Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите, сделала НН и ее заблокировали, я подала уведомление на разблокировку, в кабинете есть еще 23.03 что - прийнято рышення про реестрацию НН, и звонила узнавала в налоговую - все нормально есть решение, но в Медке стоит до сих пор - Реестрация зупинена - это какой-то сбой в Медке

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Маруся10 писав:
30 березня 2021, 13:09
Подскажите, сделала НН и ее заблокировали, я подала уведомление на разблокировку, в кабинете есть еще 23.03 что - прийнято рышення про реестрацию НН, и звонила узнавала в налоговую - все нормально есть решение, но в Медке стоит до сих пор - Реестрация зупинена - это какой-то сбой в Медке
Медок в этом плане очень много тупит, у нас есть которые в медке изменили статус, а есть которые так и висят "зупинени", но если по такой перейти в наступни дии, то там есть ришення про регистрацию. По таким надо звонить контрагентам что бы они сами вытягивали их из реестров.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

STO Iryna писав:
30 березня 2021, 13:37
Маруся10 писав:
30 березня 2021, 13:09
Подскажите, сделала НН и ее заблокировали, я подала уведомление на разблокировку, в кабинете есть еще 23.03 что - прийнято рышення про реестрацию НН, и звонила узнавала в налоговую - все нормально есть решение, но в Медке стоит до сих пор - Реестрация зупинена - это какой-то сбой в Медке
Медок в этом плане очень много тупит, у нас есть которые в медке изменили статус, а есть которые так и висят "зупинени", но если по такой перейти в наступни дии, то там есть ришення про регистрацию. По таким надо звонить контрагентам что бы они сами вытягивали их из реестров.
не ну это понятно, а бы только нормально было в Медке, что так до сих пор прописано

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

STO Iryna писав:
30 березня 2021, 13:37
Маруся10 писав:
30 березня 2021, 13:09
Подскажите, сделала НН и ее заблокировали, я подала уведомление на разблокировку, в кабинете есть еще 23.03 что - прийнято рышення про реестрацию НН, и звонила узнавала в налоговую - все нормально есть решение, но в Медке стоит до сих пор - Реестрация зупинена - это какой-то сбой в Медке
Медок в этом плане очень много тупит, у нас есть которые в медке изменили статус, а есть которые так и висят "зупинени", но если по такой перейти в наступни дии, то там есть ришення про регистрацию. По таким надо звонить контрагентам что бы они сами вытягивали их из реестров.
в мене теж були такі "висяки", я видаляла ПН/РК зі статусом "зупинено" і по витягу затягувала уже зі статусом зареєстровано. Тільки не пам'ятаю яку за дату запит формувала. Здається датою відправки тих ПН на реєстрацію

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

STO Iryna писав:
30 березня 2021, 13:37
Маруся10 писав:
30 березня 2021, 13:09
Подскажите, сделала НН и ее заблокировали, я подала уведомление на разблокировку, в кабинете есть еще 23.03 что - прийнято рышення про реестрацию НН, и звонила узнавала в налоговую - все нормально есть решение, но в Медке стоит до сих пор - Реестрация зупинена - это какой-то сбой в Медке
Медок в этом плане очень много тупит, у нас есть которые в медке изменили статус, а есть которые так и висят "зупинени", но если по такой перейти в наступни дии, то там есть ришення про регистрацию. По таким надо звонить контрагентам что бы они сами вытягивали их из реестров.
Рішення прийнято чи і ПН зареєстровано? Якщо зареєстровано - Ви маєте повторно надіслати запит про зареєстровані ПН за дату відправки цієї ПН на реєстрацію=дату блокування.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Раїса 2021 писав:
29 березня 2021, 17:02
Можливо потрібно до таблиці додавати мінімум документів, а все описати в поясненні до таблиці з посиланням на наявні у податкової дані - наявні у системі об'єкти оподаткування по основних засобах, наявні у системі вхідні податкові накладні замість договорів, сплачені податки, посилання на звіт по ЄСВ та 1 ДФ в підтвердження, що є наймані працівники, можливо якісь дозволи і т.п. Додати потрібно ті документи, яких не бачить податкова. В мене с/г діяльність, я додавала до таблиці 2 додатки- пояснення і довідку про посіви з сільської ради.
Я подавала скаргу бізнес омбудсмену, сьогодні мені повідомили, що моя справа безперспективна і рада бізнес омбудсмена за неї не береться. Причина мене трохи здивувала: тому що в мене торгівля і коди на вхід і вихід однакові, а таблиця розроблена для виробників, тому й ДФСУ скасовує рішення регіональної комісії, оскільки таблиця у них - це ознака виробника, а у мене немає виробничих потужностей. Щось мені не зустрічалось, що таблиця - це лише для виробників :stars:

Констаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 27 січня 2016, 13:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Констаха »

Доброго дня усім! Прошу допомоги, нічого вже не розумію. Перший раз в житті заблокували дві ПН (код 45.20 основний КВЕД, відсутній в таблиці даних платника, подайте пояснення), подала таблицю и повідомлення про подання пояснень (19/03), 24/03 прийшло рішення про врахування таблиці та прийнялись повідомлення про подання пояснень,30/03 прийнято рішення про неврахування таблиці (причина: виявлення невідповідності визначених в таблиці даних ОЗ..... вообщем) квитанціх 2 немає. Подала знову таблицю даних платника пдв (пояснення в довільній формі, інвентаризаційний опис, договори з постачальниками інструменту та обладнання, оренда, 20-ОПП..... 30 додатків загалом).

