовим запитам тому що по телефону вони ні з ким не спілкуються :dash:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska1302 писав:
23 березня 2021, 12:21
Спойлер
ЛюдмилаВас писав:
23 березня 2021, 11:48
Спойлер
Спойлер
Oska1302 писав:
23 березня 2021, 11:37
Спойлер
Спойлер
Намагаюсь вкотре подати таблицю. Без неї блокують нульові РК на зміну номенклатури (так і пишуть, що коди відсутні в таблиці), а таблицю не приймають бо відсутній факт блокування ПН! Додзвонилася в комісію, кажу що не проблеми з таблицею, а вони кажуть, що я не правильно її роблю, тому що я вказала всі коди які в мене є, а треба лише ті, які блокувалися. Кажу їм, що взагалі-то ж я маю право подати таблицю і до початку діяльності підприємства, а вони відповіли, що в них "система так налаштована, пишіть тільки ті коди, що заблоковані". Питаю чи приймуть таблицю, якщо я вже розблокувала, що було заблоковане, кажуть "навряд, чекайте поки знов заблокує, потім відправте таблицю, а потім будете розблоковувати". Ну ОК, заблокували мені знов купу РК, я зразу ж подала таблицю і потихеньку відправляла документи на розблокування. Вчора прийшло рішення про врахування таблиці! Щоправда, через годину отримала додаток 7 про неврахування :wacko: Це якийсь повний треш! Комусь останнім часом вдалось успішно подати таблицю?

Теж таке чула. В талицю внести тільки ті коди, які зараз заблоковані. І подати таблицю одночасно з документами на розблокування ПН.( і не один раз...) А в квитанціїї про неврахування- що пишуть? До таблиці теж підтяніть документи пояснюючі.
До таблиці додавала пояснення діяльності і купу документів (договори, видаткові, штатне, ОСВ...) Отримала додаток №6 з відміткою "враховано" (при чому отримала вчора, а дата рішення 19.03.21), слідом додаток № 7 "Рішення про неврахуваня таблиці.." з галочкою у віконці "виявлення невідповідності ...видів діяльності наявним у платинка ОЗ" . Діяльність в мене оптова торгівля при чому без залишків "що купила-зразу продала" все це в поясненні описувала, все що потрібно для діяльності: офіс (по ньому 20-ОПП давним-давно подано), комп' ютери, телефон - по ним ОСВ підложувала. Які ще вони ОЗ хочуть бачити не розумію. Щойно говорила з комісією в Києві, кажуть, що вони таблицю прийняли, а ДПСУ відхилило і що їм не сподобалось можна взнати тільки по письмовим запитам тому що по телефону вони ні з ким не спілкуються :dash:
У Вас складніша комбінація... У мене зразу додаток 6 "неврахування". Певно знову надійшло розпорядження нічого не враховувати. :stars:

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

marina11 писав:
23 березня 2021, 12:27

У Вас складніша комбінація... У мене зразу додаток 6 "неврахування". Певно знову надійшло розпорядження нічого не враховувати. :stars:
Вони вже задовбали з тими комбінаціями :angry: Як мені один інспектор говирила з приводу повернення ПДВ: "мені все рівно що там в законі написано,в мене розпорядження начальника інспекції" :stars:

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 883
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 524 рази

Повідомлення Capitoshechka »

Oska1302 писав:
23 березня 2021, 12:33
Як мені один інспектор говирила з приводу повернення ПДВ: "мені все рівно що там в законі написано,в мене розпорядження начальника інспекції" :stars:
Ну да. Срати вони хотіли на закони з великої дзвіниці. Є ПЛАН, який понад усе!!!
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”