Отримала квитанцію 2 Інформацію Таблиці даних платника податку на додану вартість,
зареєстрованої у контролюючому органі 30.03.2021 р. за №
9067680283 не враховано автоматично згідно з п. 20 Порядку
зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку
коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
11.12.2019 № 1165, тому що: ; в рядку № 1 Таблиці даних
платника податку на додану вартість значення Графи «Код згідно з
УКТЗЕД/ Державним класифікатором прод
укції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)» відповідає
значенням Графи «Код згідно з УКТЗЕД/ Державним класифікатором
продукції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)»
Таблиці даних платника на додану вартість, зареєстрованої у
контролюючому органі 30.03.2021 р. за № 9067680283, інформація
якої була врахована автоматично та скасована згідно Рішення
Комісії ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ від
29.03.2021 р. № 2506686/2836207196. Таблицю даних платника
податку на додану
вартість прийнято до розгляду.

ЧТО МНЕ ВООБЩЕ ИЗ ЭТОГО ПОНЯТЬ, вверху квитанции НЕ ВРАХОВАНО, внизу ПРИЙНЯТО ДО РОЗГЛЯДУ.
МОЛЮ ПОМОГИТЕ!!!!!

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Констаха писав:
30 березня 2021, 16:12
Доброго дня усім! Прошу допомоги, нічого вже не розумію. Перший раз в житті заблокували дві ПН (код 45.20 основний КВЕД, відсутній в таблиці даних платника, подайте пояснення), подала таблицю и повідомлення про подання пояснень (19/03), 24/03 прийшло рішення про врахування таблиці та прийнялись повідомлення про подання пояснень,30/03 прийнято рішення про неврахування таблиці (причина: виявлення невідповідності визначених в таблиці даних ОЗ..... вообщем) квитанціх 2 немає. Подала знову таблицю даних платника пдв (пояснення в довільній формі, інвентаризаційний опис, договори з постачальниками інструменту та обладнання, оренда, 20-ОПП..... 30 додатків загалом).

Отримала квитанцію 2 Інформацію Таблиці даних платника податку на додану вартість,
зареєстрованої у контролюючому органі 30.03.2021 р. за №
9067680283 не враховано автоматично згідно з п. 20 Порядку
зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку
коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
11.12.2019 № 1165, тому що: ; в рядку № 1 Таблиці даних
платника податку на додану вартість значення Графи «Код згідно з
УКТЗЕД/ Державним класифікатором прод
укції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)» відповідає
значенням Графи «Код згідно з УКТЗЕД/ Державним класифікатором
продукції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)»
Таблиці даних платника на додану вартість, зареєстрованої у
контролюючому органі 30.03.2021 р. за № 9067680283, інформація
якої була врахована автоматично та скасована згідно Рішення
Комісії ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ від
29.03.2021 р. № 2506686/2836207196. Таблицю даних платника
податку на додану
вартість прийнято до розгляду.

ЧТО МНЕ ВООБЩЕ ИЗ ЭТОГО ПОНЯТЬ, вверху квитанции НЕ ВРАХОВАНО, внизу ПРИЙНЯТО ДО РОЗГЛЯДУ.
МОЛЮ ПОМОГИТЕ!!!!!
"не враховано АВТОМАТИЧНО" "прийнято до розгляду". Така квитанція тепер завдяки деяким с/г виробникам, чиї "таблиці" мають враховуватися автоматично. Цікаво б знати, такі взагалі існують у реальності?! :g_in_dreams: Вашу таблицю прийняли до розгляду, очікуйте остаточне рішення.

Констаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 27 січня 2016, 13:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Констаха »

Очень Вам спасибо, не знала уже что и думать!!!

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Маруся10 писав:
30 березня 2021, 13:40
STO Iryna писав:
30 березня 2021, 13:37
Маруся10 писав:
30 березня 2021, 13:09
Подскажите, сделала НН и ее заблокировали, я подала уведомление на разблокировку, в кабинете есть еще 23.03 что - прийнято рышення про реестрацию НН, и звонила узнавала в налоговую - все нормально есть решение, но в Медке стоит до сих пор - Реестрация зупинена - это какой-то сбой в Медке
Медок в этом плане очень много тупит, у нас есть которые в медке изменили статус, а есть которые так и висят "зупинени", но если по такой перейти в наступни дии, то там есть ришення про регистрацию. По таким надо звонить контрагентам что бы они сами вытягивали их из реестров.
не ну это понятно, а бы только нормально было в Медке, что так до сих пор прописано
Сделайте повторно запыт по НН за тот день, когда эта НН была заблокирована, и она затянется.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”